2

@idol4 Griezmann to Piątek. Nic nie strzela, a jak już wpadnie, to robi pajacerke z cieszynką

4

@NaFazieHitman Na szczęście ludzie oglądający TVP nie wpadną na takie obliczenia.

1

@Denver e tam, ja mam nadal 6s 128gb i narazie nie mam potrzeby zmiany na nowszy.

4

Zdjąć Messiego, bo i tak nic nie robi.

0

Ustawienie przyszłości, tak bedzie się grać w 2077

https://pbs.twimg.com/media/EoveyhvXUAIuIsd?format=jpg&name=small

1

@PatrykBarcelona Poznałem na tinderze dziewczynę z którą jestem 1,5 roku.

1

@kamilop To, że robi lepsze liczby od tych, którzy kontuzjowani nie są.

9

@kamilop Dembele to jeden z naszych najlepszych graczy w ofensywie.

0

@catluck Za kogo taka oferta? :D

0

@Explode Wiem wiem, nie napisałem o jaki problem chodzi, a chodziło o nasz problem w ataku.

0

1

@bartekvisca Nie mamy Lewandowskiego w składzie.

0

@blaugrana_36 de Jong na konto Koemana? Przecież on przyszedł rok wcześniej.

1

@Barca1992 Tu nie chodzi o to, że to jego wina. Po prostu trzeba zakończyć etap z Messim w drużynie i tyle. Nadszedł czas, żeby się pożegnać.

7

@Oskaer1 Dobrze, że z potężną drużyną z Kadyksu i Vitoria-Gasteiz Messi pomógł wygrać XDDD

14

@RobiS Na tej stronie nie można pisać takich rzeczy.

17

@caminero Ale co Ty masz do Desta?

1

Bez Leo grają lepiej niż z nim. Hmmmmm

2

@Denver Ktoś wczoraj napisał, że Najman ma więcej fuch niż IQ

0

Świadomość, że mamy jeszcze Ansu Fatiego sprawia, że cieplutko się robi na serduszku.

1

@PizzerMan acha, a oni za co niby? Dembele wiecznie kontuzjowany w jeden sezon graw więcej niż oni przez całą karierę dla nas.

0

farfocel i PSG prowadzi

0

@Barcaa12 z Ramosem w składzie tylko zremisowali w pierwszym meczu z Borussia

2

@Damian11 bezpośrednie pojedynki

1

Moim zdaniem Borussia wyjdzie z grupy

2

@Nihas Jak wygra Borussia, to Real musi ograć Niemców i liczyć na potknięcie Szachtara. Borussia gra mecz z Realem o pietruszkę.

Jak wygra Inter, to awansować może jeszcze każda drużyna. Realowi wystarczy wygrana z Borussia, ale w tym przypadku Niemcy przyjadą do Madrytu walczyć o awans, więc teoretycznie będą trudniejszym rywalem.

1

Super, Inter musi tutaj wygrać.

1

@MrCule_X To byłoby nawet bardzo śmieszne, gdyby nie fakt, że u nas przy kichnięciu Messiego dzieje się to samo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10 Nie ta forma co kiedyś :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?