Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@idol4 Griezmann to Piątek. Nic nie strzela, a jak już wpadnie, to robi pajacerke z cieszynką
4
@NaFazieHitman Na szczęście ludzie oglądający TVP nie wpadną na takie obliczenia.
1
@Denver e tam, ja mam nadal 6s 128gb i narazie nie mam potrzeby zmiany na nowszy.
4
Zdjąć Messiego, bo i tak nic nie robi.
0
Ustawienie przyszłości, tak bedzie się grać w 2077
https://pbs.twimg.com/media/EoveyhvXUAIuIsd?format=jpg&name=small
1
@PatrykBarcelona Poznałem na tinderze dziewczynę z którą jestem 1,5 roku.
1
@kamilop To, że robi lepsze liczby od tych, którzy kontuzjowani nie są.
9
@kamilop Dembele to jeden z naszych najlepszych graczy w ofensywie.
0
@catluck Za kogo taka oferta? :D
0
@Explode Wiem wiem, nie napisałem o jaki problem chodzi, a chodziło o nasz problem w ataku.
0
Wybierzmy mądrze.
https://www.strawpoll.me/42232217
1
@bartekvisca Nie mamy Lewandowskiego w składzie.
0
@blaugrana_36 de Jong na konto Koemana? Przecież on przyszedł rok wcześniej.
1
@Barca1992 Tu nie chodzi o to, że to jego wina. Po prostu trzeba zakończyć etap z Messim w drużynie i tyle. Nadszedł czas, żeby się pożegnać.
7
@Oskaer1 Dobrze, że z potężną drużyną z Kadyksu i Vitoria-Gasteiz Messi pomógł wygrać XDDD
14
@RobiS Na tej stronie nie można pisać takich rzeczy.
17
@caminero Ale co Ty masz do Desta?
1
Bez Leo grają lepiej niż z nim. Hmmmmm
2
@Denver Ktoś wczoraj napisał, że Najman ma więcej fuch niż IQ
0
Świadomość, że mamy jeszcze Ansu Fatiego sprawia, że cieplutko się robi na serduszku.
1
@PizzerMan acha, a oni za co niby? Dembele wiecznie kontuzjowany w jeden sezon graw więcej niż oni przez całą karierę dla nas.
0
farfocel i PSG prowadzi
0
@Barcaa12 z Ramosem w składzie tylko zremisowali w pierwszym meczu z Borussia
2
@Damian11 bezpośrednie pojedynki
1
Moim zdaniem Borussia wyjdzie z grupy
2
@Nihas Jak wygra Borussia, to Real musi ograć Niemców i liczyć na potknięcie Szachtara. Borussia gra mecz z Realem o pietruszkę.
Jak wygra Inter, to awansować może jeszcze każda drużyna. Realowi wystarczy wygrana z Borussia, ale w tym przypadku Niemcy przyjadą do Madrytu walczyć o awans, więc teoretycznie będą trudniejszym rywalem.
1
Super, Inter musi tutaj wygrać.
1
@MrCule_X To byłoby nawet bardzo śmieszne, gdyby nie fakt, że u nas przy kichnięciu Messiego dzieje się to samo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 Nie ta forma co kiedyś :>