3

@DaPidejpi Kaka był również bardzo szybki, była akcja w meczu Arg Bazylia co przy kontrze Kaka biegł z piłka przy nodze a Messi go z tylu gonił 2/3 boiska ale to nic nie dało i strzelił bramkę

0

@Yanek a Ronaldo ile ?

0

Opisze ktoś w skrócie 1 polowe City ?kto lepiej gra i jak wielka 3 się prezentuje

0

Poda ktoś stronę gdzie mg obejrzeć City?

0

@agaFCB w czym jeszcze oprócz piłki I siatki zdobyli złoto ?

6

@Chakalaka Wpisz sobie w Google to się dowiesz w 2sek zamiast czekać na odp

5

@BordeR Ego i pycha

0

Znacie jakaś aplikacje(IOS)czy tez stronę na której znajdę lektury szkolne do matury w formie audiobooku ?zalezy mi na CALOSCI lektury i żeby było za darmo

0

@Firestone wybacz

0

@Dziki15 mówiłem ,przegrywy

0

I co z tego ze grają niezłe jak pewnie się skończy 1-0po jakimś farfoclu czy tez nie ,ta reprezentacja to mentalne przegrywy niczym Barcelona w LM,chciałbym się mylić ale poprzednie bolesne rozczarowania reprezentacji mnie już nauczyły żeby się nie napalać

2

@Shapiro dzięki wielkie

0

@7black4 taktyk

0

Wie ktoś może czy są już podane wymagania na maturę 2022?chodzi mi o zakres lektur obowiązkowych z polskiego głównie ale tez o matematykę i Angola ,bo w tamtym roku ze względu na COVID-19 odjęli ze 2 czasy z angielskiego i 2 działy z matmy coś takiego ,sprawdzałem na necie to ciężko coś znaleźć ,jest głównie o maturze 2021 a jeśli są jakieś wymagania to takie typowe ze musi być 30%bla bla bla ,takich szczegółowych nie mogę znaleźć ,może podają ale za miesiąc jakoś albo są tak samo okrojone jak rok temu ?

1

Co. Się stało w meczu Arg?

0

@Adi123456789 co Ty piłkę zacząłeś dopiero od tyg ogl?

0

kto był lepszym rozgrywającym i miał lepsze podania Messi czy Xavi?

0

@Fenyx to nie ma znaczenia ,tu chodzi tylko i wyłącznie mój przekaz ale jeśli tego nie rozumiesz, to znaczy za ten moment jest zbyt nieświadomie ograniczony, ale wszystko da się zmienić, pozdrawiam i kończę na dziś milej nocki

0

@Fenyx jeszcze nie ,ale gdy zrobię gdy już wykorzystam swoj potencjał będę wystawiał takich faktur tysiące,ale to nie moim głównym celem,jednakże jeśli naprawdę czujesz taka potrzebę to proszę 98 1160 2202 0000 0004 7908 6211, pamiętaj wszystko jest tylko kwestią perspektywy

3

Czasami siła i potencjał jaki w sobie mamy jest zbyt duży i boimy się nie innych a samego siebie ,nie wierzymy w to jak wielcy mozemy być a kazdy z nas może jeśli tylko będzie NAPRAWDĘ tego chciał

0

@daniel32778 Bogiem.

1

prawda jest taka ze wszyscy jesteście smy wielkimi parówkami

1

@smiatuniu taktyk hahaha

0

@Norkusik a dobra rozumiem ,dziekówa

0

Właśnie się skapnalem ze na IO grają teraz koszykowka 3 na 3 lol,od kiedy to wprowadzili?bo wydawało mi się ze wcześniej grali normalnie 5 na 5

3

Jak oobstawic ze Messi wygra złota piłkę na jakimś bukmacherze?jesli wgl można już, jeśli tak to prosiłbym o linka

0

1

@fcbarcafan19 taktyk

0

@mkord Dokładnie, maja podobny styl gry mimonwsystko ,krótkie trzymanie piłki ,wizja gry ,podania ,umiejętność minniecia przeciwnika szybkim balansem ciala itd

0

Luka Modric prime czy Eden Hazard?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?