Dziki15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Polecam ^^
52
Nadszedł okres zmian w moim życiu ,od dzisiaj nie jestem prawiczkiem ani pracownikiem kostnicy
1
@HERORICH2 idź spać Ty mierny atencjuszu
0
@Zbyszko z Bogdańca zdecydowanie nie
0
@DonAndrzejos oglądasz piłkę od wczoraj?nie nie mogą, dopiero w ćwierćfinale
0
Może głupie pytanie ja tam nie wiem ale czy w antykwariacie można sprzedać książki szkolne które już raczej nie są używane w szkołach albo w tylko nielicznych?
1
A oto papuga grająca w koszykówkę
0
Lubie wachac sobie dłonie jak tak je pocieram cjur cjur cjur cjur ooo i taka spalenizna świetna
0
@Kusco15 Zauwazylem że Ty to taki ekspercik z boksu,kto jest według Ciebie najlepszy w historii?
1
@Yanek Wiem,tu chodziło o to kto zdobył je przynajmniej 3 razy z rzędu w odniesieniu do Cruyffa
0
Platini czy Cruyff?obaj po 3 złote piłki ten pierwszy jest jedynym piłkarzem obok Messiego któremu udało się wygrać tą nagrodę 3 razy z rzędu
0
@Fawrf płaskie 10 najlepsze
0
Na eurowizja są jacyś jurorzy czy tylko wygrywa się głosami internautów?
1
@busquets5 filmami.cc ,właśnie oglądałem
8
@Granto Jak to nie strzelił ręką?
0
@jedrek7000 pomijając już absurd tego komentarza polecam się zapoznać że znaczeniem słowa "identyczne "jakos nie przypominam sobie by Balotelli zdobył MŚ
0
@jedrek7000 Twój problem polega na tym ,że patrzysz tylko na liczby, statystyki, gole ,trofea blablabla,obejrz przynajmniej z 10-20 jego meczy myślę że zrozumiesz
9
@jedrek7000 Nie chce mi się odnosić do całego komentarza ale "niespełniony talent " ? Mój Boże
0
@BarcaInfo kom taktyk
0
@DaPi dlaczego nie liczą bramek z Salzburga?
1
@Criss18Barca Dziwne ,ktoś ostatnio wystawiał statystykę że Haaland ma 130+goli,ale też mi się coś wydawało że coś jest nie tak
1
@fcbarcafan19 już 16
0
Messi,Xavi, Ronaldinho,Iniesta,Zizou-wedlug mnie 5 najlepszych podajacych w tej kolejności
0
@Transu96 On w tej w swojej chorej psychopatycznej głowce myśli że jest dobrym kłamcą i manipulantem,ale chyba nie zdaje sobie sprawy ,że tym razem już mu nikt uwierzy W te brednie ,które wygaduje, wcześniej mimo wszystko były takie młode łebki naiwne wielcy fany ale myślę, że już nawet oni przejrzeli na oczy
0
@Rewolucja123 Flick jest dobry ale on na tym poziomie jest dopiero 1 sezon ,jak przez następne 5 lat utrzyma poziom to będzie już można go zaliczać do tych najlepszych czy nawet najlepszego
0
@Crack18 Stary ,wszedłem na Twój profil i z tego co widzę 90 %kom dotyczy relacji damsko męskich... widzę że masz naprawdę z tym duży problem i jesteś mało pewny siebie więc może jakiś psycholog albo zmiana otoczenia by Ci pomogła
2
Jestem większy kozak niż Najman, 292 kom i 292 herby uuuaaa wyliczone wszystko ,no ale po dodaniu tego kom będzie 292 do 293 dlatego poproszę herbika żebym mógł zasnąć spełniony
1
@AmigoBlancos I już nie zawalczy w federacji, oficjalne stanowisko fame ,czyli tym razem miał rację że to jego ostatnia walka hehe
1
Haaland 4 bramki co on robi lol
0
@jedrek7000 plasma event