0

Co sądzicie o końcówce najnowszego odcinka TWD? Tak szczerze to się spodziewałem się jakiegoś "łał" bo już wcześniej ktoś zadał tu podobne pytanie że spotka nas plot twist no ale tego to się nie spodziewałem, byłem pewny że to się stanie miedzy tymi postaciami opierając się na tym co było w komiksie ale to gdzieś w ostatnim odcinku sezonu

0

@mkord Wierz w co chcesz, zdrowia życzę, dobranoc

0

@mkord zreszta moja opinia e tym aspekcie nic by nie zmieniła bo jestem tylko zwykłym Kowalski, ale jestem pewny że przez takich ludzi jak ten doktor prędzej czy później świat przejrzy na oczy i wszyscy ludzie którzy są za to odpowiedzialni poniosą tego konskenkwecje prawne, polecam obejrzeć film a zrozumiesz o czym mówię

0

@mkord oczywistym jest fakt że zostało to wypuszczone celowo, ale ciężko to zrozumieć rozumiem

0

@mkord myślenie nie boli

0

@Hotpig może najpierw obejrzyj całość zamiast z góry wydawać opinie to po 1 a po 2 w filmie wypowiada się uczony ekspert z uznaniem a nie jakiś pseudo znawca który chce kosic tylko wyświetlenia

1

Polecam obejrzeć, jak dla mnie to oczywiste

0

@Wichurek gdzie takvpowiedzieli?

0

Myślicie że w związku z zamknięciem szkół te 2 teg będą odrabiane? Tzn przesuną się daty zakończen roku?

0

Jaki sens ma wolna wola z szerszej perspektywy ? Nie tylko z takiej jaka my ja pojmujemy jako ludzie, skoro Bóg jest wszeschwiedzacy to znaczy że wie co postapi każdy człowiek za sekundę, 5 lat itd a więc nie wydaje wam że wolna wola to tylko takie złudzenie? Mechanizm dany przez Boga abyśmy mieli poczucie że to tylko my jesteśmy panami swojego losu, ale w rzeczywistości wszystko co na spotkało i spotka jest już z góry ustalone, co nie znaczy że wolna wola jest czymś bezsensownym, oczywiście daje nam jako ludziom poczucie tego że to my kreujemy nasza rzeczywistość ale to jest tylko i wyłącznie spojrzenie na sytuację z perspektywy człowieka, lecz by zrozumieć to trzeba spojrzeć na to perspektywy Boga a to już nie jest takie proste, jakie jest wasze zdanie na ten temat?

1

@Kettger to prawda, ale wady a zaburzenie osobowości i to bardzo specyficzne które cechuje się głównie brakiem odczuwania empatii i funkcjonowaniem bez kręgosłupa moralnego to troszke co innego, a najistotniejsze jest to że oni nie mają na to żadnego wpływu bo się tacy rodzą, stąd moje pytanie

0

@FafitFCB ale za późno myślę bo widzę że LR śpi

0

@FafitFCB tak wiem, tak mnie jakoś naszło nocna pora na różne przemyślenia heh

0

Czy uważacie że psychopaci maja szansę na zbawienie czy są z góry skazani na potępienie z uwagi na predyspozycje genetyczne i srodowiskowe którymi są uwarunkowani?

0

@Prezes_sycylijczyk czytaj ze zrozumieniem

0

@elmayakos dzięki wielkie

0

@Szicek10 na moim obecnym tel wartym około 100 zł ledwo co mogę wejść w przeglądarkę i to z trudem bo muli więc tak, nie mam takiej możliwości

0

@Ghotti jakbym miał taką możliwość to bym chyba nie pytał nie? Darujcie sobie te uszczypliwisci

1

Jest tu ktoś z Płocka? Ile km jest z ulicy jachowicza do kolegialnej?

1

Myślicie że Liverpool pokona barierę 100 pkt?

0

Mógłbym prosić o jakiś link?? Bo mi nie działa większość

0

Wiecie może na jakiej stronie obejrzę piąty wymiar? Większość nie działa z tego co widzę

0

Na jakiej stronie można obejrzeć? Footybite mi nie działa

0

Nie rozumiem czemu trener Borussii nie dał grać Hallandowi od początku, patrząc na to jakie ma wejście to powininno być oczywiste, zreszta sam zawodnik to dziś pokazał po wejściu z ławki oczywiście kolejna brameczka... Kto wie ile by strzelił gdyby gral od początku heh, mam nadzieję że od następnego meczu da mu wreszcie zagrać od początku bo ten chłopak to killer

0

Podobno Messi na Twitterze napisał że Griezzman to pajac, to prawda ktoś wie o co chodzi?

0

@Avada Kedavra Bale zna Hiszpański

0

Bayern Heynkesa czy Liverpool Kloppa?

0

Jak gra Liverpool?

0

@czosnekfcb alltube

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?