1

Podeslal by ktoś skrot meczu z PL komentarzem ?

12

Bycie kibicem Realu czy czy tam Barcelony jest zaje*iste - jedni koszą 3 LM z rzędu (w tym 4 w 5(lat ) a drudzy mają szansę na 3 tyrplet w przeciągu 10 lat , w tym 6 PK no i 3LM.

0

Powiem szczerze ,że trochę się zdziwił em 2 miejscem Realu,tym bardziej że Zizou jeszcze nie wygrał meczu na wyjeździe od powrotu. Bodajże 4 mecze (?)

0

Czemu nie gra Firminho? jest na ławce chociaż ?

0

W zasadzie to nie zauważyłem że w kinie grają też kapitan marvel 24 10 30 a end game przedpremiera jest o 19 ,czyli musiałbym sobie jakoś zagospodarować czas między tymi filmami żeby się nie zanudzic,moje pytanie wzięło się się tego ze miałem świadomość tego iż do 23 w kinach puszczają ale widocznie przeoczyłem ten fakt że 24 też jeszcze da rade.

0

Witam.Z racji tego że 24 będzie premiera Avengers End game to chciałbym sobie obejrzeć jeszcze zaległy film kapitan marvel ale niestety nie mam możliwości do tego 24 pojechać sobie do kina,dlatego mam pytanie czy jest jakaś możliwość na Internecie wykupienia sobie dostępu do tego filmu i obejrzenia go sobie m tel?bo na żadnych stronach za free jeszcze nie ma co jest zrozumiałe bo film jest jeszcze puszczany w kinach
A zależy mi na tym żeby obejrzeć go do 24 bo nie ukrywam ,że jestem fanem Marvela i chciał bym mieć obcykany każdy film wybierając się na premierę .

Pozdrawiam

0

Jeśli chodzi o umiejtenosci czysto piłkarskie i wpływ na gre to też jestem zdania ze nie będzie na poziomie Ronaldo a już na pewno nie Messiego ,ale w ładowaniu bramek może być lepszy ,co by nie powiedzieć w jakiej lidze gra to w wieku 20.lat prawdpodobnie strzeli około 40-45 bramek w sezonie bo już teraz ma ich 25+ ,pokaż mi innego 20 latka whistorii który wykrecal takie wyniki (tak wiem Ronaldo miał podobne ale to był geniusz)zmierzam do tego że Kylian już jest bardzo dobry i jestem pewny ze jak przejdzie do m ocniejszej ligi nadal będzie ładował gola za golem i to on zdominuje najbliższe lata w piłce ,przydał by mu się jakis pewny konkurent,mam nadzieję że to może być Dembele ,jako kibic Realu chciałbym aby Kylian przeszedl do Realu i znów nastąpiła by wielką rywalizacja o złota piłkę między Mbappe a Dembele jak za Leo i CR7

1

Średnia ma jak narazie znakomitą ,ale do tego czy pobij ich rekordy albo choćby zbliży się do nich będzie zależeć wiele czynników :brak poważniejszych kontuzji czy też jak daleko jego drużyna/ny będą dochodzić w fazach pucharowych .

1

Kylian Mbappe strzelił wczoraj swoją 14 bramkę w Lidze Mistrzów w swoim 24 występie,mając niespełna 20 lat zrownał się golami z Brazylijskim Ronaldo 14 goli w 40 meczach czy też z Zidanem 14 goli w 80 meczach ,Klose 14 bramek w 39 meczach . Co jest najbardziej warte uwagi od sezonu 16/17 tylko CR7 strzelił więcej bramek w fazie pucharowej(16 bramek) przy 7 bramkach Kyliana w 9 meczach . Jak dla mnie kosmos ! ten "małolat: przy utrzymaniu formy i motywacji do bycia ciągle lepszym i lepszym może na koniec kariery być zostać numerem 1 na liście wczechczsów w LM zostawiając za sobą dwóch obecnie najlepszych piłkarzy na świecie . No ale utrzymać taką formę przez tyle lat to nie wcale taka prosta sprawa ,czas pokaże ,ale jak narazie jest na jak najlepszej drodze .

0

ja też bym poprosił:)

0

Dokładnie,szkoda że było mu nie po drodze z Guardiolą bo miał taki talent ze dziś mogłby być uważany za żyjąca legendę klubu,no cóż ,życie.

0

https://www.dailymotion.com/video/xq26zb 45 min dokument o Messim (polskie napisy) na lepszy początek dnia :D

0

No to prawda,ale on wykreował sobie w mediach taką osobowość ,że "jemu wolno" rzucać takie teksty,już sobie wyobrażam jakby Ronaldo (ktory też czasami palnie coś głupiego ale to jednak nie ten poziom) afera na cały świat

2

Ibrahimovic vs Suarez? biorąc pod uwagę ich cala karierę ,ja osobiście wyżej stawiam Ibre,Suarez również jest genialny ale jednak Ibra i tego bramki są nie do podrobienia.

1

Ten piłkarz bez względu na wiek powinien być pierwszy.

10

Za wielkie zasługi w wielu dziedzinach Leonardo Da Vinci.

0

dokładnie :D jeśli chodzi o alkohol to człowiek uczybsie na błędach i POWINIEN wyciągać wnioski

1

Wpływ na dizalanie alkoholu ma sporo czynników ,głowa to najważniejsze ,ale też sie liczy ile się zjedli ,czy się piło coś jeszcze prócz alkoholu,waga,jedzenie itd itp,najważniejsze żeby mimo wszystko (wiadomo chyba raczej każdy z nas przesadził) znac swoj umiar;)

0

to też prawda,z alkoholem to niestety jest tak to trudno przewidzieć jak to się wszystko potoczy,liczy się dobra zabawa ,a co będzie na 2 dzień to będzie hah

0

A ja nie.:D nie no wiesz,8 piw w przeliczeniu nagramy alkoholu to pół litra to można powiedzieć ze się wypilo około 1.3 L :D

0

Szanuje(15 znaków)

22

Nigdy w życiu nie prowadziłem nawet po 1 piwku.Nie mam szacunku do takich osób

1

Wasz rekord jeśli chodzi o wypita ilość alkoholu?xD tak tak wiem ,że nie ma się czym chwalić no ale i tak dobrze wiemy że większość z nas lubi sobie coś wypić.Mój to litr wodeczki i 6 Piw ,jak sie można domyślić nie skonczylo się to zbyt dobrze ale przynajmniej byłem w stanie stać o własnych siłach hah

0

Dooklaadniee .:D

2

Dopisał bym jeszcze CR7 z czasów w gry w MU,no ale niestety niestety późniejszym czasie zmienil swoją charakterystykę gry.

3

To prawda,nikt nie robił tego w taki sposób,był unikalny,ja wybieram Messiego po prostu z tego względu ze to wygląda jakby on sobie biegł z tą pilka naprzod nie oglądając się za nikogo a reszta stoji i się patrzy,przez niego wydaje to sie proste,Roni to magik co robil z pilķa co chciał ale uważam że jego drybling w mniejszym stopniu opierał się na mijajnii zawodnikow na pełnej szybkosci(co niebznsczy ze tego nie robił słynny gol na Bernabeu i owacje od kibiców Realu)a bardziej na zmyleniu/osmieezeniu zawodnika w miejscu czy tam na 2-3metrach,adla Messiego nie ma różnicy ,jest wielowymiarowy. To tylko moja opinia i szanuję Twoją.

3

Najlepsi dryblerzy w historii według Was? nie ujmując nic magii Ronaldinho ,której nie miał i raczej nie będzie miał żaden piłkarz to jednak czysto piłkarsko Messi the best.

22

Witam! :D z racji tego że nikt mnie nie nominowal do Challengu bo sie tu praktycznie nie udzielam tylko jestem dumnym obserwatorem,to postanowiłem nominowac się sam ,a co.



Barcelona wygrywa lige ,Real Europjeskie puchary,

powiedzcie kto tu jest lepszy?to kwestia naszej wiary

Ronaldo w Juve juz bramy ląduje

a Messi w Barsie ciągle czaruje



Neymarek we Francji sobie bryluje

szkoda tylko,że w Europie cieniuje

nic już nie osiągnie ta marna gwiazdeczka

wybrał pieniądze ,ale to była od sukcesów ucieczka



City z Pepem ligą angielską gardzi

jak widać tiki taka wszędzie się sprawdzi

Manchester z Mourinho jaja sobie robi

jak widać ten trener długo już tam nie porobi



Francja ma nowego króla futbolu

chociaż wiemy że zawsze będzie to piłkarz białego koloru

to ten maluszek co przbył z południa

A jego umiejetnosci to jak wielka bez dna studia.





:D

1

Takie porówanie dał bo nie ma innegqo argqumentu... najlepiej całe osiagqniecia Realu w ostatnim roku przecistawic jednym meczem gqdzie wszystko jest moż[liwe.

0

;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?