0

@Triv44 no to ciekawe, a co może być tego przyczyną?

0

Ronaldinho vs Zidane - kto lepszy pod względem technicznym i dlaczego?

0

Myślicie że przedłuża to zamknięcie szkół choćby do końca kwietnia czy wrócą uczniowie po świętach?

0

@Mankind napisałem na pv

0

Jest tu jakiś orzeł z matematyki?

0

Gdzie mogę obejrzeć występ Najmana i Borka?

0

@donleoJR zacina

0

A okiiiiiiiiiibsjs

0

Czy 2 osoby mogą korzystać z netflix?

0

@NeroTFP już wiem, w wplikacji jest możliwość udostępnij jako plik PDF

0

Czy jeśli napisze tekst w aplikacji na telefon Microsoft Word i wyślę do facetki która sobie życzy żeby był przekonwertownay plik pdf ewentualnie JPG to ona go normalnie odczyta na kompie czy muszę jeszcze coś zrobić? Muszę konwertować czy jak?

0

@messi 94 do Ronaldo nie ma podjazdu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest tu ktoś kto dobrze ogarnia historie?

0

@Danny Gaucho brak słów

0

O co chodzi z Konami?

0

@Deltta to tylko wymówka

0

@Kusco15 z tego co wiem szczyt zachorowań ma być w przeciągu 10 - 14 dni i będzie malec

0

Myślicie że po świętach już uczniowie wrócą do szkoły? Wiem że zależy to od tego jaka będzie liczba zachorowań itd ale ciekawi mnie wasze zdanie

0

@michal26 taktyk

1

@Colon 42 jak szukałem dobrego filmu dla dorosłych :D chroome Windows 7

0

Jest tu ktoś kto ogarnia fizykę?
1.szkicuje przebieg pola magnetycznego w pobliżu magnesów trwałych i przewodników z prądem (przewodnik liniowy, pętla zwojnica) mogła by jakąś dobra dusza wysłać link do tego rysunku?
2.oblicza wektor indukcji magnetycznej wytworzonej przez przewodniki z prądem (przewodnik liniowy, pętla zwojnica)

0

@Lord_Vader na cda właśnie trzeba wykupić dostęp ehh

0

Wiecie gdzie moze za darmo obejrzę Pele narodziny legendy? Leciało dziś na 1 ale niestety nie mogłem całego obejrzeć i mnie jakos wzięło

4

@msmsms Wentworth Miller

10

Zapożyczone z neta : ,,Wiecie co, może ja zwariowałem, a może widzę coś na co reszta nie zwraca uwagi, ale ten ciąg zdarzeń wydaje mi się co najmniej zastanawiający...
Sami zobaczcie :1. wirus zostaje odkryty w Wuhan gdzie znajduje się labolatorium, które prowadzi badania między innymi nad bronią biologiczną, mutacjami wirusów itd. Dobrze wiemy, że to właśnie światowe potęgi czyli USA, Chiny, Rosja zajmują się badaniami nad bronią biologiczną.2. wirus dociera do Europy3. USA zamyka granice dla obywateli krajów Europejskich OPRÓCZ Wielkiej Brytanii.4. Cała Europa ma kwarantannę OPRÓCZ Wielkiej Brytanii.5. Właśnie w Wielkiej Brytanii znajduje się instytut badawczy Pirbright, który od 2014 prowadzi badania nad szczepionką na koronawirusa, a dokładnie 13 marca na Google Patenty pojawiła się informacja, że szczepionka została opatentowana i ma status "active"6. Laboratorium Pirbright jest finansowane przez rząd brytyjski i UWAGA! Amerykańską Fundację Billa i Melindy Gates "Welcomme Trust"7. Bill Gates właśnie odszedł z Microsoft twierdząc, że woli poświęcić się działalności charytatywnej i skupić na badaniach "przeciwirusowych", ratowaniu świata i przeciwdziałaniu efektowi cieplarnianemu. No cóż za wspaniałomyślność ?! (Dla mnie oznacza to definitywnie, że w labolatorium i produkcji leków/ szczepionek widzi wiekszy zysk niż w pracy dla Microsoftu! )8. Bill Gates, Trump, i inne osobowości polityczne i gospodarcze należą do znanej grupy Bilderberg, która jak wiadomo podejmuje decyzje o wszystkim o czym my myślimy, że decyduje rząd. 9. Dlaczego USA próbuje zapłacić teraz niemieckiemu labolarorium za wykupienie dopiero co odkrytego leku na wirusa i mieć na niego wyłączność?10. Jaki jest związek Wielkiej Brytanii, Chin i USA w całej tej sprawie ???? Czy przypadkiem nie chodzi o destrukcje finansowej i gospodarczej sytuacji Europy ? O zadłużenie krajów europejskich, które doprowadzi do zapożyczenia się kraju w Banku Centralnym, który należy do kogo ? Znowu Amerykanin? Tak. Rodzina Rodshieldów (również należą do Bilderberg)11. Nie wspomnę o tym, że Wielka Brytania niedawno wystąpiła z Unii Europejskiej - przypadek? Nie sądze.
Jedno jest pewne - jesteśmy pionkami, mrówkami, zabawkami do testów i gierek polityczno - ekonomicznych i gówno za przeproszeniem możemy w obliczu tych, którzy o nas decydują a my nawet o nich nie mamy pojęcia bo na codzień pokazuje się nam polityków, oficjalne twarze, oficjalne fakty i ich oficjalne wersje. Siedźcie ludzie w domu. Będą nami rządzić jak będą chcieli i nic z tym nie zrobimy, ale niech zaraza sobie pójdzie to chociaż pojedziemy sobie na wakacje po tym całym cyrku.
To nie jest tekst mający na celu zniesławienie konkretnej osoby, ugrupowania, rządu czy państwa. Są to osobiste, subiektywne przemyślenia nie mające na celu nic poza wzbudzeniem w Was subiektywnych przemyśleń, że warto patrzeć na to czego nam nie pokazuja palcem. W każdej sytuacji jaka spotyka nas w życiu."

0

@DanielOOL tematy a spr czy kartkówki z których są oceny to co innego wydaje mi się

0

Czy jeśli przerwa w nauce będzie ponad miesiąc to lekcje będą odrabiane? Tzn rok szkolny skończy się miesiąc później? Bo przy 2 tyg to wiadomo że nic nie będzie przesuwane

0

Myślicie że po 2 tyg uczniowie wrócą do szkoły czy przedłuża jeszcze ten czas gdzieś o następne 2 tyg?

1

@bleble123 jak dla Mnie to był mecz z Arsenalem w którym strzelił 4 bramki, oprócz nich robił z nimi co chciał,podczas tego meczu się w nim zakochałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?