Dziki15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dacie link do meczu Realu ?
0
Mógłby ktoś przytoczyć cała wypowiedź Cantony?:D po Polsku rzecz jasna
0
@GeraltzKatalonii bo został którem strzelców? słowo klucz NAPASTNIK ,A Vin Djik wygral bo w ostatnich latach się przyjęło że MUSI wygrać ktoś z zespołu zwycięzcy LM A na niego był największy hype i wygral
0
@Pitera277 w 2012 Messi rozegrał najlepszy indywidualnie piłkarsko sezon w historii futbolu ,co jak co ale z tym akurat nie można się kłócić
0
@GeraltzKatalonii zrozum to że nawet jeśli Messi w każdych rozgrywkach będzie strzelał po 2 bramki na mecz ,będzie miał 1000 udanych dryblongów i 50 asyst ale ostatecznie nie wygra LM to nie ma za żadnych szans za nagrodę indywidualną w tym złota piłkę.Zrezta poprzedni sezon to potwierdza ,takie mamy czasy
2
@GeraltzKatalonii przeanalizuj ostatnie kilka lat i dopiero stawiaj swoje piękne teorię
7
Dacie jakiś link do losowania ?
0
Gdzie na necie będę mógł obejrzeć losowanie ?
0
@IronSanHybrid pomarańcz-pomarańcza ,szare -szarańcza?
6
Jeśli schody są do schodzenia to czemu nie ma wchodów do wchodzenia?
1
@kingorbit to już lepsze Messi Hazard Griezzman vs Ronaldo Neymar Mbppae
0
Od zawsze marzyłem sobie o tym żeby zobaczyć meczyk 1 vs 1 na takim boisku np. Jak w FIFA Street Ronaldo vs Messi :D to byłby hit ,cały świat to by oglądał niczym El Clasico :D jak myślicie kto by wygrał?
3
@MarioVeB! Co im nie przeszkadza w byciu najbardziej utytulowanym klubem w historii (albo jednym z najbardziej)w Europie to już deklasacja,myślisz że oni płaczą z tego powodu że "mówi się o nich że nie mają stylu"?strach pomyśleć ile bywygrali gdyby gomieli...
1
@BOSSS85 HUGOBOSSS85
0
@Qlewer A no rozumiem;) nie no tak pytam żeby się po prostu upewnić,skończyłem tech informatyczne więc myślę że nie będę miał z tym większego problemu
0
Praca w ochronie,wymagania są takie że trzeba mieć dobra znajomość obsługi komputera,jak myślicie do czego stricte będzie ona mi potrzebna?jakiś program czy Co?
1
@MesQueUnClub96 Malcom...
0
@Bobo25 mieszkam sam więc nie bardzo
0
Panowie mam problem ,zamknąłem drzwi od domu dużym kluczem na górze i małym na dole ale pech chciał że mały zgubilem jakoś i teraz nie mogę wejsc do domu...A zastępczego nie miałem,co mam W tym wypadku zrobić? Da się jakoś wyrobić czy co ?
1
@myscooter na polskich stronach nic w sumie nie ma konkretnego,trzeba by było na zagranicznych poszukać może są jakieś przecieki
0
@Bambus150400 no ogólnie aparaycja idealna do takiej roli :D nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny miał to zagrać A nawet jeśli to nawet by się zbliżył w 50% odbiorem postaci
0
@Bruttal jeśli ludzie oraz zagorzali fani chcą nadal to oglądać to czemu ma nie wyjść? 5 sezon trzymał poziom więc nie widzę przeciwskazan;) Nikt Cię do oglądania nie zmusza:)
1
@bafi ojj taak:D dla mnie najlepszy serial ever,pamiętam jak za dzieciaka się tak tym jaralem że sobie wkrecalem że nim jestem i rysowalem jakieś plany na ucieczkę itd,dziury w bloku robiłem itd haha,do tej pory mam koszulkę z odwzorowaniem jego tatuaży:D jaram się jak dziecko na 6 sezon
18
Największy geniusz /intelektualista w serialach/filmach ? Dla mnie bezapelacyjnie Michael Scofield :D profesor przy nim to amator
1
@cules100pro psychologia,teologia,parapsychologia,ezoteryka
0
@rafik300010 ja też nie miałem okazji dostać bana;) grzeczny chłopak jestem
5
Ile już dni jesteście zarejestrowani w serwisie ?mój wynik to 2561 heh ,7 lat nawet nie zdawałem sobie sprawy że to to już tyle czasu minęło
2
@skubi99 szpilka by zjechał tego pajaca w 3 sekundy
0
Dom z papieru SPOIILER!
Dlaczego Nairobi zareagowała tak emocjonalnie po tym jak wyciągnęli z tego miśka jakieś tabletki czy ch*j wie co to było?widocznie musiałem coś przeoczyć
0
@BieVo my wszyscy jesteśmy Bogiem