0

Dacie link do meczu Realu ?

0

Mógłby ktoś przytoczyć cała wypowiedź Cantony?:D po Polsku rzecz jasna

0

@GeraltzKatalonii bo został którem strzelców? słowo klucz NAPASTNIK ,A Vin Djik wygral bo w ostatnich latach się przyjęło że MUSI wygrać ktoś z zespołu zwycięzcy LM A na niego był największy hype i wygral

0

@Pitera277 w 2012 Messi rozegrał najlepszy indywidualnie piłkarsko sezon w historii futbolu ,co jak co ale z tym akurat nie można się kłócić

0

@GeraltzKatalonii zrozum to że nawet jeśli Messi w każdych rozgrywkach będzie strzelał po 2 bramki na mecz ,będzie miał 1000 udanych dryblongów i 50 asyst ale ostatecznie nie wygra LM to nie ma za żadnych szans za nagrodę indywidualną w tym złota piłkę.Zrezta poprzedni sezon to potwierdza ,takie mamy czasy

2

@GeraltzKatalonii przeanalizuj ostatnie kilka lat i dopiero stawiaj swoje piękne teorię

7

Dacie jakiś link do losowania ?

0

Gdzie na necie będę mógł obejrzeć losowanie ?

0

@IronSanHybrid pomarańcz-pomarańcza ,szare -szarańcza?

6

Jeśli schody są do schodzenia to czemu nie ma wchodów do wchodzenia?

1

@kingorbit to już lepsze Messi Hazard Griezzman vs Ronaldo Neymar Mbppae

0

Od zawsze marzyłem sobie o tym żeby zobaczyć meczyk 1 vs 1 na takim boisku np. Jak w FIFA Street Ronaldo vs Messi :D to byłby hit ,cały świat to by oglądał niczym El Clasico :D jak myślicie kto by wygrał?

3

@MarioVeB! Co im nie przeszkadza w byciu najbardziej utytulowanym klubem w historii (albo jednym z najbardziej)w Europie to już deklasacja,myślisz że oni płaczą z tego powodu że "mówi się o nich że nie mają stylu"?strach pomyśleć ile bywygrali gdyby gomieli...

1

@BOSSS85 HUGOBOSSS85

0

@Qlewer A no rozumiem;) nie no tak pytam żeby się po prostu upewnić,skończyłem tech informatyczne więc myślę że nie będę miał z tym większego problemu

0

Praca w ochronie,wymagania są takie że trzeba mieć dobra znajomość obsługi komputera,jak myślicie do czego stricte będzie ona mi potrzebna?jakiś program czy Co?

1

@MesQueUnClub96 Malcom...

0

@Bobo25 mieszkam sam więc nie bardzo

0

Panowie mam problem ,zamknąłem drzwi od domu dużym kluczem na górze i małym na dole ale pech chciał że mały zgubilem jakoś i teraz nie mogę wejsc do domu...A zastępczego nie miałem,co mam W tym wypadku zrobić? Da się jakoś wyrobić czy co ?

1

@myscooter na polskich stronach nic w sumie nie ma konkretnego,trzeba by było na zagranicznych poszukać może są jakieś przecieki

0

@Bambus150400 no ogólnie aparaycja idealna do takiej roli :D nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny miał to zagrać A nawet jeśli to nawet by się zbliżył w 50% odbiorem postaci

0

@Bruttal jeśli ludzie oraz zagorzali fani chcą nadal to oglądać to czemu ma nie wyjść? 5 sezon trzymał poziom więc nie widzę przeciwskazan;) Nikt Cię do oglądania nie zmusza:)

1

@bafi ojj taak:D dla mnie najlepszy serial ever,pamiętam jak za dzieciaka się tak tym jaralem że sobie wkrecalem że nim jestem i rysowalem jakieś plany na ucieczkę itd,dziury w bloku robiłem itd haha,do tej pory mam koszulkę z odwzorowaniem jego tatuaży:D jaram się jak dziecko na 6 sezon

18

Największy geniusz /intelektualista w serialach/filmach ? Dla mnie bezapelacyjnie Michael Scofield :D profesor przy nim to amator

1

@cules100pro psychologia,teologia,parapsychologia,ezoteryka

0

@rafik300010 ja też nie miałem okazji dostać bana;) grzeczny chłopak jestem

5

Ile już dni jesteście zarejestrowani w serwisie ?mój wynik to 2561 heh ,7 lat nawet nie zdawałem sobie sprawy że to to już tyle czasu minęło

2

@skubi99 szpilka by zjechał tego pajaca w 3 sekundy

0

Dom z papieru SPOIILER!


Dlaczego Nairobi zareagowała tak emocjonalnie po tym jak wyciągnęli z tego miśka jakieś tabletki czy ch*j wie co to było?widocznie musiałem coś przeoczyć

0

@BieVo my wszyscy jesteśmy Bogiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?