Dziki15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam.Poratował może by ktoś linkiem do transmisji tego studia ? :)
0
Żeby wygrać z dzisjejszą Barca nie potrzeba ''odrodzenia'' ; ) wystarczy mocny pressing a reszte załatwi Pique i koledzy .
0
Tak ,dzieki ;) (15 znakow)
0
Ma ktoś link do świetnej parady Navasa z dzisjejszego meczu ? ;)
5
"Better Call Saul " :D
0
Finał pucharu króla 2011...
0
Ma ktoś link do gola Messiego? z góry dzięki :)
0
Internet explorer?
1
Komentarz usunięty
0
Przed meczem Messi miał 1 bramke przewagi a skoro Ronaldo strzelil 5 bramek to ma teraz przewage 4 bramek... wiem, trudna ta matematyka.
0
Moze w pólfinalach ? ...oh wait :D
0
Ehh ta Barcelona...plujesz im w twarz a oni mówią,że deszcz pada.
11
Internet exploler...nie dziwcie sie chłopakowi :D
0
Ja podobnie jak Ty już w tak młodym wieku byłem ogarnięty w świecie piłki i wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi;).Dzięki za kultularną konwersacje bo na tego typu stronach takich jak Ty naprawdę trudno znaleźć. Wolalbym jakiegos mniej wymagajacego rywala ,ale jesli ma sie wygrac LM to trzeba pokonywać najlepszych wiec wszystko mi jedno.Również trzymaj się no i do zobaczyska w Berlinie!
0
Żałośnie oni strzelają te karne...
0
Może i masz racje ,ale według mnie posiadanie pokory nie zawsze wiąże sie z wiekiem.Dla przykładu ja majac 13-14 wiedziałem co to pokora,ponieważ pamietałem jak Real odpadał rok w rok z LM po 1/8 i dostawał regularny oklep od Barcelony.Myśle,że inteligentny człowiek (nawet w młodym wieku ) wie co to pokora i posiada ją.Mam wielu znajomych którzy mają 18 lat i mają mentalosc dzieciaków,którzy myślą ,że Barcelona czy tam inny klub ,któremu kibicują będą wygrywac każdy mecz a jak ich ''ukochany klub'' przegra to zaczynaja najezdżac na każdego kogo sie da.Te dzieciaki, o których piszesz to nawet nie kibice tylko marni hejterzy ,którym sie po prostu nudzi i nie są zwiazani emocjonalnie z klubem i w kazdej chwili są w stanie zmienic swoje upodobania dotyczace kibicowania danemu klubowi,wiec nie ma sensu traktowac ich poważnie :).
4
Jesteście kibicami Barcelony a z tego co widze jeszcze nie nauczyliscie sie co to jest pokora...Ludzie,nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale gracie jutro mimo wszystko z mistrzem Anglii a w 1 meczu wygraliscie ''tylko''2-1 .Mecze Realu z Schalke,Arsenalu z Monaco (było blisko),Chelesa z PSG powinny was nauczyc ,że niczego nie można być pewnym w rewanżu i na tym poziomie 1 czy 2 bramki przewagi nic nie znaczą .Nieważne ,że jesteś w tej chwili Barcelona w wielkiej formie z kosmitą w składzie to wystarczy słabszy dzień ,mniej szczescia i można pożegnac sie z LM.Wiec radze wam,zachowajcie chłodny umysł a z awansu cieszcie sie dopiero po meczu bo widze ,że wasza pewnosc siebie jest zbyt wygorowana i (nie mówie o wszystkich kibicach ) po bo meczu możecie sie srogo roczarowac.
Pozdrawiam ! :)
0
Sczerze to chciałbym aby mój klub trafił w ćwiercfinale na wasz ... :) Oznaczało by to maraton Gran Derby podobny do tego w pierwszym sezonie Mou.
0
Boże...jesteście smieszni jeśli myślicie,że z góry jest ustawione kto na kogo trafi .Ciekawe co napiszecie jak Barca trafi na jakiś słabszy zespół a Real na taki przykładowo Bayern... hipokryci.
1
Jeśli dojdzie do dogrywki to nie wydaje mi sie,żeby PSG cos w niej ugrało ponieważ granie w 10 po tylu minutach gry bardzo sie na nich zapewne odbiło fizycznie.
Są trzy opcje.
1- Chelesa w dogrywce przycisnie PSG niczym Real przycisnął Atletico w dogrywce finału LM i wpakuje na spokojnie 1-2 bramki.
2-Chelesa włączy hamulec reczny a PSG zobaczy ,że u ich rywali gra jest nadal strasznie bojazliwa i bedą dominować nad ekipą Mou jak do tej pory i możliwe ,że cos wcisna.
3-obie ekipy bedą graj na minimalnym ryzyku i poczekaja sobie spokojnie do karnych.
4-Arsenal.
Jak sadzicie,ktora opcja jest najbardziej prawdopodobna?
2
Powiem tak,jestem kibicem Realu i bardzo bym chciał żeby w ćwiercfinale wasza Barcelona trafiła na ten marny autobusik i rozniosła ich w pył bo tego nie da się oglądać...Oczywiście wolałbym ,żeby to Real na nich trafił ale myśle ,że teraz to nie dali by rade takiemu FC Porto wiec z taką wyrachowaną i mająca ,aż kosmiczne szczescie kilku sędziow w tym ten dzisjajeszy przekupiony nie dali by rady,no chyba że cały Real wraci nagle do swej najlepszej magicznej formy z poprzedniego roku.
0
Boże....widzisz i nie grzmisz...
1
Możesz sobie pisać co chcesz ale nie wmówisz mi Ty ani nikt inny ,że Real jest w słabiej formie bo to niedorzeczne.Porównaj sobie ten mecz do tych z początku roku ,widać chyba różnice?Poprawili pressing,ustawianie na pozycjach,grają szybciej piłka itp itd.Oczywiście zdaje sobie sprawe,że Realowi brakuje jeszcze do tej formy co mieli w trakcie 22 zwyciestw z rzedu ale jestem optymistą ,ponieważ widze poprawe z meczu na mecz.
1
No widze komentarz na poziomie -gratki.
1
Nie zapominaj ,że nie grali swoją podstawową obroną ,ponieważ Ramos musiał zejsc z powodu urazu ,ale i tak nie grali żle w obronie tak jak ty mówisz,grali pewnie ,Piszesz tylko o niewykorzystanych sytuacjach Seviili a o Realu nic.Do tego James zszedł z boiska co troche musiało popsuć plany Realu na ten mecz i zachwiac równowage(np.jakby Rakitic zszedł z boiska czy jakis inny kluczowy zawodnik Barcy też napewno nie wyszło by Barcelonie na dobre).Piszesz o Sevilli jakby zasługiwała na zwyciestwo i w dodatku 5-0 a według mnie nie zaslugiwali na nic,ponieważ przestraszyli sie Realu i bali sie zaatakowac tak ostro ,dopiero po strzelenie na 2-1 cos tam ruszyło ale to za mało na zwyciestwo z Realem.
5
Real w słabej formie?Czy wy wogóle oglądaliście mecz czy spojrzeliscie tylko na końcowy wynik lub statystyki? Real do straty bramki grał szybką kombinacyjną piłką aż miło sie patrzyło na to ale co ja ta wiem...Pewnie oglądałem inny mecz .Logiczne ,że po stracie bramki mieli trudniej i Sevilla musiała przycisnąć bo taka jest kolej rzeczy.Piszecie ,że w obecniej formie Realu Barcelona by mogła powtórzyc wynik z 2010 r(haha sie żem usmiał)tylko nie zauważyliście ,że Real w tym meczu do straty bramki grał lepiej niż Barca w ostatnim meczu z Żółta Łodzią Podwodną.
Dobranoc (i na przyszłosc zalecam objerzenie CAŁEGO meczu a nie ostatnich 10 min a dopiero po tym możecie sobie komentować jak kto zagrał).
0
Nie jestem zaślepionym Hala dzieciakie.Gdy Barca i Messi dominowali nad Realem to byłem w stanie obiektywnie to napisac(jak nie wierzysz zobacz moje poprzednie komentarze z 2011,2012 nie jest ich dużo wiec szybko znajdziesz) . ''To sam uznałbym go za najlepszego piłkarza na świecie. Niestety, jego gra opiera się w głównej mierze na wywalczaniu rzutów wolnych i karnych.''=hahaha człowieku pomyśl co Ty piszesz...Rozumiem ,że zdarzyło mu sie zasymulować w polu karnym z Celtą ale wiekszosc fauli na nim w polu karnym sa uzasadnione i nieudawane.Real gra szybsza piłke od Barct i w meczu zawodnicy tego klubu pojawiaja sie czesciej w polu karnym (była taka statystyka gdzies ale nie chce mi szukac)co przekłada sie na faule.To nie jest wina Ronaldo ,że slepi sędziowie dyktują dla niego jedenastki tylko wina zawodników ,którzy go faulują.Zapomniałes dodac że gra Ronaldo oprócz ''wywalczania rzutów karnych i wolnych'' opiera sie też na jego strzale,szybkosci,grą głową,INTELIGENCJĄ BOISKOWĄ,potrafieniu znalezc sie w odpowiednim momencie w odpowiednim miejscu itp itd i nie zapominaj ,że te karne trzeba umieć też strzelac ;) Tak jak wczesniej mogłes przyznac z czystym sumieniem ,że czysto piłkarsko Messi był lepszy to teraz przyznaje,że to CR7 przejął po nim pałeczke tego najelpszego chociaż nie sądze żeby różnica miedzy nimi była tak kolosalna jak różnica głosów o złotą piłeczke.
0
Tak naprawde te wszystkie twoje argumenty są marnym zaśplepieniem,ponieważ nie możesz przyjać do swojej podświadomosci że to Ronaldo obecnie jest najlepszy.Gdy Messi miał wiecej asyst to kibice pisali,że jest lepszy bo''on podaje a nie gra egoistycznie jak CR7'' ,a teraz to egoistyczny Ronaldo ma najwiecej asyst i goli a kibice i tak znajda jakiś powód by wciąż mu dopiec i uważać go za tego ''gorszego''.Myśle,że Ronaldo ogarnie sie na dobre z tymi symulkami bo to nie przystaje takiemu piłkarzowi ale nawet jesli tak sie stanie to marni ''kibice'' i tak wymyśla jakis infanyulny argument by wciąż uważać(oszukiwiac siebie samego),że Bogiem futbolu jest Leo.
0
Skąd wziąłeś statystyke,że Ronaldo ma niby 1 symulke na mecz?Wiesz jeśli wedlug Ciebie symulowanie to każdy upadek piłkarza to gratuluje.Ostatnią poważną symulke jaką pamietam u CR7 to ta z Celtą i prosze nie wypominaj byle gównien chyba że zamierzasz dać linka z każdego meczu po 1 symulce.Co do symulowania Messieego to napewno bym cos znalazł ale naprawde nie chce mi szukać.Piszesz ,że Ronaldo nie może być wzorem do nasladowania bo zrobił to czy tamto,a teraz spójrz na Messiego-np.kopniecie w kibiców Realu piłka ,Ronaldo również zdarzyło się kopnać jakiegos kibica piłka (nie było to celowe) ale po meczu przeprosił go i dał mu swoją koszulke przy czym Messi nie przeprosił kibiców Realu za ten incydent . Jak widać obydwoje mają cos za uszami i nikt nie jest idealny.Ja też potrafie patrzec obiektywnie i musze przyznac ,że Ronaldo zdarza sie symulowac ale żeby nazywac go ''urodzonym nurkiem''to ostra przesada ponieważ ludzie,media i zapewne Ty wyolbrzymiacie i wydaje wam się ,że to była symulka.A skoro już tak bardzo chciałes te linki z symulkami Messiego to prosze bardzo,pierwszy lepszy filmik na yt(jest ich zapewnie wiecej)
0
Hahahaha...Dawno się tak nie uśmiałem :D ''Kibic'' Barcelony wytyka komuś symulowanie?Prosze Cie... Ronaldo zdrazyły się symulki to prawda,ale nie robi on je co mecz . Zrozum że 90 % piłkarzy symuluje (nawet król futbolu Leo) ale jak taka gwiazda zasymuluje czy zrobi coś ''złego'' to jest tak nagłaśniane w przeróżnych gazetach i w ten sposób Ronaldo ma łatke symulanta.I jeszcze jedno,sądzisz ,że Ronaldo nie może być najlepszym piłkarzem na swiece dlatego,że zdarzyło mu się zasymulowac?haha ...Wszystkie jego gole,trofea,wyróżnienia mają pójść w cień i pozostac niezuważone bo zdarzyło mu sie upaść teatralnie w polu karnym?Ronaldo to wzór do naśladowania w kwestii czysto sportowej,Jego cheć do wygrywania pokazuje innym ,że nie wolno się poddawac(przegrywał 4 lata z rzedu z Leo) i isc do przodu i dzieki temu można osiągnac sukces . Jak wszyscy widzimy Cristiano ma już 3 złote piłki i goni Messiego i jeśli by utrzymał taką dyscpozycje i cały Real to myśle ,że w nastepnym roku może pokusic sie o 4 piłeczke.