Dziki15
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 co robi kierowca gdy jest mu zimno?
Siedzi w golfie hehehehe
0
@BieVo Dostałem 4 mandaty w jedną noc ,a żeby było Jeszce bardziej Extreme wylądowałem na myjce
Szczegóły sobie daruje
0
@kaladin avatar jedynie co to osiągnie pułap 1.5 mld + nie więcej,to nie te czasy kolego
0
@Chwytliwy no to nieźle
0
Koniec już walki ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 ma ktoś linka?
1
@T_TG Jestem pewny ,że Mbappe jest już zarezerwowany do Realu
0
No to teraz przyznawać się ,jakich narkotyków w życiu próbowaliście ????
0
@Dziki15 El Clasico to stan umysłu ,tam nie ma faworytów niezależnie od dyspozycji ,trenera ,czy zawodników bez formy czy z forma,obyśmy kiedyś się doczekali heh
0
@BaRcA!FaN wiesz co ciężko ami to stwierdzić,niby Real t "Królowie Europy " niby nie przegrywają finałów (13wyfranych na 16)to jednak z Barceloną mogło by byC różnie ,Valverde czy dziki15 myślę że tak czy siak finał by był wyrównany i 100×bardziej emocjonujący niż dziś
0
@MontelQ patrząc na dzisjesze realia oraz kryteria co do przyznawania złotego balona ,uważam że każdego będzie się dac wybronic,chociaż każdy normalny kibic powinien mieć świadomość że powinna wylądować ona w Katalonii
0
@BaRcA!FaN mordo ,ja to rozumiem i patrząc na to czysto subiektywnie ciężko teraz sobie wyobrazić Barce w finale jak i Real po takim sezonie ,ale jako kibic Realu wierze w swoją drużynę ze się podniosa i chcialbym w końcu takiego finału :D tylko nie wiem do końca czy moje serce tego chce haha
2
Ten mecz był żałosny,0 emocji tylko granie na aferę ,również dobrze można by było go nie obejrzeć i spojrzec tylko na wynik ,za rok Real -Barca róbcie scr
1
2
@Phatro Możliwe ,że większość z tych osób ma włączoną kartę ze strona ,ale obecnie siedzi na innej
1
@MesQueUnClub_87 wiem mordo ,po prEczytaniu 2 raz sowjego kom zrozumiałem o co Ci chodzi ,masz rację,wróciłem właśnie z urodzin kolegi i jestem trochę podpity dlatego zaaregowalem trochę zbyt emocjonalnie i wziąłem to do siebie ,grunt ze przekaż teraz zrozumiałem ,pozdrawiam :)
0
@MesQueUnClub_87 masz rację w tym aspekcie "za moich czasów " rówieśnicy ganiali bo boiskach czy tam tarzali się w błocie ,teraz czasu się zmieniły i niestety trzeba toprzebolec,Internet ma Ci raz większy wpływ na naszą codzienność a dla młodych ludzi wydaje mi sie ze jest jedynym punktem odniesienia
0
@MesQueUnClub_87 gościu powiedz mi o Co Ci chodzi ? czy fakt tego ze od od młodych lat zainteresowałem się kinematografia znaczy że nie robiłem nic innego po za tym? pewnie masz rację ze większość w tym wieku swoją codzienność opiera na Internecie niestety takie czasy ,ale czuję się jakbyś mnie atakował a powiem Ci ze moje hobby co do seriali nie przeszkadA Mi w graniu niezmiennie od 5 lat w Wiśle Płock (od 2 lat)w wcześniej w moim rodzimym mieście ,to jest tylko Twoja interpelacja ,świat nie jest ani biały ani czarny
0
@MesQueUnClub_87 średnio 3 odcinki dziennie w wolnym czasie ,przez 7 lat około ,jak dla Ciebie jest fo niepojęte to ja nie wiem co już jest .pozdrawiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@krzychu1526 w punkt
0
@MesQueUnClub_87 mam 21 lat ,seriale zacząłem ogl gdzieś od 12 roku życia więc nie widzę widzę tym nic nadzwyczajnego,jeśli ktoś lubi to po prostu chłonie to i nie pnie wpływa to negatywnie na inne sfery moje życia
0
@MesQueUnClub_87 tak się składa ze mam dziewczynęnieprzerwanie od 4 lat i więksZość seriali obejrzałem z nią :)zarazilem ja swoim hobby i tak wyszlo
0
@DonMarcino87 dzięki ,ale wysatarczy te co ogl z babcią przy obiedzie ????
0
ten Czarnobyl serio tak zaje*bisty ?bo tak sb myślę czy nie zacząć ogl,a mam w planach obejrzenie kilku seriali dlatego muszę wybrać na co poświęcić czas
btw.ile seriali już obejrzeliscie ? nie to żebym liczył hah ale i mnie jak narzie licznik zatrzymał się na 67
0
@Mario96w A praktyce to wygląda tak,że od kilku lat mydlą mam oczy,że niedługo zaczniemy zmiany ,sa początkowe projekty itd itp cośjak "Kochający "mąż zapewnijacy i obiecujący swojej naiwnej żonie zeteraz się zmieni ,koniec Tym koniec z tamtym a wszystko i tak powraca do punktu wyjścia ,jestem nawet w stanie zrozumieć ze mogą mieć za mało osób do większych zmian ale proszę Cię... czy mając taka liczbę osób jak teraz nie mogli by chociaż ułatwić korzystanie ze strony dodając możliwość edytowania swojego kom czy też odpowiadania na kom innego użytkownika ?nie chce mi się wierzyć że do tego potrzeba miliona specjalistów a to już by poprawiło korzystanie ze strony ,przecież to są podstawy na każdym forum w Internecie
1
@SuperGamon Na waszej stronie też to jest ,ale chodzi Ci pewnie oto że u nas jest trochę szybciej to fakt ,chociaż jakiś +
4
Dla mnie jako kibica Realu to jest niepojęte ,że od tylu lat nasza strona praktycznie się nie zmieniła a wasza co chwilę jest ulepszanaa...i przyznam szczerze ze wchodzę na LA LAMBRE niezliczona ilość razy w ciągu dnia bo wiem ,że zawsze coś ciekawego znajdę astronka Realu no cóż.. jakiś artykuł ,pod nim może z max 40-50 kom mi chyba ze jakiś większy nius a i tak nagle przyrost kom maleje do 0 i nie ma co czytać ,uważam że jeśli nie chce im się słuchać sugestii czytelników to powinno chociaż stworzyć coś wzór na LR a jestem pewny ze stronka przeze mnie i wielu innych Madristas była częściej odwiedzana.W zasadzie i czym ja marzę ,prędzej zdobędziemy potrójną koronę niż coś się w tej kweestii zmieni . Pozdrawiam
0
Co do tego ,że Hiszpania zdobyła jako 1 raz w historii 3 tytuly z rzędu to bym polemizował,Urugwaj w 1924 wygrał IO by 4 lata później obronić tytuł a w 1930 wygrali pierwsze w historii MŚ,wiem że to bardzo dawne czasy ale jakby nie patrzeć 3 tytuly z rzędu są :)