0

Mam pytanko ,jeśli mam niezaplacone kilka mandatów i przyszło mi pismo o zajęciu konta bankowego to przy założeniu konta w innym banku też automatycznie przy jakiś wpłatach na konto będą mi zabierali pieniadze?darujcie sobie kom w stylu "po prostu zapłać i problem z głowy "bo zamierzam to zrobić, ale to nie nie o tu chodzi w tym momencie, zaczynam działać w programie patrnerskim stąd to pytanie

0

Kevin de Bruyne Prime vs Hazard Prime?

2

@michal26 Takich zachowań jak i podobnych jest w Internecie o wiele więcej z udziałem innych "znakomitosci polecam się zapoznać z "upadkiem kabaly" na yt A dokładniej z tematyką pizzagate, po tym już wszytko staje się jasne i przejrzyste

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Dziki15 to wszystko jest od dawna zaplanowane

1

@AduŚ07 NWO ,mordo

0

@bodzio10 Nie ma na to szans, konkurencyjność tej drużyny się skończyła 2 lata temu

0

@Tasde nie byliśmy świetnie poukładani, panował tu mniejszy lub większy chaos niż jest teraz obecnie, po prostu w Barcelonie panował jeszcze większy, uważam że na ten moment niewiele się zmieniło, zobaczymy w kolejnych miesiącach kto zwiększy swój poziom A kto zostanie na tym samym albo obniży loty ,ale.jak dla mnie na ten moment mimo wzystko Real wyklaska to mistrzostwo

0

@tbas To tylko jeden mecz

3

I tak Real wygra ligę, mimo wszystko w tej swojej beznadzjenosci sa bardziej poukładani niż obecna Barca ,jak kolwiek to brzmi, pisze to kibic Realu (tylko dlatego żeby mnie nie posadzono o brak wiary w swój klub czyt.Barce)

0

@arasz1819 To by się raczej nie skończyło dla niego dobrze

0

@fcbarcafan19 Rotschildowie, Rockefelrowie,Soros itd

0

2

@Majkel34 Bo to nie są już teorię spiskowe, to się dzieje naprawdę

1

@MesQueUnClub_87 5 komentarzy i żaden nie odp na pytanie, co za ludzie

0

@Dziki15 dzięki wszystkim^^

0

Gdzie wy tak sledzicie te wyniki że jesteście tak na bieżąco?

0

@Mns21 To jest naturalne że nie wiadomo jaka będzie forma tych drużyn na wiosnę, może się wszystko zdarzyć, lecz na ten moment Bayern to maszyna która jest zaprogromowana na wygrawanie w niezależnie jakich okolicznościach, nawet bez Lewego sobie na lajcie radzą,uważam że jeśli nie spotka ich jakiś gorszy tydzień/dwa w fazie pucharowej to obronia ta LM z większą łatwością niz nam się wydaje

0

1

Bayern to pewniak do wygrania LM w tym sezonie jakiego dawno nie było, miazdza każdego po kolei, tym bardziej biorąc pod uwagę że reszta najmocniejszych zespołów jak narazie nie jest jakoś bardzo przekonująca, no może Liverpool był dał to takiego top faworyta,reszta to jak narazie wielka niewiadoma

0

Ma ktoś ktoś listę 10 piłkarzy z największą ilością goli i asyst w tym sezonie ?

10

@lucas/catalan Co robi mały żyd na kominie?Czeka na rodziców hehehehe

0

Kiedy walczy usyk?

0

Ogl ta gale boksu?bo dopiero włączyłem i walcza jacyś goście, walka Usyka zaraz po nich czy ile trzeba czekać?

0

@VeB77 To jest spiseg

0

@Hosh A małe bary też czy tylko duże restauracje?

1

@Janiama Co Ty gadasz człowieku

1

Czy butelka szklana harnasia jest zwrotna?

0

@Yosemite Brazylijski Ronaldo ,dziwne bardzo że do tej pory nikt go nie wymienił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?