0

@senri Xala, hiszpańska stronka

1

Po zwycięstwo Panowie!

5

Oby się nie powiodło. Za dwa lata Balde będzie pykać gdzie indziej, podniósłszy swoją wartość 6-krotnie, natomiast my będziemy główkować jak pozbyć się 33-letniego beznadziejnego rezerwowego. Słaba decyzja,

0

Mam pytanie a propos Abde. Dlaczego nie mogę znaleźć go na Transfermarkt ani w żadnym zespole Barcy? Wygląda to tak jakby nigdy nie istniał.

3

@kamil_veb Koniecznie Roberto jeszcze, gościa nie powinno tu być od minimum 4 sezonów.

11

Ja na lewą obronę pozostawiłbym zdecydowanie Balde, chłopak ma potencjał i powinien być ogrywany, bo skończy się jak z Cucurellą. Pjanicia koniecznie sprzedać, zabiera jedynie miejsce Nico i innym utalentowanym zawodnikom, a do tego zarabia krocie. Jedynym wzmocnieniem powinien być obecnie Azpi z Chelsea, a reszta sił skierowana na sprzedaż zawodników (lub oddawanie za darmo, ale lepsze to niż ich pozostawienie). Ewentualne braki nadrabiać dając szansę chłopakom z La Masii. Dziękuję.

2

Mega słabe zachowanie Barcelony, traktują swoich pracowników niezwykle nieprofesjonalnie, bez żadnego szacunku, jak zabawka, którą mogą wyrzucić kiedy im się spodoba. Będą siedzieć na kontraktach, które im dali, bo mają do tego pełne prawo.

11

Legenda, niech spoczywa w pokoju [*]

0

@Tridente2015 Tenas i Pena in, Neto i Mats out :)

0

Ten gość nie ma 25 lat przypadkiem?

0

Polecam strumyk.tv jak coś.

2

Czekam na debiuty młodzików i Kessiego. Dziwi jednak trochę widok Pjanicia.

0

Eibar bardzo fajny kierunek dla takiego piłkarza moim zdaniem. Powodzenia życzę :).

0

@Midast Xavi nie mógł pozwolić na odejście kumpla.

4

@burza1982 Ale to w kontekście następcy Lewego w Bayernie, a nie w Barcy. Jest napisane, że Kicker, czyli niemiecka gazeta.

0

@David_Martin Rozumiem, że była to okazja, jednakże jeżeli będzie ona powodować stagnację rozwoju młodych graczy z, moim zdaniem, o wiele większym potencjałem od Duńczyka, no to lipa. Pozdrawiam.

22

@talizmo Fati spasł? O czym Ty piszesz, nie widziałeś jaką ma obecnie sylwetkę? Poza tym fakt, taki numer to jest odpowiedzialność, jednakże moim zdaniem dobrze, niech młodzi wiedzą, że to do nich należy przyszłość tego klubu. Kto miałby inny grać z 10 czy 8? Braithwaite i Pjanić?

2

O, i Barcelona powinna takich graczy, z rezerw, ze szkółki, wprowadzać do zespołu. Jest Riad, jest Almeida, Marmol, ma przyjść niespełna 17-letni Georgiev. Nie jest powiedziane, że każdy z nich podoła na najwyższym poziomie (przykładowo Mingueza), ale dać im szansę, bo talentu mają co nie miara. Ale nie, lepiej sprowadzać Lengletów czy teraz Christensenów, których za dwa lata nikt nie będzie chciał wziąć, a rozwój perspektywicznych grajków hamować. Super..

1

Oho, zaczyna się. Jak sprzedamy chociaż 3 z tych delikwentów do końca okienka to będzie dobrze.

0

,,Barcelona optymistycznie podchodzi bowiem do przybycia Césara Azpilicuety".
XDDD, to już wiadomo, że nic z tego nie będzie. Niezrozumiała decyzja, zresztą jedna z wielu na przestrzeni ostatnich lat, zważywszy na to, iż prawa strona bez Daniego wygląda fatalnie.

0

aha, fantastycznie.

0

Kurczę, nastawiam się dziś na debiut (o ile się nie mylę) Orellany, gdyż koleś pokazywał w rezerwach, że zasługuje na takową szansę. Czekam na to już od dobrych 2 sezonów no i oby dziś miało to miejsce.

6

Ludzie, co Wy piszecie? Nie widzicie, jaką pracę do tej pory wykonał Xavi? Gdyby nie on to obecnie z Rudym za sterem moglibyśmy zapomnieć nawet o Lidze Konferencji. To wciąż nie jest ekipa kompletna, wymaga wielu zmian. Ja w końcu po tych dwóch parodystach w postaci Setiena i Koemana zacząłem wierzyć, iż jest potencjał, by następne lata wyglądały jak najbardziej obiecująco. Potrzeba czasu, a nie, dwie porażki i kolejny trener out.

0

@Greenalley Naprawdę sądzisz, że z uwagi na to, jaką dany klub ma historię i nie jest "jakiś" (poza tym użyłem tego wyrazu w kontekście do każdego zespołu, nie tylko Barcy), jak to określiłeś, będzie powstrzymywać ich od zakupu zawodnika, który ich interesuje? Szczególnie, jeśli trener, który prowadził dany klub, "z szacunku" odradzi zainteresowania osobą owego zawodnika, gdyż tam gra? Kompletna bzdura. Szejkowie z Kataru czy innego państwa z półwyspu Arabskiego nie są ludźmi, których to interesuje, co chyba oczywiste. A Pep nie zdradza tym samym "ukochanego klubu", w którym się wychował, tylko działa z polecenia od swojego pracodawcy, które jest priorytetowe, jak to kolega u góry słusznie zauważył. Proste i logiczne.

5

@Greenalley Oznaką braku szacunku jest to, że były trener jakiegoś klubu interesuje się jego zawodnikiem?

15

Ludzie, w jakim świecie Wy żyjecie? Ojeej, bo Pep chce nam zawodnika zabrać, a niby taki wielki cule z niego. To jest jego praca, zawód, i oczywistym jest, iż interesy klubu są priorytetem. Skoro chce Araujo mieć w składzie, to będzie go do tego przekonywał, bez względu na to, gdzie gra. No ale niektórzy dalej żyją w zabawnym przekonaniu, iż "wielka miłość do klubu uniemożliwia podejmowania takich decyzji". Nie wiem czy to bardziej śmieszne czy żałosne.

2

Nie no, Joan... Nie pogrążaj się już z tym, iż Dembele jest lepszy od Kyliana, daj spokój.

7

XDD, ten klub to parodia. Absurd goni absurd.

1

"Barcelona ma nadzieję", czyli kolejny odcinek z cyklu "Przegrywy z Katalonii". Jak już czytam tego typu mrzonki to wiem, iż nic z tego nie będzie.

0

"AS tłumaczy, że dla Xaviego Morata jest jednym z najlepszych napastników na świecie".
XDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?