0

Póki w drużynie będą zawodnicy typu Roberto czy Luuk de Jong, niepotrzebni i zabierający miejsce w I drużynie, dopóty ten klub nigdy nie wróci na przynajmniej przyzwoity poziom.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Liczę na debiut Iliasa, bo chłopak potencjał ma ogromny.

0

@LukaszUH W punkt

0

Ja pierdzielę... Jest tak potrzebny w tym zespole, że nie wiem.

0

Nie jest potrzebny w tej drużynie.

1

Może z Garethem się na golfa umówią?

2

@Drogba1 Potęgą? Widziałeś ostatnie sezony i znasz obecną sytuację finansową klubu? Na razie się módl aby Barca w ogóle przetrwała.

2

Dziękujemy za wszystko, Leo.. Za każdą bramkę, każdą asystę, każdy drybling, zwycięstwo, remis, porażkę... Za to, iż było mi dane oglądanie Twojej spektakularnej magii... Nigdy tego nie zapomnę. Powodzenia na dalszej drodze życia i czekam, aż wrócisz do swojego domu za jakiś czas, tym razem jako pracownik klubu..

2

Cholera... Coś czuję, że łzy polecą.

2

@Elvisek Niby dlaczego? Olimpiada to nie MŚ U-20, jeśli starszy zawodnik daje dużą jakość to jaki problem?

4

@Mike92 Trincao poszedł w pizdu już.

8

Ale tak czysto teoretycznie skład PSG z Messim byłby potężny. Neymar, Messi, Mbappe... No tercet jak z FIFy.

6

Już nie mogę doczekać się wspaniałej gry naszej fantastycznej obrony. Już Lenglet w meczu z Gironą pokazał, iż jest w niesamowitej formie, gdy jakiś typ jechał go przez połowę boiska.

3

Po co nam kolejni pomocnicy, skoro w rezerwach grają same diamenty typu Gavi czy Nico? Jedynie w przypadku odejścia Pjanicia oraz Puiga należy rozpatrzeć tą opcję.

3

Bardzo przyjemny mecz. Z dobrej strony gracze z rezerw, widać spory potencjał. Bekę mam, jak Lenglet nie mógł gościowi piłki odebrać przez połowę boiska xD. Roberto, proszę... Z całym szacunkiem, ale Twój czas w Barcy dobiegł końca.

0

Mam pytanie. Można gdzieś obejrzeć powtórkę tego meczu?

0

@krzyrzak69 To jakiś żart?

0

@monsterrize Wszystko spoko, ale jest jeden problem. Gdzie Mbappe jak Barca ma dług miliard euro?

0

Dawać Matheusa Fernandesa, naszą tajną broń.

7

Bardzo dobra wiadomość. Oby pomógł awansować chłopakom oraz dostał szansę w I. zespole.

1

Brawo drogie Panie!!

1

@dawid230188 Tych wypadków przy pracy przez ostatnie kilka lat coś dużo było. Barcy nikt się bać nie będzie pamiętając o takich meczach jak ten z Bayernem. No ale liczę, iż w końcu skończą się kompromitacje po przyjściu Laporty.

0

No zobaczymy jak to będzie. Widzę, iż wielu pisze już, że wygrywamy Ligę Mistrzów w tym sezonie, bo Laporta prezydentem. Oby poukładał ten cały bajzel, choć nie będzie to proste zadanie. I obym za parę lat nie pisał, że klub jest w jeszcze gorszym śmietniku niżeli obecnie, liczę na to.

0

@Avatarr Pjanić to tylko jeden z wielu wydatków, które Bartek miałby spłacić za transfery.

0

Mam nadzieję, że dostaną w końcu za swoje. Nie chcę wysnuwać teorii, jednak wydaje mi się, że byli oni pionkami jakiejś innej persony... (I nie, nie chodzi mi o Pereza).

0

Szkoda gadać. Dramat.

15

"Freixa: mamy inwestora, pozyskanie Mbappe i Hålanda byłoby możliwe".
Większego żartu i kompromitacji ostatnio nie słyszałem. Po tych słowach zaczynam się zastanawiać, czy aby na pewno z głowami tych ludzi jest wszystko w porządku, czy może nadal myślą, iż kibice żyją w bańce mydlanej... Brak mi słów.

0

@LaSagradaFamilia A czego po nim oczekiwałeś?

2

@kamyk_23 Gdzie Haaland, jak Barca ma długi wynoszące miliard euro? Nawet sprzedaż tych zawodników nie pokryje więcej niż 2/10 tejże kwoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?