1

@thiago1305 W punkt

1

No i świetnie!!

0

@KrystianR No raczej nie da się o tym zapomnieć w pół roku, zamieść od tak pod dywan, szczególnie, że jakbyśmy teraz trafili na taki Bayern czy Man City, również mogłoby się to skończyć w nieciekawy sposób patrząc na naszą obronę...

0

@KrystianR Szczególnie ta 14 sierpnia 2020 roku. To była świetna remontada z udziałem Barcy.

0

Nadal nie jestem pewny, czy Laporta, który na 95% wygra te wybory, będzie naszym zbawieniem.. Często dwa razy kopanie się do tego samego dołka nie służy. Nie sądzę, że inni kandydaci są lepsi, jednakże... Coś mi tu nie pasuje.

0

@JarekS Jest jeszcze Comas, który całkiem nieźle sobie radzi.

0

Cholera, jakie transfery? Najpierw to trzeba sprzedać szrot, by opłacać długi (np. Braithwaite, Neto, Fernandes czy Firpo), a potem zajmować się nowymi zawodnikami. Swoją drogą, jaka tu logika? Jak kolega pisał, oddaliśmy Suareza za darmo, jeszcze opłacając jego pensję (!!!!), bo był za stary, a nagle zainteresowanie Aguero?? Nie rozumiem...

6

Niektórzy chyba nie rozumieją pewnych schematów, pisząc: "bo Messi straci w oczach fanów", "on nie kocha tak naprawdę tego klubu", "on jest zdrajcą, przecież gra tu większość swojego życia, jak może odejść!" itp. itd.
Jasne, z punktu widzenia emocjonalnego może to tak wyglądać, jak ktoś jedynie ogląda skorupę, czyli mecze, treningi czy zdjęcia piłkarzy na Instagramie. Jednakże prawdą jest, iż Barca to przedsiębiorstwo, mające generować hajs, a Messi ów najlepszy pracownik, ma generować ogromne przychody. No i generuje. Ale jeżeli pracownik nie widzi przyszłości w projekcie firmy, bez względu na zarabiane pieniądze, które w większości zwracają się wraz z zyskiem dla klubu, decyduje się na odejście, pomimo pięknych, długich lat spędzonych w tym miejscu. Załóżmy, że Wy Użytkownicy FCBarca.com. , pracujący w jakiejś dużej korporacji, jesteście długie lata w tymże miejscu, ale przez ostatnie 4 coś zaczęło się psuć, i nie zważając na pieniądze, które i tak spłacacie swoimi poczynaniami z nawiązką, chcecie sobie pójść. Osiągnąć jakiś sukces, być może ostatni w Waszym długim korpo-życiu.
Do czego zmierzam? TO właśnie jest przedstawienie obecnej sytuacji Leo. Tutaj nie ma sentymentów czy płaczów, bo "jEsT zDrAjCOm". To bez sensu i każdy pracownik światowej marki chce zdobywać np. nowe trofea, czy poczuć świeżość w swoim życiu.

22

„Ansu, Pedri i Araujo w debacie wyborczej – dziennik donosi, że sprzedaż któregoś z młodych wartościowych graczy odciążyłaby kasę Barcelony ”.

Ten AS to chyba chce tylko ciśnienie kibicom Barcy podnieść. Niech lepiej zajmą się swoją ulubioną drużyną, bo u nich też za ciekawie nie jest.

3

Będzie Bilbao :)

0

@equwesta Czysto eksperymentalny to byłby z 4 zawodnikami rezerw i 5 zmiennikami. To są kameralne zmiany, no ale też zawsze coś.

1

Jak ja bym chciał zobaczyć Orellanę w pierwszym zespole. Jestem fanem jego talentu od dłuższego czasu i widać spory potencjał.

1

Monchu to akurat koks i szkoda, że odejdzie definitywnie z Barcy.

0

Boli mnie co dzieje się z tym klubem. Skoro z 3-ligową Cornellą męczą się niesamowicie, piłkarze grają jak moja tutejsza 5-ligowa drużyna, a klub leży na WSZYSTKICH płaszczyznach, to w jaki sposób mamy postawić poprzeczkę PSG? Wybory nie wiadomo kiedy w końcu zostaną przeprowadzone, Komisja Zarządzająca może rządzić klubem do końca stycznia... Dramat. Po postu dramat, wstyd i hańba.

2

Naprawdę świetny obrońca, mam nadzieję, że będzie ostoją naszej defensywy na długie lata. Jednakże wolałbym nie zajeżdżać go tak bardzo, w takich mało istotnych meczach jak wczorajszy wystawiłbym Umtitiego czy Comasa z rezerw.

0

@Peciak Niezły żart :)

0

@Hanok Tak samo się zastanawiam

0

@Iberatista Jakoś Alena odszedł na wypożyczenie..

0

No to ładnie się dzieje.

0

@QuentinTarantino Messi nie gra przez co? Przez dolegliwości zdrowotne, z narażeniem na kontuzję, Dest owszem, ale ostatnio też było narażenie, iż coś mogło się mu stać. A terminarz jest napięty. Nie mówię o Barcy B, ale jest Puig, jest Pjanić, jest de La Fuente, którzy mogliby dostać szansę w tym meczu od 1 minuty. Ale po co, lepiej zajechać de Jonga czy Pedriego.

0

@Marcel_proo Messiego nawet na ławce nie ma, nie chcą ryzykować jego zdrowiem.

5

Koeman w każdej konferencji tak wspomina o tym, jaki terminarz jest napięty i że trzeba rotować dużo w składzie... No ja jakoś tych rotacji nie widzę, a potem się dziwimy, dlaczego kolejny zawodnik ma miesiąc przerwy...

6

W końcu dobry mecz, brawo Panowie. No i Riqui... Koeman, mam nadzieję, że po tym meczu dasz więcej szans temu chłopakowi.

0

@lukasz9197 Przebudowa to się nawet nie zaczęła, bo hajsu nie ma. Ten i następny sezon, aby być w TOP 4. W 22/23 nastawiam się na walkę o mistrzostwo.

0

Już drugi po Fatim zawodnik z kontuzją łąkotki. Bardzo niepokojące... Życzę oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia.

0

@mikokarla Nie piszę, iż przez to, że przegrała tamten mecz tak wysoko, nie kibicuję Barcy. Ale to na pewno nie o szczęście chodziło, tylko o sabotaż Zarząd, rozpierdziel na tle finansowym, sportowym... Pod każdym do cholery.

0

@mikokarla Ta, szczególnie jak dostała 8 po dupie w sierpniu...

2

Braithwaite w "znakomitej formie"? No nie wierzę... Strzelił ze słabym Valladolid, plasującym się w strefie spadkowej i już będzie strzelał gole w każdym meczu, z każdym rywalem np. Z PSG też? Proszę nie pisać takich artykułów, bo tylko ciśnienie potrafią podnieść...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Marjando Przypomnij sobie drugą połowę poprzedniego sezonu, gdzie Puig był naszym najlepszym pomocnikiem. Każdy się wtedy jarał, że to zawodnik na lata, i uważam, iż tak jest. Ogólnie w Barcelonie od wielu lat jest problem z dawaniem poważnych szans wychowankom bądź zawodnikom rezerw, np. Mingueza, gra tylko dlatego, bo nie mamy innego wyboru, a gdyby wszyscy obrońcy byli zdrowi to nie powąchałby ani minuty na murawie w I zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?