El Plutoninho
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
26 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 "Bez Yamala też jesteśmy w stanie sobie poradzić ze wszystkimi do końca sezonu." Erm.. Nie wiem, chłop to 90 procent ataku w ostatnich miesiącach, większej straty dla Barcelony nie ma.
2
Przypominam że Cherki nie wyszedł w pierwszym składzie na mecz z Realem Madryt.
0
@Coutinho007 Dlatego nie potrzeba kolejnego.
2
@Coutinho007 Boże chroń. Elektryk 3000, kupa w majtach danza kuduro w ważnych spotkaniach. Mamy już Araujo, nie potrzeba kolejnego.
3
@FIJI ogólnie te mecze z atletico to odbyły się na takie detale.. nie zmienia to faktu że niestety jesteśmy zbyt chaotyczna drużyną na lm, kadra za młoda jeszcze.
2
Jednego nie rozumiem. Wprowadza się Lewego na 30 min i dosłownie zero dośrodkowań w jego stronę. Zero.
0
Plus jest taki że teraz w 80tej minucie ! xD
6
Denerwuje mnie ten Griezzman. Chłop odporny na pressing i oczy dookoła głowy.
4
Kounde to sie porusza jak jakiś oldboy. No strasznie słaby się zrobił, rzuca się w oczy jego "prędkość".
4
Ze tez teraz Pedri musi grać stinkera, dzisiaj to nawet rekin dowozi.
0
@Fantastyczny Chłopiec a ile wylewów w obronie w tym czasie czy o tym nie rozmawiamy tutaj?
3
My tu niby mamy przewagę 6 pkt i dodatkowego meczu a przecież Leszek Orłowski zapowiedział koniec Barcelony w październiku
2
@FCB24 Genialna analiza
1
@Mario96w No to sam doszedłeś do konkluzji że indywidualne decyzję i brak skuteczności doprowadziły do takiej a nie innej sytuacji. Strategia Atletico była gówniana bo dała nam wiele narzędzi z których niestety nie potrafiliśmy skorzystać. I przypominam raz jeszcze - graliśmy w 10tke przez całą drugą połowę, o jakiej my dominacji strategicznej kotletów mówimy.
2
@Mario96w Nie zjadło nas grą w obronie, 1.21 xg mówi ci jasno że mieli kupę w majtkach a nie mecz pod kontrolą. Siedzenie dupa w polu karnym w czwartej kwarcie boiska nie jest kontrolą. Grając na 10ciu xD !
1
@Bart0sz Jak zagrala ekipa Simeone ? Dopuszczając do 18stu strzałów grając w przewadze jednego zawodnika przez 45 minut? Świetnie to rozegrali.
1
Nie lubię tego gadania że łeee my nie możemy wygrać z taką kadrą hurr durr, zawodnicy różnicy nie robią, jakbyśmy dzisiaj byli gorszą drużyną na boisku xD i ja nie mówię ze to kadra na pokonanie Psg czy Bayernu bo wobec tych drużyn zapewne potrzebna byłaby dyspozycja dnia łamane przez szczęście ale serio przez pryzmat grania z kotletami ? To nie na dzisiaj taka gadka..
2
@Kubix93 Barcelona i szczęście w lidze mistrzów nie idzie w parze.
6
@Encore Jak Atletico okiełznało Barcelonę? Dopuszczając do 18stu strzałów grając w przewadze całą połowę? xD
0
@Ignareks Ale to nie tak że my mieliśmy wybór. My nie mamy kasy mordo.
12
I do ludzi wierzących w remontade - mamy Rashforda na skrzydle i dziurawą jak gwiazdę porno z wieloletnim stażem obronę. Na terenie piekielnie ciężkim przeciwko trenerowi który uwielbia cofnąć się i grać z kontr. Nie ma żadnych argumentów, to tutaj na własnym terenie powinien być minimum remis. Bez magii Rafy w wielkich meczach i top 9tki nie widzę tego zupełnie.
1
Najgorsze jest to że dziecinne błędy i brak skuteczności sprowadzają nas tam gdzie jesteśmy. Chuy jakby przeciwnik był lepszy, wtedy nie byłoby większej frustracji bo stało się to co powinno się stać ale Barcelona to jest definicja rowerzysty który sam sobie kija w szprychy wkłada. Odwrotność Realu Madryt w lidze mistrzów, okropnie frustrujący jesteśmy.
0
Musi być tutaj remis albo po dwumeczu.
1
Ale w sumie co miał Cubarsi zrobić? Simeone zrobił wyskok nogą w tył jak sarenka
4
Co robi Upamecano w topowym klubie to jest jakiś błąd w matrixie. Permanentna kupa w majtach w meczach na szczycie.
3
@Bykunn Lamine ma więcej fantazji a Olise opanowania. Zależy kto co lubi.
0
Jest jakiś lepszy piłkarz od Olise aktualnie? Chłop dzisiaj wysłał Carrerasa do czwartej gęstości.
0
To w której minucie dzisiaj czerwona dla Bayernu ?
2
@buglikos Za jego ostatnia grę to on powinien nam płacić za pobyt tutaj.
48
@TR3YWAY przeciez doskonale widać że wykonał odpowiedni ruch klatą na dłuższy słupek. Tu nie było przypadku.