El Plutoninho
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
26 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
48
@TR3YWAY przeciez doskonale widać że wykonał odpowiedni ruch klatą na dłuższy słupek. Tu nie było przypadku.
1
@MessiForeverTheBest Ludzie mówią wiek ale u niego przyszla zbyt drastyczna zmiana poziomu. Coś innego również ma na to wpływ.
2
Panowie, obstawiamy ilość upadków Mbappe i męczennika w polu karnym na drugą połowę i czy dostaną kartkę za nurkowanie. Mój typ:
Łącznie 5, kartek:0
0
Dzisiaj prawdopodobnie najcięższy mecz w całej lidze z jakich nam zostalo bo jednak z Realem gramy u siebie a tutaj mało kto żyje tym meczem. Co Wy się staliście tacy ciepli ?? Gdzie predykcje, gdzie kłótnie o wyjściowy skład, gdzie zwalnianie Flicka przed meczem ?
1
Pieprzony Kurtuła..
1
@mekston Aktualny Lewandowski
4
Łunin 6 lat wznawia grę a typ kończy mecz 15 sekund przed końcem. No i okej
3
Oni serio nie mają kogoś lepszego od koke?
2
@malicinho jakby to tak działało to Robben grałby w piatej lidze okręgowej a nie był piłkarzem klasy światowej xD
3
@KrychaFCB Ja jestem w obozie który zarzuca przehajpowanie Alvareza I to że kompletnie nie jest wart 100 mln ale kuźwa "podobny poziom"? Bracie.
1
@Kubajnos345 Oni już mieli karnego w tej minucie więc radzę jednak poczekać do końca meczu xD
1
Ale dzisiaj Xavinieta na cieńkim wjechała xD taakiego paździerzu chyba nikt się nie spodziewał
2
Ja rozumiem że wiek i cały ten jazz ale zjadz Salaha jest tak brutalny że chyba nikt się takiego poziomu nie spodziewał.
1
Oglądanie innych zespołów po spektaklu twojej drużyny to piekne uczucie. Wywalone jajca i niech walczą o życie (liverpool) xD
43
Zawsze mnie śmieszy jak Lapcio musi trzymać pokerface przy pięknej Barcelonie a wszyscy wiemy jakie danza kuduro się w nim gotuje w tej chwili :D
0
@Ptasior oczywiście ze tak, pełna zgoda.
0
@partymaker wybieramy między nim a Ferranem więc nie ma wysoko postawionej poprzeczki xD
4
Trzeba pochwalić lewego za ruch przy tej bramce. Unc nie ma w nogach ale Ferran nie ma opcji żeby w ten sposób pomyślał.
0
Bernal poza golem bardzo slabo. Zamiast wprowadzać spokój na pozycji na której gra to dużo niechlujnosci w podaniach i decyzjach. Daleko mu do De Jonga w tym aspekcie.
3
@norbi77 IMO z piłką De Jong dla Barcelony jest niezastąpiony jednak bez piłki jest bardzo słaby. Daje dużą kontrolę ale jak drużyna ma słabszy moment to jego braki w grze obronnej uwidaczniają się. Coś za coś.
0
@Dieselzor Te kurze kroczki dały mu jedną z najlepszych skuteczności w aspekcie karnych w historii tej dyscypliny. Nie technika jest problemem a glowa Robcia.
1
Kompletnie nam ten Newcastle nie leży. Straszne fizole siedzące permanentnie na naszym karku i grające super prosty, szybki football z przodu. Mają wszystko co nam nie leży chociaż to zespół ogólnie conajmniej klasę gorszy. Pedri nie wie co się dzieje w tym dwumeczu, drwale nie pozwalają mu złapać oddechu i trzeba im to oddać - są fizycznie niesamowici.
0
@Mily-95 Nazwał się miłym a takie personalne ataki w moją stronę
1
@Dieselzor a co powiesz na aktualnego Lewandowskiego ? xD
0
Panie Boże tylko nie Lewandowski xD
0
Ale co on sprawdzą? Chłop go ciągnie za rękę do tyłu a oni go wołają do ekranu po co ?
0
Patrząc na sytuacja na pozycji 9 to ten Olmo staje się powoli koniecznością.
2
Zostaliśmy zdominowani w środku pola przez angielski tartak. Pedri jest kompletnie odłączony od gry.
3
Jutro w pracy je*ne kumplowi łokciem w twarz i powiem mu że to męska gra
3
Wszystko co Real zrobił w dwumeczu to granie w fazy przejściowe czyli to co zawsze robi plus dla nas znany randomowy wybuch formy x zawodnika (Valverde). Potrojenie krycia na skrzydłach i Guardioli zadymiła się głowa. Mam wrażenie że co niektórzy użytkownicy la rambli którzy namiętnie robią hatewatch Realu rozegraliby ten dwumecz lepiej bo znają prześcieradła i dzisiaj byłyby emocje a nie zażenowanie. Pep jakby w ogóle nie wiedział z jakim zespołem grał, ktoś go zaczepił na ulicy gdy w dresie śmieci wyrzucał i powiedział że gra dwumecz w lidze mistrzów. I to tyle jeśli chodzi o analizę przeciwnika, nie pressujmy obrony Realu i grajmy przez potrojone skrzydła. Kiedyś wyjdzie.