El Plutoninho
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
26 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Starrk Oskarżanie kogoś bezpodstawnie o rasizm również jest podstawą do zawieszenia w takim razie.
1
@Fog_W_1899 Lamine rzeczywiście denerwuje momentami dziwnymi próbami wbicia się w 4 zawodników albo niechlujnymi zagraniami ale Chłop jest też kryty przez 2-3 obrońców konstant. W przeszłym sezonie nie miał takiej renomy i zdarzały mu się występy z pojedynczym kryciem co dzisiaj jest nie do pomyślenia. Stał się trochę ofiarą swojego sukcesu można powiedzieć. Bardziej mnie wkurza to że mało korzystamy z luk po drugiej stronie boiska a nie że mlody nie wygląda tak spektakularnie z 2+ obrońcami na karku.
3
@turhiay Dobra chill już xD nikt nas nie teleportował do top8 za ładny uśmiech. Mamy słabszy moment ale dajmy spokój już z byciem słabszym od wszystkich za chwilę.
2
@MarshallLAW Ferran Torres ale to w sumie było wiadome wcześniej.
0
@Azazel_Pazuzu Nie budźcie mnie.
1
@Luciano99 Laporta musialby ogarnąć więcej dźwigni finansowych niż ma kilogramów na wadze.
8
@AmigoBlancos Powiedział kibic zespołu który ma 17 karnych w sezonie. Powiedział bilioner do bezdomnego: just buy a house bro.
8
Dawno nie pamiętam większego skandalu, aż mnie zamurowało. Kamil Gala nie byłby w stanie obronić braku faulu na Kounde.
1
@Arden Przy dużej sile strzału jest większe prawdopodobieństwo że strzał będzie niecelny. Każda technika ma plusy i minusy, nie ma jednej właściwej.
0
Ferran Torres to bardzo dobry piłkarz Smileyface
1
Kacper Tomasiak by to wybronił i rozpoczął kontratak.
0
@NeroTFP1 Aaaa hell nah, żaden Maciusiak. Paszoł won
3
Kacper Tomasiak przed sezonem: celem jest zdobyć pierwsze punkty w Pucharze Świata i mistrzostwa świata juniorów.
Skoki narciarskie to jeden wielki błąd w matrixie.
8
Plebiscyt sportowca roku zakończony w lutym. Można się rozejść
3
Porażające jest to że Torres jest w kwiecie wieku piłkarskiego i prezentuje taki poziom. Chłop jest okrutnie słaby i nic go nie broni. Ma wiek i środowisko żeby odnieść sukces a jest takim dziadem że szkoda słów . Niech ktoś się na niego nabierze i proszę skończmy ten kilkuletni marazm, to jest zawodnik na kadrę Sevilli.
0
@esem91 jedno i drugie kwalifikuje się na czerwień.
0
Najbardziej dziwi mnie to że my doskonale wiedzieliśmy jak atletico będzie grac, ostry pressing i wbieganie zawodników z głębi pola na wysoko ustawioną obronę. Większość zespołów kopiuj wklej robi taki standardzik taktyczny. Tymczasem wyglądało to tak jakby nasi byli wrzuceni w sam środek tornada taktycznego i nie wiedzieli za kim biec albo kiedy przerwać faulem. Zawodnicy z głębi pola wbiegali w naszą obronę bez indywidualnego krycia, jedno kreatywne podanie Griezzmana i po ptakach, chłop biegnie sam na sam. Co nas tak zaskoczyło w tym meczu ? Przeciwnik nie zagrał nic odkrywczego, tego nie rozumiem.
1
@esem91 Przy innych decyzjach sędziowskich Casado dostaje czerwoną w pierwszej połowie. Jesteśmy dziadami i tyle, w dupe zasłużenie.
1
Nie wiem co mnie bardziej zmęczyło - katastrofa obrony w pierwszej połowie czy indolencja ataku w drugiej.
1
Ferran piłkarz w kwiecień wieku btw. To jest jego prime, to co aktualnie doświadczamy Panie i Panowie.
1
Duet Ferran-Cancelo na ratunek. Materdyja..
0
Ale jesteśmy impotentami dzisiaj .. byłem pewien ze będzie huragan po przerwie a tymczasem jesteśmy ciepli do bólu. Nic nie robimy z przodu.
0
Pany, przynajmniej do 2 bramek zredukować. Jakimś cudem.
0
@damian16161212 Nie no, Real też potrafi.
0
@StevenGastonMartin99 A to Real wygrywa z automatu ligę po stracie punktów z Gironą ? Dzięki za info, nie wiedziałem
0
Nie oglądałem meczu i wszedłem zobaczyć wynik tutaj. To jakiś bug ?
19
Rok 2035, Barcelona zdobywa mistrzostwo Hiszpanii mając 106 pkt po ciężkich bojach z Realem madryt który nazbierał ich 100. Na trzecim miejscu Atletico Diego Simeone z projektem Griezzmana-Juniora który okazał się fiaskiem. W lecie planowane są zakupy na miliard euro w celu nawiązania walki z dwójką hegemonów. I tak to się kręci w tej la lidze.
0
Legia Warszawa vs Valencja. Dwumecz. 180 minut. Brak możliwości odejścia od ekranu. Za ile pieniędzy wchodzisz w to ?
0
Czy Mastantuono wykonał już podanie ? Zawiązał dobrze buty? Został już za to pochwalony ?
2
@macio_944 Będąc szczerym to valencja jest okrutnie słaba i nie zasługuje na nic w tym spotkaniu.