2

@Starrk Oskarżanie kogoś bezpodstawnie o rasizm również jest podstawą do zawieszenia w takim razie.

1

@Fog_W_1899 Lamine rzeczywiście denerwuje momentami dziwnymi próbami wbicia się w 4 zawodników albo niechlujnymi zagraniami ale Chłop jest też kryty przez 2-3 obrońców konstant. W przeszłym sezonie nie miał takiej renomy i zdarzały mu się występy z pojedynczym kryciem co dzisiaj jest nie do pomyślenia. Stał się trochę ofiarą swojego sukcesu można powiedzieć. Bardziej mnie wkurza to że mało korzystamy z luk po drugiej stronie boiska a nie że mlody nie wygląda tak spektakularnie z 2+ obrońcami na karku.

3

@turhiay Dobra chill już xD nikt nas nie teleportował do top8 za ładny uśmiech. Mamy słabszy moment ale dajmy spokój już z byciem słabszym od wszystkich za chwilę.

2

@MarshallLAW Ferran Torres ale to w sumie było wiadome wcześniej.

0

@Azazel_Pazuzu Nie budźcie mnie.

1

@Luciano99 Laporta musialby ogarnąć więcej dźwigni finansowych niż ma kilogramów na wadze.

8

@AmigoBlancos Powiedział kibic zespołu który ma 17 karnych w sezonie. Powiedział bilioner do bezdomnego: just buy a house bro.

8

Dawno nie pamiętam większego skandalu, aż mnie zamurowało. Kamil Gala nie byłby w stanie obronić braku faulu na Kounde.

1

@Arden Przy dużej sile strzału jest większe prawdopodobieństwo że strzał będzie niecelny. Każda technika ma plusy i minusy, nie ma jednej właściwej.

0

Ferran Torres to bardzo dobry piłkarz Smileyface

1

Kacper Tomasiak by to wybronił i rozpoczął kontratak.

0

@NeroTFP1 Aaaa hell nah, żaden Maciusiak. Paszoł won

3

Kacper Tomasiak przed sezonem: celem jest zdobyć pierwsze punkty w Pucharze Świata i mistrzostwa świata juniorów.

Skoki narciarskie to jeden wielki błąd w matrixie.

8

Plebiscyt sportowca roku zakończony w lutym. Można się rozejść

3

Porażające jest to że Torres jest w kwiecie wieku piłkarskiego i prezentuje taki poziom. Chłop jest okrutnie słaby i nic go nie broni. Ma wiek i środowisko żeby odnieść sukces a jest takim dziadem że szkoda słów . Niech ktoś się na niego nabierze i proszę skończmy ten kilkuletni marazm, to jest zawodnik na kadrę Sevilli.

0

@esem91 jedno i drugie kwalifikuje się na czerwień.

0

Najbardziej dziwi mnie to że my doskonale wiedzieliśmy jak atletico będzie grac, ostry pressing i wbieganie zawodników z głębi pola na wysoko ustawioną obronę. Większość zespołów kopiuj wklej robi taki standardzik taktyczny. Tymczasem wyglądało to tak jakby nasi byli wrzuceni w sam środek tornada taktycznego i nie wiedzieli za kim biec albo kiedy przerwać faulem. Zawodnicy z głębi pola wbiegali w naszą obronę bez indywidualnego krycia, jedno kreatywne podanie Griezzmana i po ptakach, chłop biegnie sam na sam. Co nas tak zaskoczyło w tym meczu ? Przeciwnik nie zagrał nic odkrywczego, tego nie rozumiem.

1

@esem91 Przy innych decyzjach sędziowskich Casado dostaje czerwoną w pierwszej połowie. Jesteśmy dziadami i tyle, w dupe zasłużenie.

1

Nie wiem co mnie bardziej zmęczyło - katastrofa obrony w pierwszej połowie czy indolencja ataku w drugiej.

1

Ferran piłkarz w kwiecień wieku btw. To jest jego prime, to co aktualnie doświadczamy Panie i Panowie.

1

Duet Ferran-Cancelo na ratunek. Materdyja..

0

Ale jesteśmy impotentami dzisiaj .. byłem pewien ze będzie huragan po przerwie a tymczasem jesteśmy ciepli do bólu. Nic nie robimy z przodu.

0

Pany, przynajmniej do 2 bramek zredukować. Jakimś cudem.

0

@damian16161212 Nie no, Real też potrafi.

0

@StevenGastonMartin99 A to Real wygrywa z automatu ligę po stracie punktów z Gironą ? Dzięki za info, nie wiedziałem

0

Nie oglądałem meczu i wszedłem zobaczyć wynik tutaj. To jakiś bug ?

19

Rok 2035, Barcelona zdobywa mistrzostwo Hiszpanii mając 106 pkt po ciężkich bojach z Realem madryt który nazbierał ich 100. Na trzecim miejscu Atletico Diego Simeone z projektem Griezzmana-Juniora który okazał się fiaskiem. W lecie planowane są zakupy na miliard euro w celu nawiązania walki z dwójką hegemonów. I tak to się kręci w tej la lidze.

0

Legia Warszawa vs Valencja. Dwumecz. 180 minut. Brak możliwości odejścia od ekranu. Za ile pieniędzy wchodzisz w to ?

0

Czy Mastantuono wykonał już podanie ? Zawiązał dobrze buty? Został już za to pochwalony ?

2

@macio_944 Będąc szczerym to valencja jest okrutnie słaba i nie zasługuje na nic w tym spotkaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?