0

haha chyba sni milan ;D tak ? to czemu nie zauwazyliscie jego talentu we włoszech jak gral w intrze bodajze 3-4 sezony ? haha zalosne.. ;D

0

Alez Vivi ;d

0

alez piekna bramka z pierwszej pilki jeszcze brawo ;d

0

Zalosne ;/ Zobaczycie na co stac Ibre w Milanie jeszcze sie caly Pep i Sandro zdziwia zal ;/

0

Cieszyc sie czy płakac ?

0

Moj sklad na sadchodzacy sezon to

Villa(Pedro)-Ibra(Bojan)-Messi(Jeffren)

Iniesta(Keita)-Masherano(Busquets)-Xavi(Adriano-Busquets)

Maxwell(Abidal)-Pique(Milito)-Puyol(Carceras)-Alves(Adriano-Carseras)

V.Valdes(Pinto)

Chcialbym zeby w nastepnym sezonie tak wgladal sklad Barcy ;D

0

Kurde niech sie te okienko juz skończy i bedzie dobrze.

0

cracker

Oby nie. Wypluje to słowo na wszelki wypadek ! ;D

0

Kurcze zeby tylko dzis lub juto nie było szczescia w nieszczesciu takie ze dzis Mashe w Barcie a jutro lub nawet dzis Ibra w Milanie ehh ab to byla nie prawda chcialbym aby zostal i tworzył najlpeszy trio na siecie

Villa-Ibra-Messi

Iniesta-Xavi

Mascherano

Maxwell-Pique-Puyol-Alves

V.Valdes

Visca El Barca :D

0

A tak poza tematem to:

1.Juventus Turyn

2.Menchester City

3.Red Bull Salzburg

4.Lech Poznań

Ajj.. Lech.... Bradzo trudna liga ale coz powodzenia :D

0

Mam pytanie kto dla Was jest lepszy na DMF Busquets czy Javier ?

Dla mnie Javier,Busquets jest młody i dośc doświadczony ale uważam ze powinien byc zmiennikiem.

0

ahaha super ;D Witamy w Barcie Javier :D

0

ZiziRM

Wez idz na forum "Realu" a nie tu przyszedles gadac my kibice Barcy mamy teraz to gdzies i my zadzimy w Hiszpani wiec ? Narazie kolego pozdrow Crisa ;D Vista El Barca ;D

0

Alez Pinto musi byc z siebie dumny sam wygral te trofeum :D Brawo brawo jeszcze raz brawo Pinto :D

0

nic kurde nie dziala nie obejze sobie meczyku a szkoda ;/ ;/

0

Rami

Pisze u mnie ze nie ma takiej strony ;/

0

Błagam dajcie jakis link moze byc słabej jakosci

0

ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D

0

ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D

0

ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D

0

Ładnie naprawde ładnie postepuje Mashe nie chce grac w Liverpoolu i sie tego trzyma a nia jak Fabregas mowil do milosci do Barcy a i tak nie pszyszedl do Barcy. Licze ze bedzie z nami w nadchodzacym sezonie.

0

Szczerze ? To bardzo male szanse sa by dolaczyl do nas w tm okienku poniewaz we czwartek gra Liverpool do EL Ligi Europejskiej i jesli zagra nie wystapi juz u nas w LM a Pep napewno nie chce tego gracza tylko na Lige.Chyba ze zazad stanie na glowach i zalatwia ten transfer w kilka godzin tak jak bylo z Adriano.

0

I znowu eksperymenty Guardioli ;/ Moim zdaniem powiniem wystawic mocniejszy sklad z Sevila powiniein dla mnie wygladac tak

Ibrahimovic

Maxwell Bojan

Thiago Keita Messi

Adriano Abidal Milito Alves

Mino

0

ale urwal :d swietny duet Max-Ibra :D

0

dobra moze odejsc ale jak mc dadza 150 mln za Zlatana ;D haha a propo zalosna plotka ;D

0

Poprawka Hleb strzelil 2-go gola z Litwa :D

0

siedzenaganku

Popatrz wywiad Eto'o cytuje " Polscy piłkarze ? Nie znam " A ze iniesta nie wieszial o nim to jeszcze nic nadzwydczajnego sporo osob napewno o nim nie slyszalo ja poznalem go w FM 10 po dobrych statach jednak nie klamia bo to bardzo dobry zawodnik chcialbym go w Barcie.

0

Mascherano to swietny zawodnik ale wtedy Janathan nie mialby szansy przebic sie do podstawowej jedenastki a gra jak prawdziwy pivot na pozycji DMF. Moim zdaniem potrzeujemy obronce w razie wypozyczenie Cacerasa jesli zostanie to skald jest bardzo dobry na nastepny sezon.

0

no dzieki wam ;D

0

Kurde kibice a nikt nie moze skopiowac adresu i podac zall;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?