EmilianoFcB
Dołączył/a: lipiec 2010
Platerów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha chyba sni milan ;D tak ? to czemu nie zauwazyliscie jego talentu we włoszech jak gral w intrze bodajze 3-4 sezony ? haha zalosne.. ;D
0
Alez Vivi ;d
0
alez piekna bramka z pierwszej pilki jeszcze brawo ;d
0
Zalosne ;/ Zobaczycie na co stac Ibre w Milanie jeszcze sie caly Pep i Sandro zdziwia zal ;/
0
Cieszyc sie czy płakac ?
0
Moj sklad na sadchodzacy sezon to
Villa(Pedro)-Ibra(Bojan)-Messi(Jeffren)
Iniesta(Keita)-Masherano(Busquets)-Xavi(Adriano-Busquets)
Maxwell(Abidal)-Pique(Milito)-Puyol(Carceras)-Alves(Adriano-Carseras)
V.Valdes(Pinto)
Chcialbym zeby w nastepnym sezonie tak wgladal sklad Barcy ;D
0
Kurde niech sie te okienko juz skończy i bedzie dobrze.
0
cracker
Oby nie. Wypluje to słowo na wszelki wypadek ! ;D
0
Kurcze zeby tylko dzis lub juto nie było szczescia w nieszczesciu takie ze dzis Mashe w Barcie a jutro lub nawet dzis Ibra w Milanie ehh ab to byla nie prawda chcialbym aby zostal i tworzył najlpeszy trio na siecie
Villa-Ibra-Messi
Iniesta-Xavi
Mascherano
Maxwell-Pique-Puyol-Alves
V.Valdes
Visca El Barca :D
0
A tak poza tematem to:
1.Juventus Turyn
2.Menchester City
3.Red Bull Salzburg
4.Lech Poznań
Ajj.. Lech.... Bradzo trudna liga ale coz powodzenia :D
0
Mam pytanie kto dla Was jest lepszy na DMF Busquets czy Javier ?
Dla mnie Javier,Busquets jest młody i dośc doświadczony ale uważam ze powinien byc zmiennikiem.
0
ahaha super ;D Witamy w Barcie Javier :D
0
ZiziRM
Wez idz na forum "Realu" a nie tu przyszedles gadac my kibice Barcy mamy teraz to gdzies i my zadzimy w Hiszpani wiec ? Narazie kolego pozdrow Crisa ;D Vista El Barca ;D
0
Alez Pinto musi byc z siebie dumny sam wygral te trofeum :D Brawo brawo jeszcze raz brawo Pinto :D
0
nic kurde nie dziala nie obejze sobie meczyku a szkoda ;/ ;/
0
Rami
Pisze u mnie ze nie ma takiej strony ;/
0
Błagam dajcie jakis link moze byc słabej jakosci
0
ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D
0
ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D
0
ma ktos linka do meczu tyl;ko na slabego neta 512 ;/ chcialbym obejrzec prosze o linki ;D
0
Ładnie naprawde ładnie postepuje Mashe nie chce grac w Liverpoolu i sie tego trzyma a nia jak Fabregas mowil do milosci do Barcy a i tak nie pszyszedl do Barcy. Licze ze bedzie z nami w nadchodzacym sezonie.
0
Szczerze ? To bardzo male szanse sa by dolaczyl do nas w tm okienku poniewaz we czwartek gra Liverpool do EL Ligi Europejskiej i jesli zagra nie wystapi juz u nas w LM a Pep napewno nie chce tego gracza tylko na Lige.Chyba ze zazad stanie na glowach i zalatwia ten transfer w kilka godzin tak jak bylo z Adriano.
0
I znowu eksperymenty Guardioli ;/ Moim zdaniem powiniem wystawic mocniejszy sklad z Sevila powiniein dla mnie wygladac tak
Ibrahimovic
Maxwell Bojan
Thiago Keita Messi
Adriano Abidal Milito Alves
Mino
0
ale urwal :d swietny duet Max-Ibra :D
0
dobra moze odejsc ale jak mc dadza 150 mln za Zlatana ;D haha a propo zalosna plotka ;D
0
Poprawka Hleb strzelil 2-go gola z Litwa :D
0
siedzenaganku
Popatrz wywiad Eto'o cytuje " Polscy piłkarze ? Nie znam " A ze iniesta nie wieszial o nim to jeszcze nic nadzwydczajnego sporo osob napewno o nim nie slyszalo ja poznalem go w FM 10 po dobrych statach jednak nie klamia bo to bardzo dobry zawodnik chcialbym go w Barcie.
0
Mascherano to swietny zawodnik ale wtedy Janathan nie mialby szansy przebic sie do podstawowej jedenastki a gra jak prawdziwy pivot na pozycji DMF. Moim zdaniem potrzeujemy obronce w razie wypozyczenie Cacerasa jesli zostanie to skald jest bardzo dobry na nastepny sezon.
0
no dzieki wam ;D
0
Kurde kibice a nikt nie moze skopiowac adresu i podac zall;/