0

dajcie link do transmiji pliss ;D

0

Z niewolnika nie ma zawodnika ;D

0

V.Sanchez zagral ostatnio bardzo fajny mecz ukoronowaniem bramki. I nalezy mu sie kolejne szanse aaa nóż moze jeszcze bedzie z niego drugi Xavi bo poruszal sie po boisku jak on i w dodatku z 6 na plecach ;D

0

arkadio90

A kogo to obchodzi ? ? Mi np pasuje wczesniejsze godziny a nie o 22 .

0

no i niestety kolejna kasa wydana w błoto ehh.. ;/

0

hahaha najsmieszniejszy tekst jaki dzis widzialem ;D

0

Wiedzialem że ktos wkoncu poleci na kase do MC a ze Yaya zarabial jakies 80 tys tygodniowo to polecial do MC by zarabiac 250 tys i stac sie najlepeij oplacanym graczem Premier League a to ze siedzial na lawce w nastepnym sezonie mial byc 1 sklad ale cos za pozno sztab,trener i Yayi nie ma a szkoda .Powodzenia

0

Jak przyjdzie to bedzie super !! ;D Ależ wtedy bedzie mocna Barca chyba mocniejsza niz wczesniej ;D

0

niee ja jestem zwolennikiem tego talentu.Dajmy mu jeszcze jedna szanse.

0

Najlepsze w tym piłkarzu to wszechstronnośc mając takiego gracze który moze grac na obu flankach pomocy i obrony to czysty skarb. Powodzenia Adriano ;D

0

Brawo Ibra bierz sie teraz do roboty !!

0

Nie wiem czy w to wierzyc bo to trudne. A pamietacie jak bylo "Mata w Barcelonie !! " hmm..czekam do oficjalnej wiadomosci a z drugiej strony dobry zakup gdyby bylo to prawda ;D

0

Niestety smutna wiadomość Puyol zegna sie z reprezentacja ale wkońcu coś z nia osiągnoł ;D

0

Zwykla plota uwazacie ze Milan oddal by Pato ?? ... watpie.Niech juz zostanie jak bedzie zle gral to bedzie gral bojan-messi i villa ;D

0

ravpelc

Każdemu moze sie zdazyc nie zrobil tego specjalnie ;D chyba.. ;D

0

Chyba jednak powinni go wypozyczyc do Shartara moze stal by sie lepszym graczem

0

A moim zdaniem na zmiennika Alvesa powinien zostac Caseres napewno zgodzilby sie wystepowac w tej roli a do tego jest to mlody juz dosc ograny w lidze i najwazniejsze wszechstronny wczoraj z Holandia grał na lewej obronie a zas wczesniej w Copa America na prawej flance potrafi rowniez grać na srodku jestem przekonany ze bardzo dobrze by sobie poradzil.Hleb,Henry,Keirson moim zdaniem out :D A co do Henrique wypozyczyc na kolejny rok moze cos z nieo urosnie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?