EmilianoFcB
Dołączył/a: lipiec 2010
Platerów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie link do transmiji pliss ;D
0
Z niewolnika nie ma zawodnika ;D
0
V.Sanchez zagral ostatnio bardzo fajny mecz ukoronowaniem bramki. I nalezy mu sie kolejne szanse aaa nóż moze jeszcze bedzie z niego drugi Xavi bo poruszal sie po boisku jak on i w dodatku z 6 na plecach ;D
0
arkadio90
A kogo to obchodzi ? ? Mi np pasuje wczesniejsze godziny a nie o 22 .
0
no i niestety kolejna kasa wydana w błoto ehh.. ;/
0
hahaha najsmieszniejszy tekst jaki dzis widzialem ;D
0
Wiedzialem że ktos wkoncu poleci na kase do MC a ze Yaya zarabial jakies 80 tys tygodniowo to polecial do MC by zarabiac 250 tys i stac sie najlepeij oplacanym graczem Premier League a to ze siedzial na lawce w nastepnym sezonie mial byc 1 sklad ale cos za pozno sztab,trener i Yayi nie ma a szkoda .Powodzenia
0
Jak przyjdzie to bedzie super !! ;D Ależ wtedy bedzie mocna Barca chyba mocniejsza niz wczesniej ;D
0
niee ja jestem zwolennikiem tego talentu.Dajmy mu jeszcze jedna szanse.
0
Najlepsze w tym piłkarzu to wszechstronnośc mając takiego gracze który moze grac na obu flankach pomocy i obrony to czysty skarb. Powodzenia Adriano ;D
0
Brawo Ibra bierz sie teraz do roboty !!
0
Nie wiem czy w to wierzyc bo to trudne. A pamietacie jak bylo "Mata w Barcelonie !! " hmm..czekam do oficjalnej wiadomosci a z drugiej strony dobry zakup gdyby bylo to prawda ;D
0
Niestety smutna wiadomość Puyol zegna sie z reprezentacja ale wkońcu coś z nia osiągnoł ;D
0
Zwykla plota uwazacie ze Milan oddal by Pato ?? ... watpie.Niech juz zostanie jak bedzie zle gral to bedzie gral bojan-messi i villa ;D
0
ravpelc
Każdemu moze sie zdazyc nie zrobil tego specjalnie ;D chyba.. ;D
0
Chyba jednak powinni go wypozyczyc do Shartara moze stal by sie lepszym graczem
0
A moim zdaniem na zmiennika Alvesa powinien zostac Caseres napewno zgodzilby sie wystepowac w tej roli a do tego jest to mlody juz dosc ograny w lidze i najwazniejsze wszechstronny wczoraj z Holandia grał na lewej obronie a zas wczesniej w Copa America na prawej flance potrafi rowniez grać na srodku jestem przekonany ze bardzo dobrze by sobie poradzil.Hleb,Henry,Keirson moim zdaniem out :D A co do Henrique wypozyczyc na kolejny rok moze cos z nieo urosnie :D