Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@lucca87 Ale czy tu ktoś pisał że chce lockdawnu? Kup oczy
4
@daniel32778 36 lat to jeszcze niezłą laskę mozna spotkać a nie mamuske :D
3
@MaTt_BarcaFan Ale jakie obecne są obostrzenia?Że musisz maskę założyć?
42
@MaTt_BarcaFan No i tu jest właśnie problem.Patrzysz tylko na siebie a nie na innych.
1
@Danny Gaucho No trochę większy ;vv
1
@kamilkrycha Zależy od osoby ale ja się nie dziwie ludziom bo po prostu się boją o swoje zdrowie.
6
@Danny Gaucho No ja sam mam dopiero 20 lat to za wiele aż tak by ją nie nauczył byku hah
11
@PitBullx Oczywiście że to drugie.Doświadczenie najważniejsze.
29
@MaTt_BarcaFan A moi znajomi mają i co teraz?
1
@ksobi Wiem byku ale jednak młodzi są w miare odporni.
23
@MaTt_BarcaFan To ciesz się.
4
@marcin62 Empatia to jedno ale po prostu zwykłego zrozumienia.
2
@daniel32778 Nie rozumiesz.
90
Większość z nas na tym forum ma 17-25,nie ma żadnych chorób i jest w przyzwoitej formie fizycznej.Nam ten wirus nie jest aż tak grozny ale pomyślcie sobie że w tym kraju mieszka również dziesiątki,setki tysięcy osób ze słabym system odpornościowym i z wieloma chorobami typu cukrzyca,nadcisnienie,astma itp.Dziwicie się tym ludziom że są przerażeni?Że się boją?Łatwo jest mówić gdy jest się w pełni zdrowym.Dziesiątki osób leży pod respiratorami w szpitalach i tak naprawdę walczy o swoje życie.Załóż kombinezon,pójdz do szpitala i zapytaj taką osobę czemu się boi.Przecież to tylko jakiś wirus.Nie jestem za tzw lockdownem ale pewność siebie niektórych osób i sposób zachowania dla tych innych jest po prostu chu#owy.
8
@daniel32778 A ja akurat się nie dziwie.Mam kumpla który ma problemy z oddychaniem i gdy złapie jeszcze takiego covida to chłopa wykończy.Warto też pomyśleć o innych.
1
@macio_944 Jak na 41 lat to fantastyczna nawet bym powiedział.
1
@macio_944 Madzię Ogórek ale tylko za wygląd
14
@Fawrf dawaj wywiada z @dominik127pl
1
@macio_944 Naszczescie już w piątek skończy się jego żywot
1
@macio_944 Taki bydlak jak Voldemort nie ma kultury więc otworzył i uciekł
3
@IronSanHybrid Dumbledore w grobie się przewraca jak to widzi
0
@katalonia15 United na handi
1
@DawidM110 I co się stanie z tobą Dawid?
2
@Arkon Kounde jest świetny
0
@Coutinho007 W Chelsea miał fajna formę a w Realu trochę zgrubial :v
18
@NeroTFP Mati żyję w innym świecie.
4
@itmustbejoke Nie oszukujmy się ale kto nie wyjdzie to ten mecz wygra po prostu.Chciałbym od pierwszej Trincao,Puiga czy Pedriego.
17
@itmustbejoke A ja bym Messiemu dał odpocząć.Nawet w sumie jutro nie powinien grać a być gotowy na klasyk który jest ważniejszy.W tym meczu rezerwowi.
1
@Arkon Sprawdzilem ale nie wiem czy to prawidłowe 0.3 xD
https://www.whoscored.com/Players/97752/Show/Paul-Pogba
Edit tak prawidlowe ;v
0
@Arkon Niestety mimo sympatii zgadzam się z tobą.VDB oferuje obecnie zdecydowanie więcej a ciągle jest tylko rezerwowym.Nie patrzyłem ale chyba niski bardzo