Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Elosek Akruat taktycznie dziś po mistrzowsku graja.
0
Getafe ma więcej strzałów celnych xD.
0
@mekston Jakby takie coś gwizdali to by było po 10 karnych
0
Nie no bez przesady. Za to nikt nie da karnego. Fizycznie Fati przegrał 1vs1.
0
Nie no bez przesady @Katalończyk 99
0
Jeden celny strzał na cały mecz. Z czym do ludzi. Dramat again.
0
Ale Frenkie dał się zrobić.
0
Niby go trafił kolanem
49
Pamiętajcie że Dembele oficjalne mecze gral pół roku temu. Jemu trzeba czasu. Porównania go do Griezmanna są nie fair bo ten drugi gra mecz w mecz.
8
@VamosRakieta auuuuuu
1
@ViscaBarca123 Jak zagra zle to powie że trzeba mu więcej meczy by złapać regularność xD
0
@Aleks27 Nie wiem o co ci chodzi.
0
@Aleks27 ?????????????
1
Virgil Van Dijk prawdopodobnie będzie pauzował przez 8-9 miesięcy.
0
Pedri w pierwszym. No to niezła niespodzianka.
1
@matelkoveb Fred i dvb
1
@PatrychoO Gdzie ten szrek
2
Sampdoria już wygrywa 2:0 z Lazio.Mała niespodzianka się szykuje.
1
@Coutinho007 On wgl z roku na rok wydaje się co raz większy byk xD
3
Świetne póki co derby Mediolanu.
1
@Yosemite Przedewszystkim przeogromne doświadczenie.
2
39 latek zjada Inter.
Kurtyna.
0
@clyde A może oni chcieli coś innego od Cb? :vv
4
Ibra nawet jak nie trafia to i tak trafia.
14
Kepa już jest tak sparaliżowany piłkarsko że dla niego każda interwencja jest wyczynem.Psycha siadła i to widać.
1
@NeroTFP Różnica polega na tym że w Anglii jest po prostu więcej dobrych zespołów.Jest w miarę równy poziom.Nawet te ,,ogórki'' mogą zagrozić.
1
Bednarek niby wysoki i silny chłop a Wernerinho go przestawia jak chce.
0
@koziar Zaraz będą grać w cs'a
11
Polak zmasakrowany przez Niemca.Pierwsza bramka Wernera w lidze.
0
@Homeopata8989 A co z Youngiem?