Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bale debiutuje w Totkach.
2
@Rewolucja123 Jak dla mnie to tragedia wczoraj.
0
@Kusco15 stary @dominik127pl
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 Spokojnie Macio.Dla mnie to możesz wrzucać nawet po 20 razy
1
@Danny Gaucho Przegoni wszystkich i zostanie top 1.Chyba że jakaś kontuzja się przydarzy czy coś.
1
@Triv44 Po to wzięli Mourinho by coś zdobył.
35
Kane w tym sezonie w 9 meczach strzelił 10 bramek i zanotował 8 asyst.
Ciężko wgl dyskutować z takim czymś.Hurricane.
1
@escarabajo To tak jak wyjąc Messiego.Każda druzyna ma swoich liderów a Mou jest swietnym trenerem.
0
To właśnie z tego sezonu będzie Mou rozliczany w Tottenhamie a nie z sezonu gdzie dostał rozbitą drużyne przez Pochettiono na 15 miejscu w lidze.
3
@Messibestplayerintheworld Z Thiago jeszcze niewiadomo ale też raczej lipa.
0
@itmustbejoke No nie ma już aż tak topowych gwiazd jak kiedyś.Chociaż niby są jak Hazard,Griez czy Dembele no ale jakoś średnio to idzie całej trójce.
0
,,Źle ocenili sytuację. Bylibyśmy skłonni pójść na kompromis. Mieliśmy natomiast jasno określone stanowisko i tak samo będzie kolejnego lata'' – Watzke o transferze Sancho do United.
1
@VenoM No tak ale od niego wymagamy by był liderem środka pola.Ja nie pamiętam meczu by go można nazwać liderem.Raczej takie mecze jest bo jest.
0
@lukas10 Niestety do 2023 z opcja przedluzenia o rok
1
@VenoM Ale on nawet bez tego karnego wypadł blado według mnie.Taki jakiś nieobecny.
2
@FCB24 Jak to się mówi : ,, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma''
1
@lukas10 W lidze w czterech meczach ma dwie bramki i dwie asysty.
35
O kurcze blade.Milan nie przegrał od 24 meczy.Ostatni raz zanotowali porażkę w marcu.
0
@lukas10 Mogliby się zamienić za Rashforda.
3
@busquets5 Cs'a lepiej się oglada według mnie ;v
1
@Barca1992 Getafe to dobry zespół.Powiedziałbym nawet że z całej ligi wyciskają maxa z potencjału jaki mają i czym dysponują.
1
@Janiama Zaraz odpalam to,na eleven leci?>
0
@sendesara Nie stać ich na Lukaku czy takich zawodników.A Depay opcja budżetowa.
0
@Mario96w Akurat sama forma Frenkiego jest tragiczna.
0
@Zbyszko z Bogdańca Nie było takiego kursu
0
@GIGAKOKS Szybka analiza xd
2
@bixmix Szczerze dla mnie jako oglądającego to strasznie szybko minęły te 3 rundy :c
3
@insp1re No to jest UFC i tu naprawdę jest ciężko. Do tego jest w kategorii gdzie mam wrażenie są największe koty w całym ufc. Dużo pracy przed nim.
0
@Mixtape Kolega wykazał się nierozwagą ale nie ma co mu źle życzyć :p