1

Bale debiutuje w Totkach.

2

@Rewolucja123 Jak dla mnie to tragedia wczoraj.

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 Spokojnie Macio.Dla mnie to możesz wrzucać nawet po 20 razy

1

@Danny Gaucho Przegoni wszystkich i zostanie top 1.Chyba że jakaś kontuzja się przydarzy czy coś.

1

@Triv44 Po to wzięli Mourinho by coś zdobył.

35

Kane w tym sezonie w 9 meczach strzelił 10 bramek i zanotował 8 asyst.
Ciężko wgl dyskutować z takim czymś.Hurricane.

1

@escarabajo To tak jak wyjąc Messiego.Każda druzyna ma swoich liderów a Mou jest swietnym trenerem.

0

To właśnie z tego sezonu będzie Mou rozliczany w Tottenhamie a nie z sezonu gdzie dostał rozbitą drużyne przez Pochettiono na 15 miejscu w lidze.

3

@Messibestplayerintheworld Z Thiago jeszcze niewiadomo ale też raczej lipa.

0

@itmustbejoke No nie ma już aż tak topowych gwiazd jak kiedyś.Chociaż niby są jak Hazard,Griez czy Dembele no ale jakoś średnio to idzie całej trójce.

0

,,Źle ocenili sytuację. Bylibyśmy skłonni pójść na kompromis. Mieliśmy natomiast jasno określone stanowisko i tak samo będzie kolejnego lata'' – Watzke o transferze Sancho do United.

1

@VenoM No tak ale od niego wymagamy by był liderem środka pola.Ja nie pamiętam meczu by go można nazwać liderem.Raczej takie mecze jest bo jest.

0

@lukas10 Niestety do 2023 z opcja przedluzenia o rok

1

@VenoM Ale on nawet bez tego karnego wypadł blado według mnie.Taki jakiś nieobecny.

2

@FCB24 Jak to się mówi : ,, jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma''

1

@lukas10 W lidze w czterech meczach ma dwie bramki i dwie asysty.

35

O kurcze blade.Milan nie przegrał od 24 meczy.Ostatni raz zanotowali porażkę w marcu.

0

@lukas10 Mogliby się zamienić za Rashforda.

3

@busquets5 Cs'a lepiej się oglada według mnie ;v

1

@Barca1992 Getafe to dobry zespół.Powiedziałbym nawet że z całej ligi wyciskają maxa z potencjału jaki mają i czym dysponują.

1

@Janiama Zaraz odpalam to,na eleven leci?>

0

@sendesara Nie stać ich na Lukaku czy takich zawodników.A Depay opcja budżetowa.

0

@Mario96w Akurat sama forma Frenkiego jest tragiczna.

0

@Zbyszko z Bogdańca Nie było takiego kursu

0

@GIGAKOKS Szybka analiza xd

2

@bixmix Szczerze dla mnie jako oglądającego to strasznie szybko minęły te 3 rundy :c

3

@insp1re No to jest UFC i tu naprawdę jest ciężko. Do tego jest w kategorii gdzie mam wrażenie są największe koty w całym ufc. Dużo pracy przed nim.

0

@Mixtape Kolega wykazał się nierozwagą ale nie ma co mu źle życzyć :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?