Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@NeroTFP To będzie świetny meczyk coś czuje
6
@Barwindg Nikt bo jest cienki auuu
2
Swoją drogą to dopiero pierwszy mecz w tej kolejce ligi angielskiej a ile już dostarczył sportowych emocji.Ta liga ma to coś czego inne nie mają.
18
Pamiętajcie moi drodzy że może być nawet 0,0000000001 mm ale spalony to spalony.Takie są zasady byczki.
1
@viscajasiek Spalony był
4
@kerouac Wystarczyło Milika odstawić
1
Var jest brutalny ale przynajmniej jest sprawiedliwie.
0
@marcin000019 Otóż nie tym razem
1
I cyk Jurgen wygrywa
0
To nie pierwszy raz gdy Richarlisonowi odcina prąd.W sumie nie wiem skąd się to bierze u niego.Niby spokojny a nagle cyk i go nie ma.
1
@ObywatelPL Za wcześno by o tym mówić.Według mnie nie.
0
@bixmix To zoba Sterlinga.Ten dopiero jest mistrzem w tym.
0
@kamiVeB Otóż nie mamy zielonego pojęcia.
0
@BarcaInfo Piękna asysta naszego byłego cracka
0
@WisniaKala A tego nie wiem
0
@Kamil92 pewnie że ta
2
Skład Atleti na dziś.
0
Jurgen Klopp gurom
1
@Esteban_ James jest takim zawodnikiem który jak już dostanie tą piłkę to zawsze coś zrobi.
1
@Esteban_ On ogólnie jest takim cwaniakiem.Nie pierwszy raz takie coś robi.
0
@Messibestplayerintheworld Eee tam.Nie gra tak zle.Za duże oczekiwania masz byku
0
I cyk brameczka dla Granady.
1:0 z Sevilla.
0
@neeed Istnieje ale jednak nie pomaga aż tak jak Griezmann ;v
0
@SonBarcaGoku W Evertonie
1
@Danny Gaucho Najlepszy pomocnik na świecie
0
@MesQueUnClub_87 Jakby miał jakieś ambicje to by znalazł sobie jakiś klub w tym okienku.Widocznie mu pasuje taka rola.Dłuższe wakacje sobie zapewnił.
8
Ale Milik to ma łeb.Nie musi żadnych meczów grać bo nigdzie go nie zgłosili.Czasem sobie potrenuje.Siano wpada na konto.Człowiek sukcesu.
3
@Mario96w Jak byłem mały to brałem czosnek ale dlatego że rodzice kupywali mi klocki Lego. Taka tam ciekawostka.
2
@Tales_Omletu No jest to problem ale niech ma
1
@Tales_Omletu No ja oglądam na lapku legioniste z JCVD