Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho @codemat @wpwelement
0
@itmustbejoke Kościoły z miejsca powinny być zamknięte.Mimo że jestem osobą wierzącą to one najbardziej skupiają ludzi.
0
@itmustbejoke Nie no żartuję.Masz rację oczywiście.
0
@Rewolucja123 Chcemy skład najlepszy
0
@itmustbejoke wiarę chcesz zamknąć?
1
@VamosRakieta Piracik jeden
5
Spokojnie miśki.Jutro będziemy mogli wspólnie obejrzeć znowu Harrego Pottera.Tegoo nikt nam nie zabierze.Przypominam o godzinie 20,tvn.Dziekujeza uwagę.
2
@ranger3120 Muay thai bo fajnie brzmi
0
@masq Już ci wklejam byku
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-9132452
0
@masq Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć o co chodziło Grizowi.
3
Marcus Rashford..bohater którego potrzebujemy ale na którego nie zasługujemy.
2
@BarcaInfo Fabs na 9 tyle wykęcił ? :v
1
Przecież tych zarażeń to jest z 20 koła.
1
@Nano22 Słucham Pana.
0
@Coutinho007 Wydaje się z trochę lepszym dryblingiem ale mniej silny.
10
@Witam To Jarosław
14
@FCB24 Lewy to fundament tej drużyny i on nawet w słabszej formie jest lepszy niż cała reszta.
4
@GIGAKOKS Nikt nie powinien mieć podstawy oprócz wiadomo Lewego. Reszta musi się starać i walczyć.
8
@puyol_presidend5 Jak tam jest jeden przecinek byku.
18
@Mixtape Niestety ale Polacy to zawistny naród.
4
Allan Saint-Maximin przedłużył kontrakt z Newcastle do 2026.
3
@MESSIah16 Boli ich wielki Cristiano
2
Aj co to był za odcinek w top model. Nie zapomnę go nigdy.
1
@Coutinho007 El wujaso
3
Ale ten Camavinga to jest kot. Ten kto go kupi będzie mega zadowolony. A chłopak ma 17 lat. Masakra.
0
Kyliaaaan Mbappe i 2:1.
1
@tobiasson92 Świetny występ Joty.
4
@Coutinho007 Jak Xavi
0
@szymon6847 Mount robi za pomocnika. Grają Rashem i Kejnem z przodu.
0
A może my nie doceniamy tego wuja?