1

Maguire czerwo. Elegancko.

0

Van de beek z bramką i 1:1.

0

@BarcaInfo Okienkoo.

1

Griezmann gdzie hejterzy.Jednak trochę farta miał.

1

@NeroTFP Dziś nawet kapitanem jest

0

@AnnaMarianna Krok do sławy

0

@ronni37 No słabo to wygląda chociaż ta Patrycja jest w miarę.

2

@Bartunek Otóż nie synu.Jest Dżoana Krupa to można oglądac.

2

O proszę.O 21:30 zaczyna się top model.Piękny wieczór się szykuje.

0

@Hushovt i Lewandowski

1

@student97r AD to klasa sama w sobie
Bardzo się rozwinął.Kiedys myślałem że będzie tylko stawiał zasłony xD

4

@tobiasson92 Z Rolnikami to mam wrażenie zawsze był problem.Bardzo problematyczna grupa :v

0

@clyde Moja siostra cioteczna pracuje w sts.W miarę przyjemna praca.Czasem nawet do niej wpadnę:v

0

@clyde Serio ? o.o

0

@clyde Jestem dumny z Ciebie

2

@Mario96w Ze starym Domi napewno sobie poradzi

14

@justfootball W tym roku jest tylko jeden kandydat - @dominik127pl

6

@Elosek Skończył się.

0

@kuz To Dynamo to wcale nie takie ogóry.Nie zdziwie się jak mocno zaskoczą.

2

@AllBundy W 2019 miałem studniówkę.Piękne czasy.

2

@Pogba Bog Cristiano

0

@Ojciec5tkidzieci No dobra.Cofam :D

4

@MESSIah16 Ten sezon ogólnie będzie mega trudny dla wszystkich.Nie zdziwie się jak będa niespodzianki czy to w pucharach czy to w lidze na wysokich miejscach.

1

@kamilop Im się nie kończą kontrakty.

0

@Statistics Oglądam dużo meczy i naprawdę poziom jest tragiczny w większosci meczów.

4

@kaamil1910 Pogba i Alaba mają bardzo duże wymagania finansowe (około 20 baniek za sezon).Depay tak.

0

@kulka Ta liga narodów jest bez sensu bo większość zespołów ma wyj#bane i gra bo musi grać.

1

@Transu96 Mi też :p

2

@Ojciec5tkidzieci O kurde byku.Uderzyłes we mnie bo ja z Lubelskiego xD

2

Bruno prawdopodobnie będzie musiał się udać na kwarantanne a więc ominie takie mecze z drużynami jak Arsenal,PSG,Chelsea czy Lipsk.W piątek będzie wiadomo czy napewno.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?