Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To zawsze imponuje u Rafy.Niby nic ale zawsze dla fanów ma czas.
2
@Rewolucja123 Max 1
7
Iga wygrywa RG bez straty seta i Rafa wygrywa RG bez straty seta.Życzyłbym sobie tak co rok.
2
@Janiama Praca nóg tez wyjątkowa.No i do tego ta motoryka.
0
No i najważnieszy gem teraz przed Serbem.Jeśli przegra swój serwis i zrobi się 5;4 to raczej Rafa to domknie przy swoim i skończy się na 6:4.
0
@mekston I robi się 4:3
0
Bardzo ważny gem dla Nole teraz.Powiedziałbym nawet że musi go wygrać.
0
Chyba sam Novak wie że to jest po prostu nie do wygrania.Taka powolna agonia tenisowa.
0
@BartqRKO Po części wszystkiego ;v
0
Przynajmniej teraz już Djoko nie ma nic do stracenia.Gorzej się już nie da grać.Oby jeszcze coś powalczył bo mimo wszystko trochę za szybko jak na finał wielkiego szlema.
11
Zmasakrowany Novak. 2:0 w setach i tylko 2 gemy wygrane w tych dwóch setach.Niesamowite.
8
@NeroTFP Ja mimo wszystko Rafe.Unikalny styl.
0
@SonBarcaGoku Tez mi się tak wydaje.Psychicznie go niszczy z każdym punktem.
0
Dusi go niesamowicie. 5:1
0
@MarFan Nie no bez przesady.Novak to nie jest jakiś bolec.Jeszcze mecz się nie skończył.
0
Rafa na spokojnie.Podoba mi się dziś gra Hiszpana.Nic na siłę.
0
Rafa przełamuje i 2:1.
0
Djoko z pierwszym gemem dzisiaj.
0
Te dropszoty Novaka to już klasyk.Niesamowcie to robi Serb.
1
Wszyscy młodzi tenisiści powinni oglądać Rafe jak grać w defensywie.Jest niesamowity pod tym względem.
1
3:0 w pierwszym secie dla króla Paryża !
5
Rafa przełamuje już Novaka w 1 gemie.Król.
1
@Fawrf https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_HGZFu8PwGOp8bG7pONohJjPoIAe8Cxls,w400.jpg
1
Panowie z Ferrari wrócili na swoje odpowiednie pozycje ;vv
1
@Kusco15 Taki Steph który jest mistrzem gry bez piłki mógłby ich trochę zabiegać.
0
Co się stało z Bottasem bo musialem po herbatke skoczyc?
0
@michal26 Dużo osób mówi że już nie ma szans ale w sumie...chyba 44 pkt traci to nie jest tak dużo.
1
Ładny start Bottasa.
15
@NeroTFP Oni zawsze będą faworytem.Tam co chwilę wychodzi jakas gwiazda.