1

@IronSanHybrid Gdy on to wypuszczał to była taka nowość

1

@IronSanHybrid btw świetna nuta Maty.

0

@Zip A tam ci tylko zegzy w głowie

4

Na Polsacie kiepscy dom kultury. Jeden z najlepszych odcinków.

2

@betonito Jest gwiazdą naszej kadry bo od lat cierpimy na solidnych skrzydłowych.Tak naprawdę poza Kubą to nic.

0

@Janiama To dawaj idziemy do lasu panie Janiama na grzyby :v

1

@Yosemite Haaland wydaje się taką największą gwiazdą w perspektywie.Może taki Lewy v 2.0 ?

4

@FC1899Barca Osoby z astmą oczywiśćie ale mam wrażenie ze teraz 35 mln ludzi w Polsce ma problemy z oddychaniem

0

@tobiasson92 Czyli jesteś z tej grupy tzw nie przeszkadza ci maska a nakaz jej noszenia wbrew twojej woli?

3

@barcadreed W sumie to by było dosyć zabawne gdyby na weselu tanćzono w maskach xD.

0

@tobiasson92 A tak szczerze to w czym ci przeszkadza noszenie maski oprócz tego mitycznego problemu z oddychaniem?

1

@kerouac A tych buntowników to mam wrażenie co raz więcej.

8

@tobiasson92 Według mnie maski powinny być obowiązkowe w pomieszczeniach zamkniętych czyli sklepy,autobusy itd.A na tzw powietrzu to niech ktoś kto uważa za potrzebne i tyle.

0

@FC1899Barca Przecież te twoje porównania są tak żałosne że żal czytać byku

1

@Jakchcesz Bo tak one działają.I chyba już lepiej ją mieć niż nie ;v

4

@MESSIah16 Dlatego tymbardziej szacunek dla Murraya i Wawrinki że udało im się wygrać szlemy w czasach big 3.Naprawdę to imponuję.

10

@kerouac W punkt jak zwykle.

2

@Triv44 Wawrinka,Murray

1

@MESSIah16 Ludzie nie doceniali tej ,,normaności'' a teraz chyba każdy chciałby do niej wrócić ;d

1

@MESSIah16 Niestety ale czas szybko mija.Roger już 39 na liczniku,Rafa 34 a Djoko 33.To będzie powoli się kończyć a wydaje mi się że już nigdy nie zobaczymy takiej trójki tenisowej.Tak utalentowanej.Tak regularnej i tak dobrej w swym zawodzie.

4

Mimo że grają mega turniej Schwartzman i Tsitsipas to mam nadzieję że sobie nie poradzą z Rafa i Djoko.BIG 3 wiecznie grać nie będzie a każdy ich pojedynek to uczta tenisowa.

1

@justfootball Siedzenie w domu

0

@Colon Nie no wytrzymałe są w miare.A mam też drugie takie adidaski ;v

3

@FATIlity31 Wszyscy raperzy w Polsce

0

@Colon Ej bo ja mam takie laczki jak ta baba z 3

0

@Rewolucja123 i ze średnim skutkiem ;v

3

@Yosemite No jeśli chodzi o 9 to zdecydowanie Henry.Może Villa.

2

@Rewolucja123 Na lewym skrzydle Messi to tak srednio :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kengo Piękny klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?