Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid Gdy on to wypuszczał to była taka nowość
1
@IronSanHybrid btw świetna nuta Maty.
0
@Zip A tam ci tylko zegzy w głowie
4
Na Polsacie kiepscy dom kultury. Jeden z najlepszych odcinków.
2
@betonito Jest gwiazdą naszej kadry bo od lat cierpimy na solidnych skrzydłowych.Tak naprawdę poza Kubą to nic.
0
@Janiama To dawaj idziemy do lasu panie Janiama na grzyby :v
1
@Yosemite Haaland wydaje się taką największą gwiazdą w perspektywie.Może taki Lewy v 2.0 ?
4
@FC1899Barca Osoby z astmą oczywiśćie ale mam wrażenie ze teraz 35 mln ludzi w Polsce ma problemy z oddychaniem
0
@tobiasson92 Czyli jesteś z tej grupy tzw nie przeszkadza ci maska a nakaz jej noszenia wbrew twojej woli?
3
@barcadreed W sumie to by było dosyć zabawne gdyby na weselu tanćzono w maskach xD.
0
@tobiasson92 A tak szczerze to w czym ci przeszkadza noszenie maski oprócz tego mitycznego problemu z oddychaniem?
1
@kerouac A tych buntowników to mam wrażenie co raz więcej.
8
@tobiasson92 Według mnie maski powinny być obowiązkowe w pomieszczeniach zamkniętych czyli sklepy,autobusy itd.A na tzw powietrzu to niech ktoś kto uważa za potrzebne i tyle.
0
@FC1899Barca Przecież te twoje porównania są tak żałosne że żal czytać byku
1
@Jakchcesz Bo tak one działają.I chyba już lepiej ją mieć niż nie ;v
4
@MESSIah16 Dlatego tymbardziej szacunek dla Murraya i Wawrinki że udało im się wygrać szlemy w czasach big 3.Naprawdę to imponuję.
10
@kerouac W punkt jak zwykle.
2
@Triv44 Wawrinka,Murray
1
@MESSIah16 Ludzie nie doceniali tej ,,normaności'' a teraz chyba każdy chciałby do niej wrócić ;d
1
@MESSIah16 Niestety ale czas szybko mija.Roger już 39 na liczniku,Rafa 34 a Djoko 33.To będzie powoli się kończyć a wydaje mi się że już nigdy nie zobaczymy takiej trójki tenisowej.Tak utalentowanej.Tak regularnej i tak dobrej w swym zawodzie.
4
Mimo że grają mega turniej Schwartzman i Tsitsipas to mam nadzieję że sobie nie poradzą z Rafa i Djoko.BIG 3 wiecznie grać nie będzie a każdy ich pojedynek to uczta tenisowa.
1
@justfootball Siedzenie w domu
0
@Colon Nie no wytrzymałe są w miare.A mam też drugie takie adidaski ;v
3
@FATIlity31 Wszyscy raperzy w Polsce
0
@Colon Ej bo ja mam takie laczki jak ta baba z 3
0
@Rewolucja123 i ze średnim skutkiem ;v
3
@Yosemite No jeśli chodzi o 9 to zdecydowanie Henry.Może Villa.
2
@Rewolucja123 Na lewym skrzydle Messi to tak srednio :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kengo Piękny klasyk.