Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Myślę że jak Iga wygra wielkiego szlema to sportowca roku w Polsce ma pewnego.
6
@NeroTFP Messi to tak naprawdę nic nie umi
0
Iga jest za dobra w tą gierke.Rywalki powinny zaczynać chociaż z jednym secikiem.
3
Jej rywalka wcale nie jest taka słaba.Świetnie sobie radziła w tym turnieju i pokonała wiele faworytek.Ale jak to mówią grasz na tyle na ile ci przeciwnik pozwala a Iga póki co na nic jej nie pozwala.
0
Eeee.Nie ma szans by to przegrałą. :)
2
@dominik127pl To był taki ukryty przekaz dla Polaków.Faktycznie.
2
@dominik127pl Dobrze to rozkminiłeś Dominik
19
Aj ten Zaha.
2
@kerouac Tak o.Niektóre mogą być ale większość to takie 2/10
0
Komentarz usunięty
1
@Fawrf Uu a co się dzieje byku
1
@kosioraldo W sumie to mi cię szkoda. Bo pewnie jakiś tam potencjał masz ale w bani pusto. Niestety.
0
@student97r Nasi to wgl będą?
0
@kosioraldo No idź spać bo dziś to się nie nadajesz do niczego. Dobranoc.
0
@kosioraldo Jak mam z tobą dyskutować jak ty się nie nadajesz do tego?
0
@student97r No broni się umiejętnościami. Rezerowowi na igrzyska?
0
Komentarz usunięty
0
@student97r Nie ma Irvinga i Hardena to nie ma co oglądać. :c
1
@kosioraldo Jedyne co możesz to poplakac w internecie.
4
@TenJeden Jakim kagancu chłopie? Bo maskę założysz XD. Nie rozsmieszaj mnie.
1
@student97r Ja tam czekam już na nowy sezon :d
0
@kosioraldo Ty to powinneś milczeć.
3
@covidout Obchodzi mnie mój los ale jeśli taki random jak ty będzie wykazywał się głupota to niestety jestem zagrożony :c
3
@kosioraldo Dobrze się czujesz?
2
@covidout Co znaczy nieskuteczna? Myślisz że jak założysz maskę to jesteś nieśmiertelny? Maska ma na celu ograniczyć ryzyko a nie cię uratować. Możesz nosić i się zarazić. Jeśli jest coś co można zrobić by chronić się bardziej przed tym wirusem to trzeba to robić a nie przeciętny Kowalski bo mu maski się nosić nie chce. Zamykam temat.
0
@covidout Wszyscy mają ja nosić a nie tylko ja :v
2
@covidout Według lekarzy zmniejsza ryzyko zachorowania
0
@wojtekjoe Maska zwiększa jakąś tam ochronę podobno. Chyba nie będzie kombinezonow :v
1
@Wossi61FCB AA to rozumiem. To faktycznie jest problematyczne dla takich osób jak ty.
3
@Wossi61FCB Bez przesady świrze. Co mają powiedzieć ludzie w sklepach :v