7

@PrinceDamon Panie żurek żurek...

4

@IronSanHybrid Ale bym obejrzał harrego na tvn

1

Jutro o 16 Iga Świątek zagra o półfinał French Open. Wydaje się że jest faworytką w tym starciu. Oby tylko presja ją nie zjadła. Myślicie że jest szansa na coś więcej w tym turnieju?

0

@GeFcIo Czekaj do oficjalnego startu

0

@Striker Rzuć coś

12

Helena też mówi że Dembouz zostaje.


3

@Coutinho007 W końcu kupili kogoś porządnego.W sumie zawsze się dziwiłem przez tyle lat czemu nikt nie wyciągnał Tellesa z Porto.

2

@Coutinho007 Targowali się miesiąć o pare milinów żydy :v

8

Telles ofiszjal.


2

@Hushovt Dawaj o Harrym

0

@shoZu Podobno chory jest.

1

@Yosemite No zobaczymy. ;v

0

@Yosemite On ma takie umiejętności że wszędzie sobie poradzi.W tej cenie nie ma nikogo lepszego.Nie stać nas na Lautaro czy Rashforda za 100 mln.

4

@MarioVeB! W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego.

21

@MarioVeB! W Lyonie i w reprezentacji gra jako 9.W United i PSV grał jako skrzydłowy.

13

@Barca_Big_Moment Alves tak ale czy Puyol był aż tak dobry?

1

@Hushovt Potwierdzam

0

@clyde Bardzo fajnie wygląda.Smakuje pewnie też ;vv

0

@Ratamahatta W punkt.

15

@Rust_Cohle Eee tam te zielone.Swoje juz nazbierałem hah

7

@BarcaInfo Łoo.Po raz pierwszy byłem szybszy :D

29

Hmm.Ciekawe.


0

@Rewolucja123 Jak na na niego to srednio ale trzeba pamiętać że dał pare piłek z których powinny byc bramki np do Trincao.

0

@ProMILs Hah to juz wgl ;v Ale wydaje mi się że Dembele zostanie i Depay równiez w swoich klubach.

2

Mam nadzieję że to tylko żart z tym wypożyczeniem.


0

@Coutinho007 Bardzo dobra lewa noga

0

@Coutinho007 Papu Gomez mówi że to drugi Messi.Ciekawe. :v

5

@ksobi @Coutinho007 W sumie ciekawe co to za grajek.Trochę dużo jak za 18-latka.

6

United kupuje jakiegoś chłopaka za 30 baniek o.o


0

@BarcaInfo Tego czasu co raz mniej.No nic.Zobaczymy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?