Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@PrinceDamon Panie żurek żurek...
4
@IronSanHybrid Ale bym obejrzał harrego na tvn
1
Jutro o 16 Iga Świątek zagra o półfinał French Open. Wydaje się że jest faworytką w tym starciu. Oby tylko presja ją nie zjadła. Myślicie że jest szansa na coś więcej w tym turnieju?
0
@GeFcIo Czekaj do oficjalnego startu
0
@Striker Rzuć coś
12
Helena też mówi że Dembouz zostaje.
3
@Coutinho007 W końcu kupili kogoś porządnego.W sumie zawsze się dziwiłem przez tyle lat czemu nikt nie wyciągnał Tellesa z Porto.
2
@Coutinho007 Targowali się miesiąć o pare milinów żydy :v
8
Telles ofiszjal.
2
@Hushovt Dawaj o Harrym
0
@shoZu Podobno chory jest.
1
@Yosemite No zobaczymy. ;v
0
@Yosemite On ma takie umiejętności że wszędzie sobie poradzi.W tej cenie nie ma nikogo lepszego.Nie stać nas na Lautaro czy Rashforda za 100 mln.
4
@MarioVeB! W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego.
21
@MarioVeB! W Lyonie i w reprezentacji gra jako 9.W United i PSV grał jako skrzydłowy.
13
@Barca_Big_Moment Alves tak ale czy Puyol był aż tak dobry?
1
@Hushovt Potwierdzam
0
@clyde Bardzo fajnie wygląda.Smakuje pewnie też ;vv
0
@Ratamahatta W punkt.
15
@Rust_Cohle Eee tam te zielone.Swoje juz nazbierałem hah
7
@BarcaInfo Łoo.Po raz pierwszy byłem szybszy :D
29
Hmm.Ciekawe.
0
@Rewolucja123 Jak na na niego to srednio ale trzeba pamiętać że dał pare piłek z których powinny byc bramki np do Trincao.
0
@ProMILs Hah to juz wgl ;v Ale wydaje mi się że Dembele zostanie i Depay równiez w swoich klubach.
2
Mam nadzieję że to tylko żart z tym wypożyczeniem.
0
@Coutinho007 Bardzo dobra lewa noga
0
@Coutinho007 Papu Gomez mówi że to drugi Messi.Ciekawe. :v
5
@ksobi @Coutinho007 W sumie ciekawe co to za grajek.Trochę dużo jak za 18-latka.
6
United kupuje jakiegoś chłopaka za 30 baniek o.o
0
@BarcaInfo Tego czasu co raz mniej.No nic.Zobaczymy.