Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo co z naszym Arkiem Milikiem?Idzie gdzieś czy rok sobie przesiedzi na trybunach?
@BarcaInfo
2
@kiper09 Butler zagrał po mistrzowsku i wyciągnął ten mecz.
1
@rasta212 A gra sobie debelka.Iga jest w takiej formie że myślę że ten debel jej nie przeszkadza.
1
Chiesa here we go.
4
Można nie lubić Mourinho ale te jego wywiady to jest coś.A ten jego angielski to jest złoto :d
0
@cat_r37 Nie no Mbappe to mogą kupić.
0
The Athletic: Manchester United zakończył swoje starania o Jadona Sancho z Borussii Dortmund.
2 miesiące zmarnowane xD
0
@Yosemite Łączyć łączyli typu Koulibaly czy Upamecano ale wyszło nic.
0
@Striker Niestety ale zgadzam się panie Strajkerze.
3
Dziwne że Puig się nie zdecydował na wypożyczenie do jakiegoś fajnego zespołu z la liga w którym by dostał solidną porcję minut.Ma 21 lat i to już jest czas w którym powinien regularnie grać.
0
@Yosemite Nie starczy już czasu na śo.Trzeba grać tym co jest lub postawić na młodszych z u23,21
2
Telles i Cavani za kilka godzin mają zostac potwierdzeni.
0
@Rewolucja123 No ja pewnie też ale cóż :D
0
@Rewolucja123 Młodość byku.
1
@DaPi Joga bonito to jego drugie imię.
0
@DaPi Jeszcze Vinicius triki dziś robił
1
@lukas10 Costa ma często kontuzje. Nie dziwię się że Juve się w końcu zirytowalo.
8
Chiesa w Juve podobno za 50 baniek. Fajny transfer.
0
@VeB 1899 Taniej Barcelona napewno by nie oddała.
1
@VeB 1899 Kto ci da 100mln?
1
@kerouac Głos rozsądku od mojego byka . W punkt.
4
@Borneo Tylko problem w tym że Griezmanna nie chcą.
1
@GadulkiGembulki Luźno. Tak tylko poinformowałem.
2
@GadulkiGembulki Telles jest dogadany z United
1
@Kwiatek67 Ja jestem kibicem premier League i szczerze to widzę tam Dembele.
0
Zarówno Memphis jak i Dembele dziś na ławce podczas meczów swoich drużyn. Depay wszedł chyba na 20 min.
0
@Beztroskii Gra w defensywie
6
Akurat nie krytykowalbym naszego trenera za Dembele bo nie wiadomo tak naprawdę jak wygląda jego sytuacja. Może odchodzi i nikt nie chciał by grał w tym meczu? Zobaczymy.
1
@barcelonaLM Chciałem byście wiedzieli świrze
3
Ja tylko chciałem powiedzieć że idę umyć zęby.