Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bramka Rooneya z wolnego która dała dziś zwycięstwo Derby.Tak to jest z tymi starymi wyjadaczami.Może już nie ma szybkości ale technika zostanie na zawsze.
0
@Brosik Narazie ma kryzys.
0
@student97r Miami rozbite kontuzjami a LeBron i Davis w mega stabilnej formie.Nie widzę sznas :C
0
To mogą być najłatwiejsze finały NBA od wielu lat.Widać straszną różnicę w jakości na korzyść LA.Niestety ale obawiam się że to może być sweep czyli 4:0 dla Lakers.
4
@student97r Chilwell mega gracz.
0
@Sawik_10 Mimo wszystko mieli dosyć łatwe mecze a coś nie siedzi póki co.
0
Werner i Havertz póki co po 4 kolejkach bez bramki.To tylko pokazuje jak ta liga jest mocna i jest trudna do przystosowania się.Takie koty w Bundeslidze (topowi gracze w lidze) a jednak w Anglii są problemy.
1
Rooney golazo z wolnego.
6
Eibar z bramką w 90min.
0
@Criss18Barca Mimo wszystko nie
0
@Bocheno1 Myślisz że on mówi rpawdę? :v
0
@PatrychoO No w sumie :v
0
@PatrychoO Coś słabo wyraźna ta Cho
1
@Yosemite No właśnie. Drobne pewnie poleca na siwego
0
Kurs na Tottenham w meczu z United wynosi aż 3.95.Za dobrze to wygląda.Gdzie jest haczyk?
1
@JimMorrisonFCB Chyba tak
0
@Barca1992 Zgadza się byku
2
Sadio Mane z covidem.
1
@PatrychoO No nie wiem właśnie
4
@masq Nie przyjdzie bo Dembele zostaje.
0
@Hosh Sam wiesz kto to
14
Jedna avada Kedavra i chłopa ni ma.
1
Stary Malfoya to niezły świr.
1
@PatrychoO Czarodziej je
13
@Janiama Przecież Harry na miotle by go zmiótł
4
Która część Harrego najbardziej wam się podoba a która najgorsza?
1
@PatrychoO To ja chyba Hermionkę wybiore
3
@VoldemortH @severus
0
@robsesh Polski Oxon
2
@YoNoEntiendoNada Wydaje się to niemożliwe ale Rafa to Rafa.Ten bilans to złoto.