0

@MaTt_BarcaFan Nie no Cho jest wyjątkowa

7

@FafitFCB Destinho

7

@PatrychoO Na wf: ŁOOOOOOO

0

@damianex10 Byłem tu pierwszy.

0

@socha Jest i skrzydłowym i 10.Ma takie warunki że może grać tu i tu.

1

@Shad Nie no mimo wszystko Dembele dysponuje większym skillem i potencjałem niz Deulofeu.

5

Amigosi


21

Rashford o karnym z PSG i Lukaku :
,,Wiedział, że to ja zgarnę całą chwałę w gazetach za strzelenie tego karnego i nie miał z tym żadnego problemu. Zupełnie zignorował fakt, że to on miał największy udział w tym zwycięstwie.
To mówi wszystko, co powinniście wiedzieć o Romelu Lukaku. Bezinteresowny, gracz zespołowy. Nigdy nie bał się usunąć w cień, aby inni mogli błyszczeć. To mój brat i bardzo go doceniam''.

0

@Veb1233 Kejn jest wybitny w tym co robi.Progres jaki zrobił przez te ostatnie 3-4 lata jest gigantyczny.

1

@LuisSalvano Bo United woli go wypożyczyć.

1

@student97r To jest właśnie siła LeBrona że on tak naprawdę możę grać wszędzie.Według mnie jest jeszcze bardzo niedocenianym obrońcą.

1

@NeroTFP Naprawdę fajnie gra.Pamiętajmy że to bardzo młoda dziewczyna..19 lat.

1

@Danny Gaucho LBJ niesamowicie się rozwinął jako koszykarz.Obserwuje go od x lat i on ciągle mam wrażenie jest lepszy.

2

@Rewolucja123 Słaby mecz Griza i to bardzo.

10

Jeszcze jakby Messi czasem oddał wolnego Coutinho z lewej strony to by było cacy bo Filip potrafi zaj3bać. Messiemu jednak dużo ciężej z tej strony.

7

@Jakchcesz Jeszcze może iść

2

@l0Messini Raczej Sancho

1

@masq Bo inni błyszczą.

3

@fart Z Bayernem by się przydało bi to jednak była klęska i to mocna.

0

Jak myślicie na ilu bramkach w lidze zatrzyma się Ansu? Ja stawiam tak gdzieś z 15.

1

@Chwytliwy i to bez króla

0

@student97r Ciekawy ruch

2

Ansu dopóki nie będzie dawał powodów do ławki to Dembele może nie mieć łatwo. Messi wiadomo nietykalny, Cou z meczu na mecz mega forma a Griza cóż pewnie i tak będzie grał.

3

@Striker Nie. Jeszcze nie czas swirku

2

@NGTRX No ta. Nawet jakiś dużo słabszy klub ale by grał po 90min.

9

Na miejscu Puiga wybrał bym jakiś klub z Hiszpanii i poszedł na wypożyczenie.Szkoda tracić sezon a może będzie Odegard v 2.0.Po roku wróci i będzie mógł walczyć bo będzie ciężko w tym sezonie coś zrobić.

0

@SkN No mogliby dać Messiemu ale może jeszcze bardziej chcą podbudowac Cou.

1

@ksobi Kowal to niestety ekspert mem

2

@SkN Messi miał barda słaba pierwsza połowę. Coutinho zasłużył.

5

Świetny mecz Busquetsa. I to nie fake.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?