Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan Nie no Cho jest wyjątkowa
7
@FafitFCB Destinho
7
@PatrychoO Na wf: ŁOOOOOOO
0
@damianex10 Byłem tu pierwszy.
0
@socha Jest i skrzydłowym i 10.Ma takie warunki że może grać tu i tu.
1
@Shad Nie no mimo wszystko Dembele dysponuje większym skillem i potencjałem niz Deulofeu.
5
Amigosi
21
Rashford o karnym z PSG i Lukaku :
,,Wiedział, że to ja zgarnę całą chwałę w gazetach za strzelenie tego karnego i nie miał z tym żadnego problemu. Zupełnie zignorował fakt, że to on miał największy udział w tym zwycięstwie.
To mówi wszystko, co powinniście wiedzieć o Romelu Lukaku. Bezinteresowny, gracz zespołowy. Nigdy nie bał się usunąć w cień, aby inni mogli błyszczeć. To mój brat i bardzo go doceniam''.
0
@Veb1233 Kejn jest wybitny w tym co robi.Progres jaki zrobił przez te ostatnie 3-4 lata jest gigantyczny.
1
@LuisSalvano Bo United woli go wypożyczyć.
1
@student97r To jest właśnie siła LeBrona że on tak naprawdę możę grać wszędzie.Według mnie jest jeszcze bardzo niedocenianym obrońcą.
1
@NeroTFP Naprawdę fajnie gra.Pamiętajmy że to bardzo młoda dziewczyna..19 lat.
1
@Danny Gaucho LBJ niesamowicie się rozwinął jako koszykarz.Obserwuje go od x lat i on ciągle mam wrażenie jest lepszy.
2
@Rewolucja123 Słaby mecz Griza i to bardzo.
10
Jeszcze jakby Messi czasem oddał wolnego Coutinho z lewej strony to by było cacy bo Filip potrafi zaj3bać. Messiemu jednak dużo ciężej z tej strony.
7
@Jakchcesz Jeszcze może iść
2
@l0Messini Raczej Sancho
1
@masq Bo inni błyszczą.
3
@fart Z Bayernem by się przydało bi to jednak była klęska i to mocna.
0
Jak myślicie na ilu bramkach w lidze zatrzyma się Ansu? Ja stawiam tak gdzieś z 15.
1
@Chwytliwy i to bez króla
0
@student97r Ciekawy ruch
2
Ansu dopóki nie będzie dawał powodów do ławki to Dembele może nie mieć łatwo. Messi wiadomo nietykalny, Cou z meczu na mecz mega forma a Griza cóż pewnie i tak będzie grał.
3
@Striker Nie. Jeszcze nie czas swirku
2
@NGTRX No ta. Nawet jakiś dużo słabszy klub ale by grał po 90min.
9
Na miejscu Puiga wybrał bym jakiś klub z Hiszpanii i poszedł na wypożyczenie.Szkoda tracić sezon a może będzie Odegard v 2.0.Po roku wróci i będzie mógł walczyć bo będzie ciężko w tym sezonie coś zrobić.
0
@SkN No mogliby dać Messiemu ale może jeszcze bardziej chcą podbudowac Cou.
1
@ksobi Kowal to niestety ekspert mem
2
@SkN Messi miał barda słaba pierwsza połowę. Coutinho zasłużył.
5
Świetny mecz Busquetsa. I to nie fake.