Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manchester pewnie jest zdesperowany po tym jak od 2 miesięcy nie mogą kupić Sancho.Nie zdziwie się jeśli wyłożą troche siana na jakiegos skrzydłowego typu Sarr,Dembele czy Costa.
0
@Bobo25 Albo wypożyczyć na rok
2
@JulesWinnfield Będzie bo to kot ale trzeba mu dać czas.
0
@Striker No ale teraz patrze twittera i jakieś tam zródła piszą o Dembele.Zobaczymy ;v
2
Hmm.60 mln to sporo za Dembele w obecnej sytuacji covidowej ale chyba i tak lepiej go zostawić.
1
@Fenelon Romero chyba to potwierdził a on jakiś tam zródlem jest
2
@Barca_Big_Moment Nole chyba jest najbardziej regularny z big 3 na wszystkich kortach.Na każdych gra w miarę równo.
0
@YoNoEntiendoNada Wygrali 3;2 xD
0
@barcelonaLM @Statistics Czemu panowie tacy okrutni dla Serba ? :D
0
@Colon No to jest prawdopodobne.Ogólnie te French Open jakoś srednio się oglada.
0
@Colon Djoko będzie w finale ale tam go zgniecie Rafa.
0
W sumie taki Jovic w Manchesterze czemu nie.Edek też.
1
@masq On właśnie jest rzadko pod gra xD.Chyba że nie skumałem tego żartu ;v
0
@ObiektywnyKibic121 Oo własnie jego ;v
1
@ObiektywnyKibic121 Dałbym tego bocznego z Leicester
0
11 kolejki w Premier League.Jakieś zaskoczenia?Kogoś brakuje?
4
Zlatan od kiedy wrócił do Milanu :
22 mecze-14 bramek i 5 asyst.Myślę w tym sezonie jeszcze poprawi te liczby.
2
@NeroTFP Szkoda że Ibra złapał Covida...bo mógł by sobie rozstrzelać to Crotone a tak chyba dwa mecze w plecy i wraca na Inter.
0
@Danny Gaucho Niezły wynik Havertza
0
@Kamiloza91 Ja w tym sezonie akurat stawiałem na City :p
4
@Kamiloza91 Czy ja wiem. Sezon dopiero się zaczął. :d
1
@Mixtape Ee tam. Pisz co chcesz świrze.
2
@fart Też pije ostatnio bez cukru. A ostatnio to wróciłem do dzieciństwia i pije kakao xD
3
@fart Ewentualnie herbatkę z cytrynka
0
@Denzon Chyba anulowali i nałożył karę na zespół finansowa
4
@Mixtape To oczywiste. Syf jak szlugi.
0
@Denzon A nie anulowali mu te punkty?
1
Lewis Hamilton uważa że sędziowie próbują go powstrzymać przed mistrzostwem.
1
@fart Widziałem.. Fatalna wiadomość ale rozumiem :C
1
@student97r Leonard i George chyba będą wolnymi agentami za rok? Czy się mylę