0

Manchester pewnie jest zdesperowany po tym jak od 2 miesięcy nie mogą kupić Sancho.Nie zdziwie się jeśli wyłożą troche siana na jakiegos skrzydłowego typu Sarr,Dembele czy Costa.

0

@Bobo25 Albo wypożyczyć na rok

2

@JulesWinnfield Będzie bo to kot ale trzeba mu dać czas.

0

@Striker No ale teraz patrze twittera i jakieś tam zródła piszą o Dembele.Zobaczymy ;v

2

Hmm.60 mln to sporo za Dembele w obecnej sytuacji covidowej ale chyba i tak lepiej go zostawić.

1

@Fenelon Romero chyba to potwierdził a on jakiś tam zródlem jest

2

@Barca_Big_Moment Nole chyba jest najbardziej regularny z big 3 na wszystkich kortach.Na każdych gra w miarę równo.

0

@YoNoEntiendoNada Wygrali 3;2 xD

0

@barcelonaLM @Statistics Czemu panowie tacy okrutni dla Serba ? :D

0

@Colon No to jest prawdopodobne.Ogólnie te French Open jakoś srednio się oglada.

0

@Colon Djoko będzie w finale ale tam go zgniecie Rafa.

0

W sumie taki Jovic w Manchesterze czemu nie.Edek też.


1

@masq On właśnie jest rzadko pod gra xD.Chyba że nie skumałem tego żartu ;v

0

@ObiektywnyKibic121 Oo własnie jego ;v

1

@ObiektywnyKibic121 Dałbym tego bocznego z Leicester

0

11 kolejki w Premier League.Jakieś zaskoczenia?Kogoś brakuje?


4

Zlatan od kiedy wrócił do Milanu :
22 mecze-14 bramek i 5 asyst.Myślę w tym sezonie jeszcze poprawi te liczby.

2

@NeroTFP Szkoda że Ibra złapał Covida...bo mógł by sobie rozstrzelać to Crotone a tak chyba dwa mecze w plecy i wraca na Inter.

0

@Danny Gaucho Niezły wynik Havertza

0

@Kamiloza91 Ja w tym sezonie akurat stawiałem na City :p

4

@Kamiloza91 Czy ja wiem. Sezon dopiero się zaczął. :d

1

@Mixtape Ee tam. Pisz co chcesz świrze.

2

@fart Też pije ostatnio bez cukru. A ostatnio to wróciłem do dzieciństwia i pije kakao xD

3

@fart Ewentualnie herbatkę z cytrynka

0

@Denzon Chyba anulowali i nałożył karę na zespół finansowa

4

@Mixtape To oczywiste. Syf jak szlugi.

0

@Denzon A nie anulowali mu te punkty?

1

Lewis Hamilton uważa że sędziowie próbują go powstrzymać przed mistrzostwem.

1

@fart Widziałem.. Fatalna wiadomość ale rozumiem :C

1

@student97r Leonard i George chyba będą wolnymi agentami za rok? Czy się mylę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?