0

@ObiektywnyKibic121 Piłkarz kapitalny ale ten pierwszy sezon to takie 2/10

1

MKS Będzin wygrywa pierwszego seta z Jastrzębiem 25:22.O prosze.

2

@IronSanHybrid Ostatnio jadłem takie zajebiste leczo.Mega zdrowe i mega dobre.

0

@MESSIah16 1.Błachu 2.Lewy 3.Cięzko powiedziec

0

@Chaoss Nie no to wiem ale ciężko powiedzieć że by zdobył więcej gdyby nie wypadek.To tylko gdybanie.

0

@Chaoss Nie wiem.Nie oglądałem go ale chyba tych mistrzostw nie ma za dużo ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dziś Hamilton może wyrównać rekord Szumiego w zwycięstwach GP.GOAT F1 or not?

0

@Barca1992 Gdyby gdyby.

1

@Bagsik88 Czy Semedo był gorszy od Roberto?Ciężko powiedzieć.Oboje mierni.

1

@Arkon Roberto jak tak przeciętny że gorzej się nie da grać.Spokojnie ;v

1

Na miejscu Desta również bym wybrał Barcelonę bo nawet nie musi starać jakoś mocno by mieć pierwszy skład.Roberto na luzie wygryzie a innych nie widać na tą pozycję.

6

@Adamski69 Wziął gre na siebie tak jak zawsze.LBJ w play offach zawsze jest kotem.

7

Trójka LeBrona która pożegnała Denver.


4

@kiper09 Jest królem.

6

@Arkon Bez LeBrona to Lakers nawet w play offach nie byli xD.

6

LeBron James po raz 10 w finale NBA.Król basketu.
https://x.com/RamiroUribeJr/status/1310061459716452354

2

@shinthps Hah już edytowałem byku ;vv

18

Historia Janka w UFC jest niesamowita.Niedość że zaczął w dość póznym wieku to jeszcze na początku miał bilans z 2 zwyciestwami i 4 porażkami a dziś jest mistrzem świata w kategorii półciężkiej w najlepszej organizacji sztuk walki na świecie.
No cóż.Życie :D

0

@barcelonaLM 3:0.........

1

@jacobFCB Z kim masz kose przyjacielu

0

@Hushovt chyba 35 dziś

1

@PatrychoO Ogólnie dziś zainwestowalem 120zl a wygrałem 130 z tego także lipa. Może jutro będzie lepiej.

1

@PatrychoO Mnie dziś Chelsea pogonila :D

4

@LuisSalvano To nie wina Realu że Betis popełnial dziś masakrycznie błędy Luisie.

3

Ramos niezła pewność siebie złapał z karnych że tak często z panemki korzysta.
Bardzo rozwinął się jako obrońca przez te lata.

0

@Coutinho007 Ale może nowa motywacja wjedzie. Nowy trener. Parę nowych twarzy. Zobaczymy

2

@kuz Z tym wygrywaniemto to różnie jest :D

6

@El dominatore Co było wydrukowane w tym meczu?

3

Chyba jednak spalonego nie było. Z rękami zawsze jest tak że można je wybronic w obie strony. Przepisy chyba jeszcze nie są na tyle dobitnie by je jednakowo interpretować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?