Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ObiektywnyKibic121 Piłkarz kapitalny ale ten pierwszy sezon to takie 2/10
1
MKS Będzin wygrywa pierwszego seta z Jastrzębiem 25:22.O prosze.
2
@IronSanHybrid Ostatnio jadłem takie zajebiste leczo.Mega zdrowe i mega dobre.
0
@MESSIah16 1.Błachu 2.Lewy 3.Cięzko powiedziec
0
@Chaoss Nie no to wiem ale ciężko powiedzieć że by zdobył więcej gdyby nie wypadek.To tylko gdybanie.
0
@Chaoss Nie wiem.Nie oglądałem go ale chyba tych mistrzostw nie ma za dużo ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dziś Hamilton może wyrównać rekord Szumiego w zwycięstwach GP.GOAT F1 or not?
0
@Barca1992 Gdyby gdyby.
1
@Bagsik88 Czy Semedo był gorszy od Roberto?Ciężko powiedzieć.Oboje mierni.
1
@Arkon Roberto jak tak przeciętny że gorzej się nie da grać.Spokojnie ;v
1
Na miejscu Desta również bym wybrał Barcelonę bo nawet nie musi starać jakoś mocno by mieć pierwszy skład.Roberto na luzie wygryzie a innych nie widać na tą pozycję.
6
@Adamski69 Wziął gre na siebie tak jak zawsze.LBJ w play offach zawsze jest kotem.
7
Trójka LeBrona która pożegnała Denver.
4
@kiper09 Jest królem.
6
@Arkon Bez LeBrona to Lakers nawet w play offach nie byli xD.
6
LeBron James po raz 10 w finale NBA.Król basketu.
https://x.com/RamiroUribeJr/status/1310061459716452354
2
@shinthps Hah już edytowałem byku ;vv
18
Historia Janka w UFC jest niesamowita.Niedość że zaczął w dość póznym wieku to jeszcze na początku miał bilans z 2 zwyciestwami i 4 porażkami a dziś jest mistrzem świata w kategorii półciężkiej w najlepszej organizacji sztuk walki na świecie.
No cóż.Życie :D
0
@barcelonaLM 3:0.........
1
@jacobFCB Z kim masz kose przyjacielu
0
@Hushovt chyba 35 dziś
1
@PatrychoO Ogólnie dziś zainwestowalem 120zl a wygrałem 130 z tego także lipa. Może jutro będzie lepiej.
1
@PatrychoO Mnie dziś Chelsea pogonila :D
4
@LuisSalvano To nie wina Realu że Betis popełnial dziś masakrycznie błędy Luisie.
3
Ramos niezła pewność siebie złapał z karnych że tak często z panemki korzysta.
Bardzo rozwinął się jako obrońca przez te lata.
0
@Coutinho007 Ale może nowa motywacja wjedzie. Nowy trener. Parę nowych twarzy. Zobaczymy
2
@kuz Z tym wygrywaniemto to różnie jest :D
6
@El dominatore Co było wydrukowane w tym meczu?
3
Chyba jednak spalonego nie było. Z rękami zawsze jest tak że można je wybronic w obie strony. Przepisy chyba jeszcze nie są na tyle dobitnie by je jednakowo interpretować.