Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kris81 Ile jestes na+ zazwyczaj na weekend?
5
Chyba nawet jakby Pep wydał 10000000000 $ na obronę to i tak będzie padaka grana.Tam wylewy w defensywie są wpisane w ten klub.
0
@AdiKingu96 Mamed w top formie każdego by rozłożył w Polsce.Szkoda że jednak zatrzymał sie na Polsce.
1
@student97r To jak rozmowa ze ścianą ;v Masz racje oczywiście.
0
@Rewolucja123 Jak co rok xD
0
@Rewolucja123 Kursy nie są za nimi ale grają niezle ;v
2
@Tales_Omletu Czy ja wiem.Rudy już się zrobił w miare medialny.
1
@MESSIah16 Grizi jeszcze pozamyka usta ;v
1
@FioletoweOczy No umie szczególnie z Felixem
5
Jak Semedo zrobi dwie asysty to też będziecie chcieli jego powrotu?
o.o
0
@MarioVeB! Przez 3 lata jedna bramka.
0
@MarioVeB! Coś więcej?
To są fakty i tyle
0
@PatrychoO Ale ta jego karta mocno znerfiona
7
Jaki był główny zarzut do Suareza?A taki że przychodziłą LM i chłop nie wiedział co się dzieje.Przez 2 albo 3 lata nie strzelił ani jednej bramki na wyjezdzie.Tak będzie strzelał w la lidze bo jest świetnym napastnikiem ale obecnie w Barcelonie potrzeba czegoś więcej.
2
@Coutinho007 Strzelanie bramek nie usprawiedliwa go by kopał się po czole przez cały.W lm też fatalny.
19
Przecież Suarez w Barcelonie piłki nie potrafił przyjąć albo kiwał się sam ze sobą.Żeby coś stworzyć trzeba było się go pozbyć.I choćby strzelil 5 bramek tej Granadzie to tak to była dobra decyzja.
7
@NeroTFP #la rambla
0
@Berniś Jakiego karnego?
0
@umtiti Tam nie ma karnego
0
@Quavosk Nic nie wywalczył
1
@budel17 Tam nie ma karnego
0
@itmustbejoke Tam nie ma karnego
0
@tommyVERceti Black Lives Matter.
0
Kto za Flicka do Bayernu?Macie jakieś pomysły?
0
@bixmix Zagranie ręką zawsze budzi kontrowersje.Tak naprawdę każdy sędzia to ocenia na swój sposób.A zasady mu w tym pomagają. ;v
0
@bixmix Niestety ale zasady są brutalne i zgodnie z nimi karny prawidłowy xD
1
@Bartunek Ciężko im idzie.Chyba trzeba nowych transferów albo trener do zmiany może?
4
No Bayern może wyrwie w tym sezonie to top4 ale będzie ciężko.Narazie dopiero 6 miejsce.
0
@arasz1819 Czemu niszczy?
0
Szybko Bayern spuchł.Sredniaki.