0

@kris81 Ile jestes na+ zazwyczaj na weekend?

5

Chyba nawet jakby Pep wydał 10000000000 $ na obronę to i tak będzie padaka grana.Tam wylewy w defensywie są wpisane w ten klub.

0

@AdiKingu96 Mamed w top formie każdego by rozłożył w Polsce.Szkoda że jednak zatrzymał sie na Polsce.

1

@student97r To jak rozmowa ze ścianą ;v Masz racje oczywiście.

0

@Rewolucja123 Jak co rok xD

0

@Rewolucja123 Kursy nie są za nimi ale grają niezle ;v

2

@Tales_Omletu Czy ja wiem.Rudy już się zrobił w miare medialny.

1

@MESSIah16 Grizi jeszcze pozamyka usta ;v

1

@FioletoweOczy No umie szczególnie z Felixem

5

Jak Semedo zrobi dwie asysty to też będziecie chcieli jego powrotu?
o.o

0

@MarioVeB! Przez 3 lata jedna bramka.

0

@MarioVeB! Coś więcej?
To są fakty i tyle

0

@PatrychoO Ale ta jego karta mocno znerfiona

7

Jaki był główny zarzut do Suareza?A taki że przychodziłą LM i chłop nie wiedział co się dzieje.Przez 2 albo 3 lata nie strzelił ani jednej bramki na wyjezdzie.Tak będzie strzelał w la lidze bo jest świetnym napastnikiem ale obecnie w Barcelonie potrzeba czegoś więcej.

2

@Coutinho007 Strzelanie bramek nie usprawiedliwa go by kopał się po czole przez cały.W lm też fatalny.

19

Przecież Suarez w Barcelonie piłki nie potrafił przyjąć albo kiwał się sam ze sobą.Żeby coś stworzyć trzeba było się go pozbyć.I choćby strzelil 5 bramek tej Granadzie to tak to była dobra decyzja.

7

@NeroTFP #la rambla

0

@Berniś Jakiego karnego?

0

@umtiti Tam nie ma karnego

0

@Quavosk Nic nie wywalczył

1

@budel17 Tam nie ma karnego

0

@itmustbejoke Tam nie ma karnego

0

@tommyVERceti Black Lives Matter.

0

Kto za Flicka do Bayernu?Macie jakieś pomysły?

0

@bixmix Zagranie ręką zawsze budzi kontrowersje.Tak naprawdę każdy sędzia to ocenia na swój sposób.A zasady mu w tym pomagają. ;v

0

@bixmix Niestety ale zasady są brutalne i zgodnie z nimi karny prawidłowy xD

1

@Bartunek Ciężko im idzie.Chyba trzeba nowych transferów albo trener do zmiany może?

4

No Bayern może wyrwie w tym sezonie to top4 ale będzie ciężko.Narazie dopiero 6 miejsce.

0

@arasz1819 Czemu niszczy?

0

Szybko Bayern spuchł.Sredniaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?