Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 Dobrze że mają Jamesa ;v
3
Skład Chelsea.Dziś na 2 napastników.
0
@Barca_Big_Moment Uwielbiam Rafe ale coś czuję że tym razem to może nie być jego turniej.
0
Ktoś wie czemu Reus nie gra w podstawie?W ostatnim meczu też chyba nie grał.Za słaby już czy po kontuzji?
1
@VamosRakieta Z Busim napewno nie
2
@zakazskretuwlewo Nie.Liczony tak samo.
6
@NeroTFP Bayern ma to co najważniejsze czyli regularność.Dortmund i Lipsk będą mieć wpadki.
1
@tobiasson92 @kamson24 Miałem na live'a dac Borusie ale jakoś ręke mi cofało xD
1
Augsburg 2:0.Uff.Dobrze że odpuściłem.
0
Richarlison z karnego 2:1.
3
@kerouac Oglądaj dla Bellotiego
1
@Szymix654 No życie to życie jak to mówi klasyk.Byle do przodu ;d
0
@Coutinho007 No niby na słabych się przyda by dać odpocząc tym podstawowym
0
Jak gra Borusia?Kurs na live 3.05 więć można wjechać.Tylko czy się opłaca ;v
3
@BaroPodertos James zawsze miał to coś.Ten błysk.
1
@VenoM Fortuna zdecydowanie
3
James asysta i Calvert bramka.Normalny dzien w pracy.
edit jednak asysta dla Colemana
0
@tomasz.s94 Pan z Danii nigdzie się nie wybiera a póki co leczy jeszcze kontuzje.
0
@kris81 Każdy kto zacznie z bukmacherką jest uzależniony i taka jest prawda.Niestety ja również xD.Takie pieprzenie typowe. ;v
1
@Edoss Dawno nie bylo takiego czegoś jak w meczu Brighton vs MU
3
@Edoss Oczywiście że tak.Spokojnie.
0
@kris81 Mam ziomka który właśnie tak gra i naprawde mocno okrada fortunke ;p
4
@Fartlow Naprawią to zaraz
0
Manchester dziś oddał tylko 3 strzały celne na bramkę i strzelił 3 bramki.No i mieli jeden rożny.Minimalizm górą.
0
@BaroPodertos U mnie dziś na kapitanie a miałem zmieniać na Sona ;p
1
Bruno 18 pkt na kapitanie.Nawet niezle.
1
@VamosRakieta Uratowany kupon !
0
I co sezonowcy>?United na mistrza.
0
Ale z chęcią bym zobaczył pojedynek Maxa z Hamiltonem w jednym timie.
2
@PatrychoO Liczę na bramki Calverta.