2

@MESSIah16 Jednak umiejętności większe po stronie Ibry

2

@student97r Jeszcze w weekend wypunktuje West Brom :D

2

@student97r Teraz pójdzie z górki :v

1

@donleoJR Roberto się tak nadają na prawego obrońce jak Semedo.

0

Ile jest rund w tej LE?

16

@Kuczek Ma rację.

3

Bardzo dobry transfer Simeone.Odpalił Morate który jest średniakiem a za darmo bierze zawodnika który mimo swojego wieku nadal może zaoferować dużo jakości.W sumie to będzie ciekawy duet Felix+Lusito.

1

Teraz na spokojnie Busquets może przejąć role vice kapitana Amigosów.

1

@Mario96w Też mi się podobają.Takie wilkowate xD

29

Ale trzeba przyznać że ładnie siedzi koszulka wilków Nelsonowi.


0

@Danny Gaucho A co o tym myśli Danny Gauczo?

0

@MESSIah16 De Bruyne ale wygra Muller.

0

@Ghotti Jak Grizi w niedziele na ławie

2

@FCBeSeM Digne się świetnie odnalazł w Angli i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.Z Nelsonem może być podobnie.

3

@DanielOOL W tym roku najlepszy jest orzeł Polski Lewanboski

18

@MESSIah16 To nie był słaby sezon Leo.Dziwna narracja powstała na rambli.

1

@PatrykBarca Akurat w lidze angielskiej to może trochę bramek i asyst zrobić.Szczególnie w wilkach gdzie się gra mega ofensywnie.

0

@Ghotti Napewno zjadają Trenta w defensywie

0

@Kvzik47 Mimo wszystko gra wszystko w Leeds i strzela bramki.Ogólnie dobrze wygląda.

0

@Kamiloza91 Raczej ciężko by było mu o minuty bo jest Bamford i Rodrigo.

0

@Ghotti Albo będzie trzeba go oddać za free komuś.

0

@Ghotti Jakby zdrowie wróciło to może Samu by jeszcze odzyskał starą formę ale obawiam się że te kolana są tak rozwalone że juz nic z tego nie będzie.

0

@Ghotti Bale jest ich mini-legendą więc wzieli ;v

0

@Kuczek Nikt normalny nie wezmie Umtitiego ;v

0

@blazeq Nie no bez przesady. 30 max za Roberto.

9

@PatrychoO To nie będzie nic dziwnego. To będzie tragedia.

1

@student97r Długo jeszcze czasu upłynie zanim Szikago zacznie grać. Chociaż koszulki Jordana nadal się świetnie sprzedają. :v

6

@fart Ja tak samo. Mój ulubiony zawodnik.

0

@VenoM Raczej ciężko będzie.

0

Dziś a w zasadzie jutro game 3 Lakers vs Denver o 03:00.LA prowadzi w serii już 2:0 i są faworytem do finałów nba. Liczę że Denver trochę jeszcze powalczy bo sweep w finale konferencji bardzo słabo wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?