Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MESSIah16 Jednak umiejętności większe po stronie Ibry
2
@student97r Jeszcze w weekend wypunktuje West Brom :D
2
@student97r Teraz pójdzie z górki :v
1
@donleoJR Roberto się tak nadają na prawego obrońce jak Semedo.
0
Ile jest rund w tej LE?
16
@Kuczek Ma rację.
3
Bardzo dobry transfer Simeone.Odpalił Morate który jest średniakiem a za darmo bierze zawodnika który mimo swojego wieku nadal może zaoferować dużo jakości.W sumie to będzie ciekawy duet Felix+Lusito.
1
Teraz na spokojnie Busquets może przejąć role vice kapitana Amigosów.
1
@Mario96w Też mi się podobają.Takie wilkowate xD
29
Ale trzeba przyznać że ładnie siedzi koszulka wilków Nelsonowi.
0
@Danny Gaucho A co o tym myśli Danny Gauczo?
0
@MESSIah16 De Bruyne ale wygra Muller.
0
@Ghotti Jak Grizi w niedziele na ławie
2
@FCBeSeM Digne się świetnie odnalazł w Angli i jest jednym z najlepszych na swojej pozycji.Z Nelsonem może być podobnie.
3
@DanielOOL W tym roku najlepszy jest orzeł Polski Lewanboski
18
@MESSIah16 To nie był słaby sezon Leo.Dziwna narracja powstała na rambli.
1
@PatrykBarca Akurat w lidze angielskiej to może trochę bramek i asyst zrobić.Szczególnie w wilkach gdzie się gra mega ofensywnie.
0
@Ghotti Napewno zjadają Trenta w defensywie
0
@Kvzik47 Mimo wszystko gra wszystko w Leeds i strzela bramki.Ogólnie dobrze wygląda.
0
@Kamiloza91 Raczej ciężko by było mu o minuty bo jest Bamford i Rodrigo.
0
@Ghotti Albo będzie trzeba go oddać za free komuś.
0
@Ghotti Jakby zdrowie wróciło to może Samu by jeszcze odzyskał starą formę ale obawiam się że te kolana są tak rozwalone że juz nic z tego nie będzie.
0
@Ghotti Bale jest ich mini-legendą więc wzieli ;v
0
@Kuczek Nikt normalny nie wezmie Umtitiego ;v
0
@blazeq Nie no bez przesady. 30 max za Roberto.
9
@PatrychoO To nie będzie nic dziwnego. To będzie tragedia.
1
@student97r Długo jeszcze czasu upłynie zanim Szikago zacznie grać. Chociaż koszulki Jordana nadal się świetnie sprzedają. :v
6
@fart Ja tak samo. Mój ulubiony zawodnik.
0
@VenoM Raczej ciężko będzie.
0
Dziś a w zasadzie jutro game 3 Lakers vs Denver o 03:00.LA prowadzi w serii już 2:0 i są faworytem do finałów nba. Liczę że Denver trochę jeszcze powalczy bo sweep w finale konferencji bardzo słabo wygląda.