3

No jak Bale wyzdrowieje to można go chyba dać.Myślałem że będzie z 10-11 kosztować.


1

@msmsms Havertz potrzebuje czasu bo bundesliga a premier league to przepaść ale pewnie chłopak się odnajdzie.Narazie bym go jakoś mocno nie krytykował.

0

@masq Braith zostaje :d

0

@abram3k No Zlatan oprócz umiejętności ma niesamowity mental.On zawsze chce wygrywać.

1

@NeroTFP Ibra za 2 tyg ma urodzinki chyba.Mógłby do 40 pokopac.

0

61 pkt w drugiej kolejce fpla.Niezly wynik patrząc że Bruno, Rash i Martial zrobili razem 8 pkt.A jak u was?

0

@PatrychoO A lepiej z wodą czy z mlekiem bo czytam że z mlekiem lipa xd

0

@Lamora Ja to świrze głównie basen i piłka

0

@Lamora A to np mam wypić dwie takie pełne szklanki tego białka czy jak xd

0

@Lamora Czyli np rano i wieczorem po 50g? Czy to bierze się jakoś przed treningiem?

0

@PatrychoO Szczerze to nigdy nie spozywalem żadnych suplementów a może zacznę w sumie. Ile takiego białka się bierze i ile razy dziennie przy np wadze 70?

22

@tristan87 No Luis przez ostatnie 7-8 lat to był jeden z najlepszych zawodników na świecie. Będzie brakować starego dobrego Suareza.

0

@tristan87 Czy ja wiem. I tak nie jest źle.

0

@Mixtape Taki świr :v

20

Dziś w hejtparku wystąpi Paris Platynov.

1

@DaPi Też wymieniłem Rasha na Sona. Myślę jeszcze czy Martiala zostawić.

1

@DaPi Bruno jak nic nie zrobi z Brighton to out. Ostatnia szansę mu daje.

0

@escarabajo No ja pewnie też ale nie nastawiam się na jakieś mega wow

0

@Transu96 www tam somsiad

0

@escarabajo Szczerze jakoś mocno nie czekam na tego Batmana :v

2

@escarabajo Jest wybitny ale jakoś średnio mi się podoba ten wybór.

6

Fajnie że Semedo przechodzi bo będzie dobrą opcją w fifke na start. Walker na początku będzie drogi a taki Nelson w sam raz. Trent mimo wszystko za wolny bo ma chyba 80 pace'a.

5

GKS Katowice wraca z 0:2 i wygrywa 3:2 z Nysa. Ładny comeback.

1

@Bykunn Ja 55.Zawiodl Manchester United :(

1

Uff ale fart. City na handi ale ledwo co.

0

Donnarumma najlepszy bramkarz w lidze włoskiej?

1

Tonali wchodzi. Zobaczymy co pokaże.

3

@budel17 Tylko Rafa ale nie skreślam Nole.

5

Ibra druga bramka.

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?