Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
No jak Bale wyzdrowieje to można go chyba dać.Myślałem że będzie z 10-11 kosztować.
1
@msmsms Havertz potrzebuje czasu bo bundesliga a premier league to przepaść ale pewnie chłopak się odnajdzie.Narazie bym go jakoś mocno nie krytykował.
0
@masq Braith zostaje :d
0
@abram3k No Zlatan oprócz umiejętności ma niesamowity mental.On zawsze chce wygrywać.
1
@NeroTFP Ibra za 2 tyg ma urodzinki chyba.Mógłby do 40 pokopac.
0
61 pkt w drugiej kolejce fpla.Niezly wynik patrząc że Bruno, Rash i Martial zrobili razem 8 pkt.A jak u was?
0
@PatrychoO A lepiej z wodą czy z mlekiem bo czytam że z mlekiem lipa xd
0
@Lamora Ja to świrze głównie basen i piłka
0
@Lamora A to np mam wypić dwie takie pełne szklanki tego białka czy jak xd
0
@Lamora Czyli np rano i wieczorem po 50g? Czy to bierze się jakoś przed treningiem?
0
@PatrychoO Szczerze to nigdy nie spozywalem żadnych suplementów a może zacznę w sumie. Ile takiego białka się bierze i ile razy dziennie przy np wadze 70?
22
@tristan87 No Luis przez ostatnie 7-8 lat to był jeden z najlepszych zawodników na świecie. Będzie brakować starego dobrego Suareza.
0
@tristan87 Czy ja wiem. I tak nie jest źle.
0
@Mixtape Taki świr :v
20
Dziś w hejtparku wystąpi Paris Platynov.
1
@DaPi Też wymieniłem Rasha na Sona. Myślę jeszcze czy Martiala zostawić.
1
@DaPi Bruno jak nic nie zrobi z Brighton to out. Ostatnia szansę mu daje.
0
@escarabajo No ja pewnie też ale nie nastawiam się na jakieś mega wow
0
@Transu96 www tam somsiad
0
@escarabajo Szczerze jakoś mocno nie czekam na tego Batmana :v
2
@escarabajo Jest wybitny ale jakoś średnio mi się podoba ten wybór.
6
Fajnie że Semedo przechodzi bo będzie dobrą opcją w fifke na start. Walker na początku będzie drogi a taki Nelson w sam raz. Trent mimo wszystko za wolny bo ma chyba 80 pace'a.
5
GKS Katowice wraca z 0:2 i wygrywa 3:2 z Nysa. Ładny comeback.
1
@Bykunn Ja 55.Zawiodl Manchester United :(
1
Uff ale fart. City na handi ale ledwo co.
0
Donnarumma najlepszy bramkarz w lidze włoskiej?
1
Tonali wchodzi. Zobaczymy co pokaże.
3
@budel17 Tylko Rafa ale nie skreślam Nole.
5
Ibra druga bramka.
8
@Comentateiro Foden