Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac No ja też niby ligi ale nie raz fajne smaczki można wyłapać w lm
1
@kerouac Czekam na LM. Tam jestem kotem.
2
@kerouac Miałem nie grać ale myślę hmm pewnie chcą dobrze wejść w sezon, pełny skład i co tu może się nie udać. :v
1
@kerouac No ja w ostatni weekend 650 ale w tym 100 w plecy
United...
1
@kerouac No i dobrze bo z nimi trzeba krótko. A ile inwestowales w weekend?
4
@Striker No dzieje się dużo. Do tego najlepsi trenerzy. Piłkarze topowi. No i fani. Doping w Anglii jest świetny. Do tego sama liga jest dobrze promowana.
2
@kerouac Na ile okradles fortunę misiek?
0
@Striker Ogólnie się zgadzam chociaż dzisiejszy hit taki średni był.
12
Oba Reale dziś nie zachwyciły. Ciężki mecz dla moich oczu.
0
@kiper09 Zaliczono jako asystę xD
0
Ronaldo dziś z bramką i asystą. Not bad.
3
Co za mecz Trefla Gdańsk! 3:0 z Radomem. Trzeci set 25:11. Miazga. Świetny debiut Wlazlego.
3
Akurat komentarz o Odegaardzie mnie nie dziwi bo zawsze się hajpuje tych młodych. Z Fatim to samo będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mateusz Malinowski w spotkaniu ze Skra Bełchatów zdobył 30 pkt! Mega mi się podoba ten zawodnik siatkarsko. Robi robotę w Zawierciu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@student97r Tymbardziej że grali całą połowe w 10.Do tego ten babol Kepi i pudło Jorginho.
0
@Hushovt Łoo.Przeczytałem o Hazardzie i tak myśle ocb :v
1
@itmustbejoke Zdecydowanie Juve
0
@jacob345 Nie no KDB też ładnie śmiga.
0
Jorginho chciał jak Bruno ale Bruno jest tylko jeden.
0
LeBron o wyborze MVP :
4
Żeby to był pierwszy błąd Kepy ale u niego takie akcje to standardzik w każdym meczu.
18
Ale wysypało tych memów po meczu Bayernu.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/119749691_1066983597069401_6757877612585180774_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=825194&_nc_ohc=iRmXkD10VOUAX_Gph5V&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=a9682f89b1e259c9637df620cacd502f&oe=5F8C8E15
0
@Criss18Barca Nie ma szans na niego.
0
@Criss18Barca Mou mówił że Sonaldo jest bezcenny.
0
@MarioVeB! Chyba tak.Możliwe że dziś debiut w RSSS.
2
@BarcaInfo Ale z Wilków fajną Portugalię zrobił.Nawet trenera mają z Portugalii ;v
0
Dziś Real i Juve o tej samej godzinie.Trudny wybór.Oglądacie któryś meczyk?
0
@itmustbejoke Nie.Sprawdz sobie ;v
https://www.transfermarkt.pl/martin-braithwaite/profil/spieler/95732