1

@Coutinho007 Ostatni czytałem wywiad z prezesem Ajaxu czyli Van Der Sarem i on tam mówi że Donny może grać na 6,8 i 10.W sumie może zagrać w sobote z Crystal bo Pogba dopiero wrócił do treningów po wirusie.

0

@Coutinho007 Za Maticia kupili Donnego

1

@tobiasson92 Ale tak szczrze to może i lepiej?Z Greenwooda mogą zrobić top gracza.Reszta jest młoda opróćz Pogby i DDG.

1

@Esteban_ Oj tak byczkuu

0

@escarabajo Kurde mi też.Na początku tak średnio ale teraz czesto slucham ;v

6

,,Tęsknię za stertą rozrzuconych koszul
Za rapowaniem do utraty głosu
Spaniem do piątej, graniem od piątej
I za beztroskim oglądaniem pornosów''


Siada wam ten kawałek Que czy lipa?

4

Trochę smutny jest ten koniec Suareza w Barcelonie ale cóż poradzić.

2

@jeyx77x Akurat Dembele już tego czasu dostał trochę.Chyba z 3 lata.

2

Ciekawe ile Bale będzie kosztował w fpl'u.Myśle że fajna opcja na pomocnika.

4

Fajnie jak Bale wróci do Tottenhamu. Fleszbeki z 2k13 się przypomną. To była chyba najlepsza wersja Bale'a.

1

@Hushovt ciekawy temat

1

Jakby był jakiś mocniejszy ciutke zespół w tej w lidze to może by powalczyl z Paryżem a tak pewnie skończy się jak zawsze.

1

@kamilop Czemu?

0

@Colon No ta Cristiano

0

@Colon Maszyna jest tylko jedna

0

Zobaczymy jak to będzie wyglądac w lidze bo jednak Girona to Girona.

0

Sergi Roberto miły chłopak ale on nigdy nie będzie wystarczający dobry na pierwszy skład.Taki 12-13 zawodnik.

5

Kutinio będzie gwiazdą w tym sezonie.Zobaczycie.

0

@macio_944 PESA to kiedyś lubiłem jak regularnie grałem na PS2 :v

1

@macio_944 Dla mnie fifka bardziej jest grywalniejsza i ogólnie jakoś ją wolę:d

3

@macio_944 A i tak wszyscy będą grać w fifkę:p

0

@cat_r37 Ale to jest chyba mimo wszystko dobra cena za Reguliona.

1

@NeroTFP Tu akurat nie trzeba żadnych asów by wiedzieć że Messi napewno będzie dążył do tego by Suarez został.

1

@Kz1234 Bo ma kontrakt do 2024

2

@VIPER2712 To jest siła właśnie LeBrona.Przychodzą play offy i on nigdy nie zawodzi.

2

Leonard i George wczoraj :
KL-6/22 z gry.
PG-4/16 z gry.
Chyba najgorszy mecz tego duetu.Może nawet w całej karierze.

0

Zaliczylibyscie obecną Barcelone do top10 najlepszych klubów na świecie?

2

@Ghotti United nie chce bo Real chce klauzulę że będą mogli go odkupić.

0

Tottenham bliski zamknięcia transferu Sergio Reguliona za około 30 mln + Alli za Bale'a.

4

Zawiodły gwiazdy czyli Leonard i George.Jak razem zdobywają 25 to wiesz że coś jest nie tak.Dla LAC totalny dramat odpaść na tym etapie gdy przecież prowadzili 3:1w serii.Jak nie uda się w next sezonie to będą mieli problem bo PG i KL będą chyba wolnymi agentami w 2021.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?