Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Ostatni czytałem wywiad z prezesem Ajaxu czyli Van Der Sarem i on tam mówi że Donny może grać na 6,8 i 10.W sumie może zagrać w sobote z Crystal bo Pogba dopiero wrócił do treningów po wirusie.
0
@Coutinho007 Za Maticia kupili Donnego
1
@tobiasson92 Ale tak szczrze to może i lepiej?Z Greenwooda mogą zrobić top gracza.Reszta jest młoda opróćz Pogby i DDG.
1
@Esteban_ Oj tak byczkuu
0
@escarabajo Kurde mi też.Na początku tak średnio ale teraz czesto slucham ;v
6
,,Tęsknię za stertą rozrzuconych koszul
Za rapowaniem do utraty głosu
Spaniem do piątej, graniem od piątej
I za beztroskim oglądaniem pornosów''
Siada wam ten kawałek Que czy lipa?
4
Trochę smutny jest ten koniec Suareza w Barcelonie ale cóż poradzić.
2
@jeyx77x Akurat Dembele już tego czasu dostał trochę.Chyba z 3 lata.
2
Ciekawe ile Bale będzie kosztował w fpl'u.Myśle że fajna opcja na pomocnika.
4
Fajnie jak Bale wróci do Tottenhamu. Fleszbeki z 2k13 się przypomną. To była chyba najlepsza wersja Bale'a.
1
@Hushovt ciekawy temat
1
Jakby był jakiś mocniejszy ciutke zespół w tej w lidze to może by powalczyl z Paryżem a tak pewnie skończy się jak zawsze.
1
@kamilop Czemu?
0
@Colon No ta Cristiano
0
@Colon Maszyna jest tylko jedna
0
Zobaczymy jak to będzie wyglądac w lidze bo jednak Girona to Girona.
0
Sergi Roberto miły chłopak ale on nigdy nie będzie wystarczający dobry na pierwszy skład.Taki 12-13 zawodnik.
5
Kutinio będzie gwiazdą w tym sezonie.Zobaczycie.
0
@macio_944 PESA to kiedyś lubiłem jak regularnie grałem na PS2 :v
1
@macio_944 Dla mnie fifka bardziej jest grywalniejsza i ogólnie jakoś ją wolę:d
3
@macio_944 A i tak wszyscy będą grać w fifkę:p
0
@cat_r37 Ale to jest chyba mimo wszystko dobra cena za Reguliona.
1
@NeroTFP Tu akurat nie trzeba żadnych asów by wiedzieć że Messi napewno będzie dążył do tego by Suarez został.
1
@Kz1234 Bo ma kontrakt do 2024
2
@VIPER2712 To jest siła właśnie LeBrona.Przychodzą play offy i on nigdy nie zawodzi.
2
Leonard i George wczoraj :
KL-6/22 z gry.
PG-4/16 z gry.
Chyba najgorszy mecz tego duetu.Może nawet w całej karierze.
0
Zaliczylibyscie obecną Barcelone do top10 najlepszych klubów na świecie?
2
@Ghotti United nie chce bo Real chce klauzulę że będą mogli go odkupić.
0
Tottenham bliski zamknięcia transferu Sergio Reguliona za około 30 mln + Alli za Bale'a.
4
Zawiodły gwiazdy czyli Leonard i George.Jak razem zdobywają 25 to wiesz że coś jest nie tak.Dla LAC totalny dramat odpaść na tym etapie gdy przecież prowadzili 3:1w serii.Jak nie uda się w next sezonie to będą mieli problem bo PG i KL będą chyba wolnymi agentami w 2021.