Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już za parę godzin prawdopodobnie Houston Rockets pożegna się z walką o tytuł. Lakersi prowadzą 3:1 a panowie z Teksasu grają z meczu na mecz co raz gorzej.
1
@NeroTFP Metin 2
5
Dopóki jest Messi to Griezmann nigdy nie wykorzysta swojego pełnego potencjału.Myślę że on nawet sam po cichu liczył na odejście Lio.To są tak podobni zawodnicy profilem (Messi i Griezmann) że chyba nie da się zrobić tak by oboje mogli grać swoje.Zobaczymy.
6
@masq Nie no jednak legenda.
32
Busquets to powinien już grać tylko z rywalami z dołu tabeli by dać odpoczywać Frenkiemu.No i tyle.Niestety.
1
Messi coś nie w sosie że Suareza nie ma.Cóż.Bywa.
0
@masq Ansu raczej na skrzydle a Dembele na prawym.
1
To jest mecz by sie rozruszać i złapać jakiś rytm.Raczej bym tu nie oceniał nikogo ani z Barcelony ani z tej drugiej drużyny.Sezon zweryfikuje kto i w jakim miejscu będzie.
0
@Rewolucja123 22
0
Mo Salah i 1;0.
3
@PatrychoO Miałem go brać ale w tamtym sezonie mocno moje zaufanie naruszył ;v
0
@DanielVeB Też Auba
0
@Chakalaka Willian jakby regularnie grał tak dobrze to byłby świetny.On z tym zawsze miał największy problem.
0
Ale że handicap na Arsenal tak o wejdzie to się nie spodziewałem.
0
@Kamiloza91 Tott Everton
0
@DaPi Nvm czemu go zmieniłem z Laca.Coś mnie podkusiło ;d
1
@Jakchcesz To też w sumie ;vv
2
@Nihas m4k0sh. spacjaaaaaaaaaa
1
@Rewolucja123 To samo niestety na Firmino.
51
Gorące dyskusje w pigułce.Jeden ma problem że ludzie wolą Harrego Potera od żużla a drugi myśli że jak ktoś jest dobrze wyrzezbiony to musi coś brać.
Just la rambla.
106
@LuisSalvano Ja mam jeszcze większą beke z ludzi których bolą żarty o Busim.
0
No i wyszło ostatecznie takie coś. #fpl
Jak chcecie możecie pochwalić się swoimi.
https://zapodaj.net/68a0c8c2b86cd.jpg.html
3
@rafalnac87 Milwaukee to co rok nie ma formy. Zrobią bilans a potem play offy werfyfikuja.
0
@IrekPOL m4k0sh.....
2
@PatrychoO No gość jest przekotem.
0
Niezłe baty dostała Nysa od Zaksy.Posprowadzali ,,gwiazdy'' typu Bartman,Komenda czy Lemański i średnio jako zespół w tym pierwszym meczu.No ale też przeciwnik przemocny bo Zaksa to Zaksa.
0
@betonito On będzie ćwiczył mocny pressing na ławce.Gdzie do 1-ego składu.
6
@LuisSalvano Myśle że Messi mu odda 10
1
@Cave No ma to coś
0
@Serek LOTR,HP I Piraci bo wojny to nie.