1

Już za parę godzin prawdopodobnie Houston Rockets pożegna się z walką o tytuł. Lakersi prowadzą 3:1 a panowie z Teksasu grają z meczu na mecz co raz gorzej.

1

@NeroTFP Metin 2

5

Dopóki jest Messi to Griezmann nigdy nie wykorzysta swojego pełnego potencjału.Myślę że on nawet sam po cichu liczył na odejście Lio.To są tak podobni zawodnicy profilem (Messi i Griezmann) że chyba nie da się zrobić tak by oboje mogli grać swoje.Zobaczymy.

6

@masq Nie no jednak legenda.

32

Busquets to powinien już grać tylko z rywalami z dołu tabeli by dać odpoczywać Frenkiemu.No i tyle.Niestety.

1

Messi coś nie w sosie że Suareza nie ma.Cóż.Bywa.

0

@masq Ansu raczej na skrzydle a Dembele na prawym.

1

To jest mecz by sie rozruszać i złapać jakiś rytm.Raczej bym tu nie oceniał nikogo ani z Barcelony ani z tej drugiej drużyny.Sezon zweryfikuje kto i w jakim miejscu będzie.

0

0

Mo Salah i 1;0.

3

@PatrychoO Miałem go brać ale w tamtym sezonie mocno moje zaufanie naruszył ;v

0

@DanielVeB Też Auba

0

@Chakalaka Willian jakby regularnie grał tak dobrze to byłby świetny.On z tym zawsze miał największy problem.

0

Ale że handicap na Arsenal tak o wejdzie to się nie spodziewałem.

0

@Kamiloza91 Tott Everton

0

@DaPi Nvm czemu go zmieniłem z Laca.Coś mnie podkusiło ;d

1

@Jakchcesz To też w sumie ;vv

2

@Nihas m4k0sh. spacjaaaaaaaaaa

1

@Rewolucja123 To samo niestety na Firmino.

51

Gorące dyskusje w pigułce.Jeden ma problem że ludzie wolą Harrego Potera od żużla a drugi myśli że jak ktoś jest dobrze wyrzezbiony to musi coś brać.
Just la rambla.

106

@LuisSalvano Ja mam jeszcze większą beke z ludzi których bolą żarty o Busim.

0

No i wyszło ostatecznie takie coś. #fpl
Jak chcecie możecie pochwalić się swoimi.
https://zapodaj.net/68a0c8c2b86cd.jpg.html

3

@rafalnac87 Milwaukee to co rok nie ma formy. Zrobią bilans a potem play offy werfyfikuja.

0

@IrekPOL m4k0sh.....

2

@PatrychoO No gość jest przekotem.

0

Niezłe baty dostała Nysa od Zaksy.Posprowadzali ,,gwiazdy'' typu Bartman,Komenda czy Lemański i średnio jako zespół w tym pierwszym meczu.No ale też przeciwnik przemocny bo Zaksa to Zaksa.

0

@betonito On będzie ćwiczył mocny pressing na ławce.Gdzie do 1-ego składu.

6

@LuisSalvano Myśle że Messi mu odda 10

1

@Cave No ma to coś

0

@Serek LOTR,HP I Piraci bo wojny to nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?