Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon No Rondo fajnie gra po kontuzji.
5
Kolejny wielki mecz LeBrona Jamesa.Zdobył 36 pkt,7 zbiórek i 5 asyst na skutecznośći ponad 50%.Do tego te jego bloki z pomocy to esencja koszykówki.
Lakers 2:1 Rockets.
1
@Kiddto nie zrozumiałem pytania :D
1
@escarabajo LeBron James
1
@Coutinho007 Jakiego woleja dał w 1 połowie.
0
@BartqRKO Brakuje PJ Tuckera :D
1
@BartqRKO No Boston jest bardzo ciekawa druzyna. Zresztą seria Celtics vs Miami będzie świetna. O ile będzie ale pewnie tak.
0
@BartqRKO Do finału wejdą ale nie mają szans przejść LAL czy LAC.
0
@Barwindg Kurs mocno zachęcał. Ja postawiłem jak było na Miami 1.85
2
Milwaukee bez Giannisa dziś. Będzie ciężko i raczej Miami zamyka serię 4:1.
1
@cat_r37 Cancelo świetnie grał w tych meczach. Oglądałem oba i mega.
3
@KamilZ Wyrobił się pod względem umiejętności. Niesamowity stoper.
28
Druga bramka Ronaldo.Trzeba przyznać ze fajny techniczny strzał zza 16.
https://x.com/RainingGoals/status/1303427284225814528
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaka jest główna nagroda za lige narodów?Jakieś punkty czy coś czy tylko puchar>?
1
@Triv44 Chyba tak.
1
@NeroTFP A no właśnie.Sporo tych meczów jeszcze przed Ronaldo.Chyba że zaskoczy i będzie na euro 2025 xD.
6
Przed Ronaldo jeszcze 2 prestiżowe turnieje bo Euro i Mundial + takie właśnie jak obecna liga narodów czy jakieś towarzyskie.Ma obecnie 100 bramek w repce ale myśle że z 120 wykręci.Może więcej jak się zepnie.
0
@NeroTFP Z Martialem dobrze się klepie.Mega technik.
29
Golazo Cristiano z wolnego.
https://x.com/RainingGoals/status/1303415741069144064
1
Pochwaliłem Szwecje i właśnie czerwo dostali.Eh.
3
@IronSanHybrid Dla nas idealni rywale to : Łotwa,Litwa i takie o
4
Tak oglądam tą Szwecje z Portugalią i naprawdę niezle wyglądaja na tle Portugalii.Bedzie ciężko z nimi za rok.Już nawet nie mówie o Hiszpanii.
1
@KuntaKinte Miał jedną sytuacje ale bramakrz łądnie obronił.
0
@Coutinho007 On jest raczej zadaniowcem w repce.Jak są zdrowi to grają Pogba i Kante/Sissoko
1
@IronSanHybrid Ja jeszcze akurat byłem i nadal w sumie jestem gościem takim co lubi we wszystko czyli tenis,pilka,siatka,kosz,gimnastyka,silka,ręczna i ogólnie wszystko.
0
@Transu96 Ni ma jaj
6
@IronSanHybrid U nas nauczyciel to wpuszczał we wszystkim.Masz ochote to napierniczasz w piłę,siłke czy co tam chcesz.
0
Kogo jeszcze nie ma to wbijać do naszej ligi ramblowej w fpl.
Kod-m4k0sh.Liga startuje w ten week.
1
@BartqRKO Niby tak ale jednak w wieku 21 lat już dwa zerwać to trochę dużo.