0

@Arkon No Rondo fajnie gra po kontuzji.

5

Kolejny wielki mecz LeBrona Jamesa.Zdobył 36 pkt,7 zbiórek i 5 asyst na skutecznośći ponad 50%.Do tego te jego bloki z pomocy to esencja koszykówki.
Lakers 2:1 Rockets.

1

@Kiddto nie zrozumiałem pytania :D

1

@escarabajo LeBron James

1

@Coutinho007 Jakiego woleja dał w 1 połowie.

0

@BartqRKO Brakuje PJ Tuckera :D

1

@BartqRKO No Boston jest bardzo ciekawa druzyna. Zresztą seria Celtics vs Miami będzie świetna. O ile będzie ale pewnie tak.

0

@BartqRKO Do finału wejdą ale nie mają szans przejść LAL czy LAC.

0

@Barwindg Kurs mocno zachęcał. Ja postawiłem jak było na Miami 1.85

2

Milwaukee bez Giannisa dziś. Będzie ciężko i raczej Miami zamyka serię 4:1.

1

@cat_r37 Cancelo świetnie grał w tych meczach. Oglądałem oba i mega.

3

@KamilZ Wyrobił się pod względem umiejętności. Niesamowity stoper.

28

Druga bramka Ronaldo.Trzeba przyznać ze fajny techniczny strzał zza 16.
https://x.com/RainingGoals/status/1303427284225814528

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaka jest główna nagroda za lige narodów?Jakieś punkty czy coś czy tylko puchar>?

1

@Triv44 Chyba tak.

1

@NeroTFP A no właśnie.Sporo tych meczów jeszcze przed Ronaldo.Chyba że zaskoczy i będzie na euro 2025 xD.

6

Przed Ronaldo jeszcze 2 prestiżowe turnieje bo Euro i Mundial + takie właśnie jak obecna liga narodów czy jakieś towarzyskie.Ma obecnie 100 bramek w repce ale myśle że z 120 wykręci.Może więcej jak się zepnie.

0

@NeroTFP Z Martialem dobrze się klepie.Mega technik.

29

1

Pochwaliłem Szwecje i właśnie czerwo dostali.Eh.

3

@IronSanHybrid Dla nas idealni rywale to : Łotwa,Litwa i takie o

4

Tak oglądam tą Szwecje z Portugalią i naprawdę niezle wyglądaja na tle Portugalii.Bedzie ciężko z nimi za rok.Już nawet nie mówie o Hiszpanii.

1

@KuntaKinte Miał jedną sytuacje ale bramakrz łądnie obronił.

0

@Coutinho007 On jest raczej zadaniowcem w repce.Jak są zdrowi to grają Pogba i Kante/Sissoko

1

@IronSanHybrid Ja jeszcze akurat byłem i nadal w sumie jestem gościem takim co lubi we wszystko czyli tenis,pilka,siatka,kosz,gimnastyka,silka,ręczna i ogólnie wszystko.

0

@Transu96 Ni ma jaj

6

@IronSanHybrid U nas nauczyciel to wpuszczał we wszystkim.Masz ochote to napierniczasz w piłę,siłke czy co tam chcesz.

0

Kogo jeszcze nie ma to wbijać do naszej ligi ramblowej w fpl.
Kod-m4k0sh.Liga startuje w ten week.

1

@BartqRKO Niby tak ale jednak w wieku 21 lat już dwa zerwać to trochę dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?