Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo jutro zagra ze Szwecja? Wyleczył już tą pszczołę? Bo chciałem postawić że bramkę strzeli.
0
@Coutinho007 No niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO Chelsea to Crystal Palace teraz.Prawie identyko.
3
Napewno Umtiti się zgodzi przenieść do Lyonu w którym by kosił dwa albo nawet trzy razy mniejsze siano.To chyba niemożliwe.
3
I tak wszyscy wiemy że nie wyjdziemy z tej grupy w lidze narodów więc te mecze powinny służyc jako szukanie nowych zawodników,nowych schemtów czy może nowej formacji w której czujemy się najlepiej.Bierze Karbownika,Walukiewicza czy Modera z młodzieżówki i praktycznie nie daję im żadnych minut przez całe dwa mecze.Linetty to nie wiem po co przyjeżdza na tą kadre skoro od x czasu wgl nie gra.
4
Bierze Karbownika z młodszej grupy i go nie wpuszcza.No łeb.
25
I to jest własńie klasyka w polskiej piłce.Znowu będzie mówienie że są zwycięstwa itd a przyjdzie wielki turniej i klapa.
3
@IronSanHybrid No chyba tak jest
0
@tobiasson92 Opróćz tego fałsza naprawdę niezle gra.Napewno się wyróżnia.
10
Jestem mega ciekawy jak wygląda taki trening u Brzęczka.
3
Haaland z drugą bramką przeciwko Irlandi Płn.
1
@DonMatteo901 W Anglii by mu tego nie gwizdnęli ;v
4
No właśnie.Mogliby wejść.
0
Włochy 1:0 z Holandia.Brameczka Barelli.
1
@Jakchcesz nie no to było po prostu moje takie głupie tłumaczenie do modernacji ;v
0
@Jakchcesz Daln to nie obraza.Dałn to obraza xD
0
@Wilczeq To dobrze że chociaż to wiesz :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mbappe z covid-19.
0
Choć byście pisali legendy,felietony,wiersze,opowiadania i jeszcze co tylko istnieje to nikt mnie nie przekona że Jerzy Brzęczek jest dobrym trenrem.To jest nawet nie średni trener.
0
@Jakchcesz Teraz ja nie czaje xd
4
Niezła kara dla chłopaków.
0
@Wilczeq U mnie to śmieszna była historia.Napisałem z 5 lat temu ,,Cech ty dalnie'' i dostałem za obraze na pare dni a odwołałem się że napisałem dalnie więc nie jest to obraza a admini chyba zkminili to jako ,,dałnie''.
xD
1
Zapraszam do naszej ligi ramblowej w fantasy premier league.
Kod m4k0sh.
Jak macie jakieś pytania to pytajcie.Liga startuje 12 września.
2
@marcin62 W Chelsea był jednym z najlepszych na świecie.Nie powiedziałbym że az 2 klasy.
4
@thegame1997 Te jego tracki wcale nie są aż takie złe.Jak na piłkarza-rapera jest gitara.
3
@Barca1992 W sumie to dziwne bo większość dostaje bany a są już na tej stronie x czasu.
11
Nie taka czysta ale dziura to dziura.
https://x.com/Good_Soundtrack/status/1302692596209324032
1
Dostali pierwsze powołanie i już swirują ;v