0

Ronaldo jutro zagra ze Szwecja? Wyleczył już tą pszczołę? Bo chciałem postawić że bramkę strzeli.

0

@Coutinho007 No niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO Chelsea to Crystal Palace teraz.Prawie identyko.

3

Napewno Umtiti się zgodzi przenieść do Lyonu w którym by kosił dwa albo nawet trzy razy mniejsze siano.To chyba niemożliwe.

3

I tak wszyscy wiemy że nie wyjdziemy z tej grupy w lidze narodów więc te mecze powinny służyc jako szukanie nowych zawodników,nowych schemtów czy może nowej formacji w której czujemy się najlepiej.Bierze Karbownika,Walukiewicza czy Modera z młodzieżówki i praktycznie nie daję im żadnych minut przez całe dwa mecze.Linetty to nie wiem po co przyjeżdza na tą kadre skoro od x czasu wgl nie gra.

4

Bierze Karbownika z młodszej grupy i go nie wpuszcza.No łeb.

25

I to jest własńie klasyka w polskiej piłce.Znowu będzie mówienie że są zwycięstwa itd a przyjdzie wielki turniej i klapa.

3

@IronSanHybrid No chyba tak jest

0

@tobiasson92 Opróćz tego fałsza naprawdę niezle gra.Napewno się wyróżnia.

10

Jestem mega ciekawy jak wygląda taki trening u Brzęczka.

3

Haaland z drugą bramką przeciwko Irlandi Płn.

1

@DonMatteo901 W Anglii by mu tego nie gwizdnęli ;v

4

No właśnie.Mogliby wejść.


0

Włochy 1:0 z Holandia.Brameczka Barelli.

1

@Jakchcesz nie no to było po prostu moje takie głupie tłumaczenie do modernacji ;v

0

@Jakchcesz Daln to nie obraza.Dałn to obraza xD

0

@Wilczeq To dobrze że chociaż to wiesz :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mbappe z covid-19.


0

Choć byście pisali legendy,felietony,wiersze,opowiadania i jeszcze co tylko istnieje to nikt mnie nie przekona że Jerzy Brzęczek jest dobrym trenrem.To jest nawet nie średni trener.

0

@Jakchcesz Teraz ja nie czaje xd

4

Niezła kara dla chłopaków.


0

@Wilczeq U mnie to śmieszna była historia.Napisałem z 5 lat temu ,,Cech ty dalnie'' i dostałem za obraze na pare dni a odwołałem się że napisałem dalnie więc nie jest to obraza a admini chyba zkminili to jako ,,dałnie''.
xD

1

Zapraszam do naszej ligi ramblowej w fantasy premier league.
Kod m4k0sh.
Jak macie jakieś pytania to pytajcie.Liga startuje 12 września.

2

@marcin62 W Chelsea był jednym z najlepszych na świecie.Nie powiedziałbym że az 2 klasy.

4

@thegame1997 Te jego tracki wcale nie są aż takie złe.Jak na piłkarza-rapera jest gitara.

3

@Barca1992 W sumie to dziwne bo większość dostaje bany a są już na tej stronie x czasu.

11

Nie taka czysta ale dziura to dziura.
https://x.com/Good_Soundtrack/status/1302692596209324032

1

Dostali pierwsze powołanie i już swirują ;v


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?