Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle A nie liczyłem ;v
0
@MESSIah16 Dla pana z Rosji
0
@JimMorrisonFCB Jeszcze nvm ,dopiero przed pierwszym meczem coś złoże bo jeszcze nie wiadomo kto gra itd
0
@Rust_Cohle Szczerze?Dla mnie jest dobrze obecnie wszystko ;v
0
@TheGoldenEleven Werner,Vardy,Son,Lacazette,Auba,Ziyech,Maddison,Bellerin,Davies,Bednarek,Lloris
0
@Kuracjusz A nie wiem.Ja promuje tylko tą ;v
0
@Hushovt Masz do wydania 150 baniek i musisz za to złożyc skład +rezerwe.Dostajesz punkty po kazdej kolejce za kazdego plejera.
0
Zapraszam wszystkich świrów do naszej ligi ramblowej w fpl-m4k0sh.
Liga startuje w ten week.Jak ktoś ma jakieś pytania to pytać ;v
1
@TheGoldenEleven Ja gram w pierwszej kolejce bez zawodników MU I MC.
1
@Rewolucja123 W Anglii wszystkie drużyny są ciekawe. Każda co innego oferuje.
1
@Rewolucja123 Wolverhampton, Southampton
0
@Colon Thiem o 3?
1
@fart Brakuje Kałaja w Toronto. Szkoda że odszedł. Pasował tam.
0
@Colon Może się skuszę na 2 sety
5
@Hushovt Ja tam was wszystkich kocham
2
@justfootball Afery to esencja rambli.
0
Myślicie że Mario Balotelli był zmarnowanym talentem czy przereklamowanym zawodnikiem?
0
@DaPi Leeds mistrzem.
3
@DaPi Mobilizacja byki i dołączać.
1
W sumie to by było zabawne gdyby Sancho jednak się przeniósł do United bo cały klub z prezesem na czele zapewniał że Jadon zostaje.
0
@PieN Hazard nie 100mln?
2
@Hubso Juz nie raz mówił że Dembele i Auba zostaja xD.
2
No ciekawe czy dadzą 120 baniek.
0
Wszystkie świry które chcą dołączyć do naszej ligi ramblowej w fantasy.
Proszę-m4k0sh.Jak macie jakieś pytania to pytajcie.
Liga startuje już za 3 dni.
1
@JimMorrisonFCB Zdrowia byku.Masz czas na przemyslenia składu fpl :D
0
@Hushovt Ja mialem tak że ją lubiałem ale nie ogarniałem i jechałem na dwójkach czy trójkach xD.
0
Wszystkie świry które chcą dołączyć do naszej ligi ramblowej w fantasy.
Proszę-m4k0sh.Jak macie jakieś pytania to pytajcie.
Liga startuje już za 3 dni.
2
@patry295 Cieżko powiedzieć bo to nie są zawodowi piłkarze ;v
0
@itmustbejoke On się wydaję taki gruby ale w rzeczywiśtosci jest fajnie zbudowany.
6
@itmustbejoke Czy ja wiem czy Casemiro jest ulany.
https://i.ytimg.com/vi/t6KHDHg4Tnc/maxresdefault.jpg