1

@PatrychoO Valverde tak dopompowali że szok. Może być jednym z najlepszych :d

0

@PatrychoO Rash jaką kartę dostał. Mega na początek chociaż może być trochę drogi.

0

@masq Nie pójdzie bo ma kontrakt chyba do 2023.Do tego kosi takie siano że nikt mu tyle nie da.

2

@PatrychoO Chyba Niemiec

1

Mecz między Usa a Nigeria na IO w 2012. A na parkiecie Kobe,młody Durant czy stosunkowy również młody LeBron.


3

@Bykunn Antonio,Alli,Son i Firmino-6pkt.
No nie pykło ;v

0

Myslicie że Iga Świątek ma potencjał na naprawdę dobrą tenisistkę?Ogląda ktoś jej regularnie występy?
Bo tak sobie oglądam z nią wywiąd na kanale sportowym który był z pare tyg temu.


@Colon @JimMorrisonFCB Może wy coś wiecie więcej ;v

2

@Bykunn Kwestia gustu ale nie mój typ.

2

Mundo podało że Bale inkasuje w Realu 600 000 $ tygodniowo.Na jego miejscu też bym nigdzie nie odchodził.Prawidziwy raj w Madrycie.

1

@Veb1233 No ja ciutke przekombinowalem ze skladem ;d

1

@DaPi Ty to byku wysoko jestes widzialem

1

@Bykunn No u mnie mocny falstart bo narazie 30.Chyba że Havertz i Werner dziś poczarują ;v

2

Póki co w naszej lidze ramblowo-fantasowej prowadzi Pan Krzysztof Wicki.Przez week zebrał 97 pkt.Bardzo dużo ale też na tripple kapitanie miał Mo Salaha.

1

@Mario96w Mahone zagrał chyba najlepiej w Pb.

1

Everton znowu robi nadzieję wszystkim kibicom. Myślicie że jest szansa na top 6 w tym sezonie?

0

@Danny Gaucho Ciekawe czy by pogonili Mou jakby zaliczył kilka wpadek.

0

@kokodzambo13 Jak cie to nie obchodzi to nie pisz nic. Rozumiesz?

0

@damianex10 Za dużo Fernandesa się naogladal :D

6

Hamilton wygrywając dziś zanotował 90 zwycięstwo GP w karierze. Wynik niesamowity a już może za 2tyg wyrównać rekord Szumiego a mianowicie 91 zwycięstw w karierze.

3

Neymar klasycznie jak mecz wychodzi to wszystko pięknie i uśmiechy ale jak nie idzie po jego myśli to właśnie pokazuje tego typu skandaliczne zachowania.
Nie jego pierwsza i pewnie nie ostatnia czerwona kartka.

6

Mike D'Antoni nie jest już trenerem Houston Rockets.

1

Niemiec gra dzisiaj jakby u siebie przed chatą sobie pykał. Jak utrzyma taki poziom to będę w szoku ale pewnie Thiem zaraz się przebudzi.

2

Nie zdziwie się jak Denver pyknie LAC. Presja po stronie LA jest ogromna. Dla nich odpasc w tym momencie to katastrofa.Tymbardziej że prowadzili 3:1 a jest już 3:3.

81

Właśnie zadzwonili do mnie lekarze ze szpitala bym pojechał i pożegnał się z babcią.Niby wiedziałem że walczy z nowotworem ale jest lekka załamka.Mam nadzieję tylko że zostanie wynagrodzone jej to wszystko na górze.

1

@kerouac Sancho to technika, drybling i balans ciała ale szybkość jakaś tam ma.Takie 87

1

@kerouac Dobra dobra. Jadon jest szybszy niż 83 tempa które ma. :v

1

@kerouac Zepsuli mojego Sanczo bandyci z Kanady

0

Jaka jest obecnie najlepsza tenisistka na świecie? Osaka?

0

@LuisSalvano Dolce gabbana light Blue a z Paco chyba najlepsze one milion i invictus.

0

@Colon Logo to Bostonu a nazwa chyba Golden State Warriors.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?