1

@kerouac Ale ty kerlak dziś agresywny

2

Coutinho ma ogromne możliwości. Myślę że w nowym systemie może dużo dać jakości.Nie zdziwie się jak będzie najważniejszym zawodnikiem po Messim.

1

Bale będzie grał z numerem 9.

3

Dawno nie widziałem tak uśmiechnietego Bale'a. Widać że ten powrót sprawił mu dużo radości. I w sumie będę mu kibicowal by pokazał starą dobrą wersje Garetha Bale'a.

0

Mecz United to idealny przykład że posiadanie piłki nie zawsze daje zwycięstwa.Crystal praktycznie nie dotyka piłki bo ledwo 20% i podań też wymienili z 200 a 3 brameczki zapakowali.

1

Zaha 2 bramka xD
@Hushovt

0

@Rust_Cohle Leno,Bellerin,James,Niles,Martial,Rash,Bruno,Torres,KDB,Richa i Lewin

1

@Rust_Cohle Niestety xD.... :C

0

Van de Beek brameczka 1;2

0

De Gea obronił właśnie karnego.

2

Busquets na doświadczeniu sam robi tych pionków z Elchce.Król.

0

Golfista ofiszjal w Tottenhamie.

0

Kurs na Crystal Palace wynosi teraz 3.20.Kusiii :V

2

Van de Beek zaczyna na ławce z Crystal Palace ale pewnie dostanie z 30minut.

0

@CalcioFan James złoty chłopak

0

@BaroPodertos Może.Obaj już 25

3

Richarlison i Lewin już razem 21 pkt.Sztos.

0

@JimMorrisonFCB Ja wziąłem Torresa z City ;v

3

Ten trójkąt z Evetonu a mianowicie James,Richa i Lewin może być niezły do punktowania w fpl.A kosztują razem nie dużo bo chyba z 22-24mln.

1

@DaPi Jest ryzyko i jest zabawa.Zobaczymy ;vv

0

@Striker Potwierdzam chociaż trzeba przyznać że Kante po mundialu w 2k18 gra bardzo słabo albo wgl nie gra.

0

Ostateczny skład na 2 kolejkę fpl.Do dzieła panowie !
https://zapodaj.net/2d9b04fbe88a9.jpg.html

0

@Hushovt Ja dałem Bruno chociaż wachałem się miedzy KDB a Martialem.

1

@Bykunn Dziwny przypadek.Bo jak patrzysz na niego to myslisz on ma to coś więć w oczach trenerów powinien byc prawdziwa perłą no ale tak nie jest

1

Coś w tym musi być że ViValdi,Kike i Koeman (prawdopodobnie ) nie chcą/nie chcieli stawiać na Rikiego.Albo my się po prostu nie znamy piłce.Może tak.

9

No i dobrze.Busi zjada Puiga.

1

@Coutinho007 No tak.W Valenci świetnie wyglądał ale jednak w Barcelonie trzeba coś więcej ale zawsze mu zycze wszystkiego dobrego.Spoko chłop.

0

@DaPi 22...............22

1

@Coutinho007 Mniejsza presja i mniejsze oczekiwania i Andre się odnajduje.To nie jest taki bolec jak wielu się wydaje.

3

Skład Evertonu na dzisiejszy mecz z WBA.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?