Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kerouac Ale ty kerlak dziś agresywny
2
Coutinho ma ogromne możliwości. Myślę że w nowym systemie może dużo dać jakości.Nie zdziwie się jak będzie najważniejszym zawodnikiem po Messim.
1
Bale będzie grał z numerem 9.
3
Dawno nie widziałem tak uśmiechnietego Bale'a. Widać że ten powrót sprawił mu dużo radości. I w sumie będę mu kibicowal by pokazał starą dobrą wersje Garetha Bale'a.
0
Mecz United to idealny przykład że posiadanie piłki nie zawsze daje zwycięstwa.Crystal praktycznie nie dotyka piłki bo ledwo 20% i podań też wymienili z 200 a 3 brameczki zapakowali.
1
Zaha 2 bramka xD
@Hushovt
0
@Rust_Cohle Leno,Bellerin,James,Niles,Martial,Rash,Bruno,Torres,KDB,Richa i Lewin
1
@Rust_Cohle Niestety xD.... :C
0
Van de Beek brameczka 1;2
0
De Gea obronił właśnie karnego.
2
Busquets na doświadczeniu sam robi tych pionków z Elchce.Król.
0
Golfista ofiszjal w Tottenhamie.
0
Kurs na Crystal Palace wynosi teraz 3.20.Kusiii :V
2
Van de Beek zaczyna na ławce z Crystal Palace ale pewnie dostanie z 30minut.
0
@CalcioFan James złoty chłopak
0
@BaroPodertos Może.Obaj już 25
3
Richarlison i Lewin już razem 21 pkt.Sztos.
0
@JimMorrisonFCB Ja wziąłem Torresa z City ;v
3
Ten trójkąt z Evetonu a mianowicie James,Richa i Lewin może być niezły do punktowania w fpl.A kosztują razem nie dużo bo chyba z 22-24mln.
1
@DaPi Jest ryzyko i jest zabawa.Zobaczymy ;vv
0
@Striker Potwierdzam chociaż trzeba przyznać że Kante po mundialu w 2k18 gra bardzo słabo albo wgl nie gra.
0
Ostateczny skład na 2 kolejkę fpl.Do dzieła panowie !
https://zapodaj.net/2d9b04fbe88a9.jpg.html
0
@Hushovt Ja dałem Bruno chociaż wachałem się miedzy KDB a Martialem.
1
@Bykunn Dziwny przypadek.Bo jak patrzysz na niego to myslisz on ma to coś więć w oczach trenerów powinien byc prawdziwa perłą no ale tak nie jest
1
Coś w tym musi być że ViValdi,Kike i Koeman (prawdopodobnie ) nie chcą/nie chcieli stawiać na Rikiego.Albo my się po prostu nie znamy piłce.Może tak.
9
No i dobrze.Busi zjada Puiga.
1
@Coutinho007 No tak.W Valenci świetnie wyglądał ale jednak w Barcelonie trzeba coś więcej ale zawsze mu zycze wszystkiego dobrego.Spoko chłop.
0
@DaPi 22...............22
1
@Coutinho007 Mniejsza presja i mniejsze oczekiwania i Andre się odnajduje.To nie jest taki bolec jak wielu się wydaje.
3
Skład Evertonu na dzisiejszy mecz z WBA.