Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP No pewnie ze tak.
1
@Witam Ibra zdecydowanie fizycznie lepiej wygląda niż Lusito. Suarez się wydaje mega ociezaly.
2
@Witam Ten dziad zjada połowę napastników w seria a
0
Sterling zapomniał że minęły czasy w których mógł się kłaść a sędziowie za każdym razem gwizdali na nim faule. Świetny piłkarz ale niesamowicie irytujący.
0
Król futbolu z bramka.
1
@BaroPodertos W jego stylu
9
Morata już grał w Realu, Chelsea, Atletico i teraz po raz drugi w Juve. Ma rozmach chłopak. A 27 lat chyba dopiero.
0
@KapiFCB Ma szansę? Dobry ten jego rywal?
5
@MesQueUnClub96 W Legi
0
Milan czy City? Ciężki wybór do oglądania.
1
Djoković po raz kolejny pokazuję kim jest w tenisie.Piękny powrót w pierwszym secie.
2
@NeroTFP Jeszcze 8 lat i sam będę świętował 28 :D
0
@sebasek99 Za łatwo to wygląda koniu
0
@Eto'o9 R10 Luzik arbuzik kolego.
2
@Striker Po tej kontuzji której doznał chyba 2 lata temu a mianowice złamana noga to chłop nie może wrócic do dobrej gry.Niestety.
0
@osa91 Jeszcze ma podstawy francuskiego. ;v
0
@Keson Akurat nie mam nic do Dembouza bo nie każdy ma łatwość do języków.Mateo ma np ;v
0
@Rewolucja123 Myślę że gdyby musiał to by się nauczył.Mega inteligetny człowiek.
0
Mateo Kovacic posługuje się językiem niemieckim,angielskim,włoskim oraz hiszpańskim.Taka ciekawostka.W sumie to zawsze imponuje gdy zawodnik przyjedzie do każdego kraju i potrafi nawijać w ich języku.
2
@jacob345 A czemu nie?Cholo potrafi ze swoimi zawodnikami mega fizykę wypracować.Nie zdziwie się jak Suarez będzie naprawdę dobrze grał w Atletico.
1
Alex Telles ma się przenieść do Manchesteru za 20 mln.
15
@Chakalaka Fabrizo Here we go Romano
2
@PatrykBarca On ma kontrakt do 2024 także nie odejdzie raczej.
1
@Hushovt Ja zazwyczaj wszystko kupuje na żywnego kolo stokrotki xD
0
W sumie bym zobaczył takiego Suareza w Atletico.Duet z Diego Costa+Felix to by było coś :v
6
@damianex10 Nie ma Sona?XD
1
Game winner Davisa.Zdecydowanie najlepszy zawodników play offów 2020.Regularnie dorzuca 25 pkt+w każdym meczu a w defensywie przekocur.
0
@DaPi Jeden z lepszych
0
@MESSIah16 Z Nole raczej bez szans
0
Dziś game 2 Lakers vs Denver. Ciężko widzę tą serię dla Nuggets. W pierwszym meczu byli strasznie zagubieni. Oby tylko nie skończylo się sweepem.