3

@NeroTFP No pewnie ze tak.

1

@Witam Ibra zdecydowanie fizycznie lepiej wygląda niż Lusito. Suarez się wydaje mega ociezaly.

2

@Witam Ten dziad zjada połowę napastników w seria a

0

Sterling zapomniał że minęły czasy w których mógł się kłaść a sędziowie za każdym razem gwizdali na nim faule. Świetny piłkarz ale niesamowicie irytujący.

0

Król futbolu z bramka.

1

@BaroPodertos W jego stylu

9

Morata już grał w Realu, Chelsea, Atletico i teraz po raz drugi w Juve. Ma rozmach chłopak. A 27 lat chyba dopiero.

0

@KapiFCB Ma szansę? Dobry ten jego rywal?

5

0

Milan czy City? Ciężki wybór do oglądania.

1

Djoković po raz kolejny pokazuję kim jest w tenisie.Piękny powrót w pierwszym secie.

2

@NeroTFP Jeszcze 8 lat i sam będę świętował 28 :D

0

@sebasek99 Za łatwo to wygląda koniu

0

@Eto'o9 R10 Luzik arbuzik kolego.

2

@Striker Po tej kontuzji której doznał chyba 2 lata temu a mianowice złamana noga to chłop nie może wrócic do dobrej gry.Niestety.

0

@osa91 Jeszcze ma podstawy francuskiego. ;v

0

@Keson Akurat nie mam nic do Dembouza bo nie każdy ma łatwość do języków.Mateo ma np ;v

0

@Rewolucja123 Myślę że gdyby musiał to by się nauczył.Mega inteligetny człowiek.

0

Mateo Kovacic posługuje się językiem niemieckim,angielskim,włoskim oraz hiszpańskim.Taka ciekawostka.W sumie to zawsze imponuje gdy zawodnik przyjedzie do każdego kraju i potrafi nawijać w ich języku.

2

@jacob345 A czemu nie?Cholo potrafi ze swoimi zawodnikami mega fizykę wypracować.Nie zdziwie się jak Suarez będzie naprawdę dobrze grał w Atletico.

1

Alex Telles ma się przenieść do Manchesteru za 20 mln.


15

@Chakalaka Fabrizo Here we go Romano

2

@PatrykBarca On ma kontrakt do 2024 także nie odejdzie raczej.

1

@Hushovt Ja zazwyczaj wszystko kupuje na żywnego kolo stokrotki xD

0

W sumie bym zobaczył takiego Suareza w Atletico.Duet z Diego Costa+Felix to by było coś :v

6

@damianex10 Nie ma Sona?XD

1

Game winner Davisa.Zdecydowanie najlepszy zawodników play offów 2020.Regularnie dorzuca 25 pkt+w każdym meczu a w defensywie przekocur.


0

@DaPi Jeden z lepszych

0

@MESSIah16 Z Nole raczej bez szans

0

Dziś game 2 Lakers vs Denver. Ciężko widzę tą serię dla Nuggets. W pierwszym meczu byli strasznie zagubieni. Oby tylko nie skończylo się sweepem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?