0

@CalcioFan Chyba tak zrobie

0

Myślicie że Guardiola da trochę pograć Torresowi?Kosztuje tylko 7 baniek w fpl'u i bym sobie go zabrał.Gorzej jak nic nie będzie grał albo same ogony typu 5-10minut.

3

@MesQueUnClub96 A zerwał przecież więzadła.Swietnie wyglada.

1

@MesQueUnClub96 No Lewy to perfekcjonalista w tym elemencie.Bruno jednak ma łatwiejsze te karne do obronienia

1

@DaPi Rash po kontuzji kostki to pewnie nic nie zrobi

0

@DaPi Bruno Penaldes

1

@MesQueUnClub96 Trzeba by popatrzeć ale wydaje mi się że Lewy zmarnował z 2-3 ;v

1

@MesQueUnClub96 Bruno przez ostatnie 2 lata spudłowal chyba raz.

1

Lewy to tylko z karnych potrafi.
;v

1

@mekston Zaraz po Bruno

0

@Bykunn 23,7.Czemu Byku kłamiesz? :D ;v

0

@BaroPodertos Bruno i KDB to starter pack w każdym składzie ;v

0

@Arkon No właśnie tam ławka jest najwiekszym problemem.Bardzo słąba.

4

@Arkon I tak to wygląda niezle
Martial
Rash-Bruno-Green
Pogba-DVB
Shaw-Linde-Magłajer-Wan Bissaka
DDG/Henderson
Dziś Ole mówił że taka trójka może wyjsc na CP czyli Pogba,Donny i Bruno

0

Oglądacie dziś Bajern Mynsia czy może coś ciekawszego jest w tv?

5

Thiago,Bale i Regulion.Zawsze to jakieś nowe opcje do fpl'a.

0

@student97r Wgl według mnie ta nagroda MVP powinna być za sezon regularny+play offy ;v

0

@student97r I tak nigdy nie będzie lepszy od brody :D

2

@MesQueUnClub96 Only Premier League

5

Garecik jaki zadowolony. ;v


14

Jak Miami zrobi sweepa Celtom to będę mega zdziwiony.Niby zespół bez takich super gwiazd bo oprócz Jimmego to nie mają tego typu zawodników ale to jaką koszykówkę grają to aż się serduszko raduje.Mam nadzieję że jeśli awansują do finału to go wygrają.Piekna historia by była.

0

@PatrychoO Sztos Cantona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Potężny Mourinho strzela 2 bramki w 5 minut.

1

@Bykunn Też racja że nie ma za dobrych alternatyw.Jakieś Fonty i inne cuda.

0

@patry295 Mi się on nigdy nie podobał.Nawet jak zdobywaliśmy tryplet.Tak naprawdę to niestety ten tryplet dał drugie życie Bartkowi.

3

@marcin000019 Ciekawe jakby sobie poradził w pochmurną noc w deszczowym Stoke a nie jakąś Gironą.

0

@LuisSalvano Z tego co pamiętam to gdy Barcelona zdobywała tryplet o była achy i echy najlepszy prezydent a teraz już nie pasuje :vv

5

Barcelona to chyba jedyny klub na świecie w którym cały czas coś się dzieje.U większosci zazwyczaj wieje nudą.

4

Jutro mają być klepnięte oba transfery.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?