Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 No City i United byku.
1
@IronSanHybrid Chociaż oczywiście Hermiona na 1 miejscu
3
@IronSanHybrid Bardzo specyficzna postać ale lubie ją.
2
@VamosRakieta Rakietniku mobilizacja i do przodu.
1
@Serek A różnie ale teraz NBA bo play offy grane są.
5
Byczki..piszę to po raz 59 i pewnie napisze po raz 60 jutro ale to właśnie jutro zaczyna się fantasy premier league.Gra która podbuduje twoją pewność siebie.Gra która cię dowartościuje.Gra która w końcu nauczy cie mysleć.Gra która sprawi że w końcu będziesz mógł poczuć się lepszy od jakiegos randoma z rambli.
No i starczy tego pie### ...kod -m4k0sh
Miłego wieczorka.
2
@Serek Jeszcze nie zacząłem się interesować
15
Szczerze nie wiedziałem że typowo żarty pod bekę o Busim mogą kogoś obrazić.Wiecej dystansu panowie bo lipa totalna. Zapewne rzucają się osoby co siłowni nie widzieli jeszcze xD.
3
Zapraszam wszystkich sportowych świrów do naszej ligi ramblowo-fantasowej.
Kod-m4k0sh.
A ja tymczasem ide pływać.Yo.
0
@Chakalaka A inne sny panie czakalaka?
1
Mieliście kiedyś tak że coś wam się śniło a na drugi dzień się to stało?
1
@Kamiloza91 Otóż tak - m4k0sh.
3
@sokot Robinho bo zawsze się fajnie kiwał.
1
@Mario96w Zidana bo miałem jego koszulkę z bazaru, Hazard spoko świr.
2
@zadafcb Uuu. Lipa.
0
@zadafcb Możesz powiedzieć o co konkretnie bo nie mogłem obejrzeć meczyku
0
@Mario96w Właśnie nie wiem o co chodzi. Tyle to mają jakieś kloce a nie dynamiczny Jadon. Powinien mieć z 91-94.
6
Nie wiem czy to jakiś błąd ale karta Sancho w fifie 21 ma 83 tempa o.o Niezły żart.
0
@Kidd No coś zmienić muszą. Smutno się patrzy gdy Tucker próbuje powstrzymać AD :v
1
@kerouac Jak Szikago Dzordana
0
@Barca1992 @Kidd Już poprawiam miśki
2
Za dwie godziny zaczyna się czwarty mecz między Lakers a Rockets. LAL prowadzi w tej serii póki co 2:1.Liczę że Rakiety się zepną i jeszcze coś pokażą w tej serii. Oby.
27
@Hushovt Zdrowia dla siostry.
0
@busquets5 Chyba każdy oglądał
2
@kerouac Tak jest
1
Lampard potwierdził że w 1 kolejce napewno nie zagra Ziyech i Chilwell.Mogą pauzować jeszcze przez pare tygodni więc trzeba korekty zrobić w fantasy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Na miejscu Depaya bym chyba wolał zostać w Lyonie i grać regularnie po 90 niż iść do Barcelony w której wciąż gra Suarez na 9.Nie wiem co musiałby Holender robić by wygryść Lusito.Chyba hat-tricka co mecz strzelać.
1
@Pawlak1992 A czemu on ma niby być rezerwowym skoro jest najlepszym zawodnikiem statystycznie po Messim od 5 lat? Zresztą żaden trener nie posadzi Suareza.To niemożliwe.
6
Suarez zostaje nie po to by być rezerwowym tylko po to by grać pierwsze skrzypce.