2

@Rewolucja123 No City i United byku.

1

@IronSanHybrid Chociaż oczywiście Hermiona na 1 miejscu

3

@IronSanHybrid Bardzo specyficzna postać ale lubie ją.

2

@VamosRakieta Rakietniku mobilizacja i do przodu.

1

@Serek A różnie ale teraz NBA bo play offy grane są.

5

Byczki..piszę to po raz 59 i pewnie napisze po raz 60 jutro ale to właśnie jutro zaczyna się fantasy premier league.Gra która podbuduje twoją pewność siebie.Gra która cię dowartościuje.Gra która w końcu nauczy cie mysleć.Gra która sprawi że w końcu będziesz mógł poczuć się lepszy od jakiegos randoma z rambli.
No i starczy tego pie### ...kod -m4k0sh
Miłego wieczorka.

2

@Serek Jeszcze nie zacząłem się interesować

15

Szczerze nie wiedziałem że typowo żarty pod bekę o Busim mogą kogoś obrazić.Wiecej dystansu panowie bo lipa totalna. Zapewne rzucają się osoby co siłowni nie widzieli jeszcze xD.

3

Zapraszam wszystkich sportowych świrów do naszej ligi ramblowo-fantasowej.
Kod-m4k0sh.
A ja tymczasem ide pływać.Yo.

0

@Chakalaka A inne sny panie czakalaka?

1

Mieliście kiedyś tak że coś wam się śniło a na drugi dzień się to stało?

1

@Kamiloza91 Otóż tak - m4k0sh.

3

@sokot Robinho bo zawsze się fajnie kiwał.

1

@Mario96w Zidana bo miałem jego koszulkę z bazaru, Hazard spoko świr.

2

@zadafcb Uuu. Lipa.

0

@zadafcb Możesz powiedzieć o co konkretnie bo nie mogłem obejrzeć meczyku

0

@Mario96w Właśnie nie wiem o co chodzi. Tyle to mają jakieś kloce a nie dynamiczny Jadon. Powinien mieć z 91-94.

6

Nie wiem czy to jakiś błąd ale karta Sancho w fifie 21 ma 83 tempa o.o Niezły żart.

0

@Kidd No coś zmienić muszą. Smutno się patrzy gdy Tucker próbuje powstrzymać AD :v

1

@kerouac Jak Szikago Dzordana

0

@Barca1992 @Kidd Już poprawiam miśki

2

Za dwie godziny zaczyna się czwarty mecz między Lakers a Rockets. LAL prowadzi w tej serii póki co 2:1.Liczę że Rakiety się zepną i jeszcze coś pokażą w tej serii. Oby.

27

@Hushovt Zdrowia dla siostry.

0

@busquets5 Chyba każdy oglądał

2

@kerouac Tak jest

1

Lampard potwierdził że w 1 kolejce napewno nie zagra Ziyech i Chilwell.Mogą pauzować jeszcze przez pare tygodni więc trzeba korekty zrobić w fantasy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na miejscu Depaya bym chyba wolał zostać w Lyonie i grać regularnie po 90 niż iść do Barcelony w której wciąż gra Suarez na 9.Nie wiem co musiałby Holender robić by wygryść Lusito.Chyba hat-tricka co mecz strzelać.

1

@Pawlak1992 A czemu on ma niby być rezerwowym skoro jest najlepszym zawodnikiem statystycznie po Messim od 5 lat? Zresztą żaden trener nie posadzi Suareza.To niemożliwe.

6

Suarez zostaje nie po to by być rezerwowym tylko po to by grać pierwsze skrzypce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?