0

@Kusco15 Luka póki co gra w zespole który nie ma szans na mistrzostwo a Tatum ma te szansę a jest tylko rok starszy od Luki.

6

Boston powinien dbać o Tatuma bo jak odejdą Duranty, LeBrony to on może przejąć scenę. Niby gra raptem kilka sezonów a potencjał ma niesamowity.

1

@fart Idealnie pasuje do Jimmego

1

@fart Mega gracz a dosyć niedoceniany. W cieniu tych wielkich.

7

Ciekawe co sobie myśli teraz Irving oglądając Boston. Kyrie to mój ulubiony zawodnik razem z brodą ale do Celtów to kompletnie nie pasował a szkoda.

1

@kkbarca Ale łapa

2

@wpwelement Dobre jak zawsze. Udany debiut @ViscaBarca123 .

1

@ViscaBarca123 Jak to mówią pierwszy raz jest najgorszy ;v ale fajny podcaścik.Ja uwielbiam tego typu rzeczy gdy gdzies jade itd.

1

@Agent005 A jak myślisz?

0

@Pawlak1992 @Lisek A no i Arturek ;d

1

@Agent005 A nie istnieje?

1

@kulek22 Aaa no tak.O nim to zapomnialem ;d

0

@DaPi Też mi właśnie przyszedł do głowy pan Yerry.

0

Kogo ostatni raz Barcelona sprzedała za dobre pieniądze oprócz Neymara?

0

@Kusco15 Ja to różnie w sumie.Raz oglądałem w nocy,czasem powtórki w dzien a innym razem po prostu długi skrót mecz danej drużyny ;v

1

Dziś dwa mecze NBA a mianowicie o 0:30 zaczyna się pierwszy mecz w serii Miami vs Boston.Mega mecze coś czuje a o 03:00 ostatni pojedynek między LAC a Denver.
Fajnie jakby Denver awansowało ale chyba wszyscy czekają na derby LA w finale konferencji zachodniej.

0

@kokodzambo13 Mnie śmieszą i żenują tacy jak ty.

0

@PatrykGhost Messi a Ronaldo to jednak duża różnica.

0

@Abominacja Oni chyba szukaja kogoś w stylu Benzemy dla Ronaldo.Suarez takim kimś nie bedzie ale np taki Dzeko czemu nie.

0

@Coutinho007 Też na niego liczę.W Juve cięzko jest błyszczeć w srodku pola.Ostatni który był to chyba Pogba.

0

@itmustbejoke Do znajomej tak bo do obcego nigdy.Zawsze bałem się dentystów jak byłem młodszy. ;v

4

@Huck Lusito ma duże wymagania finansowe i większość klubów nie stać albo po prostu się nie opłaca.

1

@JimMorrisonFCB Bardzo fajnie zbilansowany skład ;d

1

@Katalonbar Na luzie pograsz na takim ale fifka to fifka.Nie raz możesz mieć internet z kosmosu a opóznienia i tak będą.

0

Trzeba było rok po roku pozbywać sie starej gwardi.W tym Busiego,w next Suareza itd a tak teraz ciężko będzie cokolwiek zrobić.

1

@Rewolucja123 Oglądam ostatnio wszystkie mecze w pro lidze i co chłop robi to nie mam pytan.Hedszot maszin.

2

Za 1 kolejkę tylko 36 pkt więc klasycznie wszyscy do zmiany.Może ta drużynka coś więcej ugra.Oby ;v
https://zapodaj.net/1a0ca8f3f675a.jpg.html

1

@masq Nie zostanie.Gennaro już powiedział że ma innych napastników.

2

Depay, Suarez, Martin i ewentualnie Griz na 9. Trochę za dużo :v

1

@PatrychoO Ogólnie karty z la ligi bardzo przyzwoite.
Nawet ten Bale jak się ustawi go na 9 to robotę będzie robił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?