Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 Luka póki co gra w zespole który nie ma szans na mistrzostwo a Tatum ma te szansę a jest tylko rok starszy od Luki.
6
Boston powinien dbać o Tatuma bo jak odejdą Duranty, LeBrony to on może przejąć scenę. Niby gra raptem kilka sezonów a potencjał ma niesamowity.
1
@fart Idealnie pasuje do Jimmego
1
@fart Mega gracz a dosyć niedoceniany. W cieniu tych wielkich.
7
Ciekawe co sobie myśli teraz Irving oglądając Boston. Kyrie to mój ulubiony zawodnik razem z brodą ale do Celtów to kompletnie nie pasował a szkoda.
1
@kkbarca Ale łapa
2
@wpwelement Dobre jak zawsze. Udany debiut @ViscaBarca123 .
1
@ViscaBarca123 Jak to mówią pierwszy raz jest najgorszy ;v ale fajny podcaścik.Ja uwielbiam tego typu rzeczy gdy gdzies jade itd.
1
@Agent005 A jak myślisz?
0
@Pawlak1992 @Lisek A no i Arturek ;d
1
@Agent005 A nie istnieje?
1
@kulek22 Aaa no tak.O nim to zapomnialem ;d
0
@DaPi Też mi właśnie przyszedł do głowy pan Yerry.
0
Kogo ostatni raz Barcelona sprzedała za dobre pieniądze oprócz Neymara?
0
@Kusco15 Ja to różnie w sumie.Raz oglądałem w nocy,czasem powtórki w dzien a innym razem po prostu długi skrót mecz danej drużyny ;v
1
Dziś dwa mecze NBA a mianowicie o 0:30 zaczyna się pierwszy mecz w serii Miami vs Boston.Mega mecze coś czuje a o 03:00 ostatni pojedynek między LAC a Denver.
Fajnie jakby Denver awansowało ale chyba wszyscy czekają na derby LA w finale konferencji zachodniej.
0
@kokodzambo13 Mnie śmieszą i żenują tacy jak ty.
0
@PatrykGhost Messi a Ronaldo to jednak duża różnica.
0
@Abominacja Oni chyba szukaja kogoś w stylu Benzemy dla Ronaldo.Suarez takim kimś nie bedzie ale np taki Dzeko czemu nie.
0
@Coutinho007 Też na niego liczę.W Juve cięzko jest błyszczeć w srodku pola.Ostatni który był to chyba Pogba.
0
@itmustbejoke Do znajomej tak bo do obcego nigdy.Zawsze bałem się dentystów jak byłem młodszy. ;v
4
@Huck Lusito ma duże wymagania finansowe i większość klubów nie stać albo po prostu się nie opłaca.
1
@JimMorrisonFCB Bardzo fajnie zbilansowany skład ;d
1
@Katalonbar Na luzie pograsz na takim ale fifka to fifka.Nie raz możesz mieć internet z kosmosu a opóznienia i tak będą.
0
Trzeba było rok po roku pozbywać sie starej gwardi.W tym Busiego,w next Suareza itd a tak teraz ciężko będzie cokolwiek zrobić.
1
@Rewolucja123 Oglądam ostatnio wszystkie mecze w pro lidze i co chłop robi to nie mam pytan.Hedszot maszin.
2
Za 1 kolejkę tylko 36 pkt więc klasycznie wszyscy do zmiany.Może ta drużynka coś więcej ugra.Oby ;v
https://zapodaj.net/1a0ca8f3f675a.jpg.html
1
@masq Nie zostanie.Gennaro już powiedział że ma innych napastników.
2
Depay, Suarez, Martin i ewentualnie Griz na 9. Trochę za dużo :v
1
@PatrychoO Ogólnie karty z la ligi bardzo przyzwoite.
Nawet ten Bale jak się ustawi go na 9 to robotę będzie robił.